Default header

Współpracujemy z klientami

w celu poprawy efektywności 

usprawnienia podejmowania decyzji klinicznych

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zapewnienie opieki zdrowotnej na wysokim poziomie wymaga wyważenia wielu potrzeb. Aby szybko i pewnie podejmować decyzje, potrzebne są obrazy wysokiej jakości. Kluczowe znaczenie ma również sprawna współpraca, która pozwala, aby informacje szybko trafiały do właściwych osób. Pacjenci wymagają natomiast bardziej spersonalizowanej opieki na wysokim poziomie, która spełnia ich potrzeby w zakresie komfortu i bezpieczeństwa badania.


Wszystkie te wymagania należy ponadto spełnić przy zachowaniu niskich kosztów. To ogromne wyzwanie.


Przez stałą współpracę z klientami ukierunkowujemy nasze innowacje na pokonywanie przez nich wyzwań, przed którymi stoją. Wspólnie kształtujemy przyszłość ochrony zdrowia.

 

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla radiologii.

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent

Nasze zaangażowanie w poprawę jakości opieki

Image comparing IMR, iDose and FBP to see image quality


Wyższa skuteczność kliniczna

Postęp naukowy, kliniczny i techniczny w zakresie jakości obrazu, oceny i inteligentnego rozpoznawania struktur anatomicznych daje pewność diagnostyczną i ułatwia podejmowanie decyzji terapeutycznych.
A woman getting a mammogram


Większy komfort pacjenta

Firma Philips zapewnia wysoką jakość obrazowania we wszystkich badaniach klinicznych przy niskiej dawce promieniowania. Aby poprawić komfort pacjenta, skróciliśmy czas trwania badania oraz przeprowadzamy go w otoczeniu łagodzącym nieprzyjemne doznania.
A woman looking at her informatics screen


Zapewnienie znaczących korzyści ekonomicznych

Polegając na naszej wiedzy klinicznej, klient może wdrożyć najlepsze w swojej klasie procesy i protokoły zwiększające liczbę badanych pacjentów i umożliwiające osiągnięcie poprawy w zakresie kosztów, jakości i ogólnej sprawności operacyjnej.