Radiology

Radiologia — nagłówek główny

Radiologia

Rozwiązania zwiększające dokładność procesu diagnostycznego

Obrazowanie w radiologii jako seria kluczowych etapów


Proces opieki nad pacjentem — od momentu skierowania na badania obrazowe do postawienia rozpoznania klinicznego — zależy od szeregu złożonych procedur, w których precyzja jest elementem kluczowym. Powodzenie tego procesu wymaga, aby każda zaangażowana osoba właściwie odegrała swoją rolę. Aby precyzyjna diagnostyka i leczenia pacjenta były możliwe, personel medyczny musi mieć wgląd

w odpowiednie dane oraz dysponować właściwymi technologiami i rozwiązaniami klinicznymi.

Systemowe podejście do badań obrazowych


W firmie Philips stosuje się systemowe podejście do badań obrazowych. Nasze kompleksowe rozwiązania umożliwiają lekarzom spójne pozyskiwanie obrazów wysokiej jakości, a następnie dokonywanie na ich podstawie jednoznacznych rozpoznań, tworzenie celowanych planów radioterapii i trafniejsze prognozowanie wyników leczenia.
Podejście do badań obrazowych — grafika
COVID-19

Jesteśmy z Tobą

Wsparcie i rozwiązania pomocne w opiece nad pacjentami z COVID-19.

Nowe rozwiązania

Wizja firmy Philips

Rozwiązania zwiększające dokładność procesu diagnostycznego

Kryzys związany z pandemią COVID-19 katalizatorem zmian: to dla nas kluczowy moment wymagający przemyślenia tego, jak powinna wyglądać opieka zdrowotna.
Dokładność istotna jak nigdy wcześniej

Dokładność istotna jak nigdy wcześniej

Kees Wesdorp, główny lider jednostki biznesowej ds. dokładności procesu diagnostycznego (Chief Business Leader of Precision Diagnosis) i członek naszego Komitetu Wykonawczego (Executive Committee) wyjaśnia, jak łączenie ze sobą danych, technologii i wysiłków personelu może pomóc w sprostaniu zwiększonemu zapotrzebowaniu na wydajność i dokładność procesu diagnostycznego w całej placówce.

Główne obszary zainteresowania

Zarządzanie pracownią w oparciu o dane
Zarządzanie pracownią w oparciu o dane
Poprawa komfortu pacjentów i personelu pracowni radiologicznych
Poprawa komfortu pacjentów i personelu pracowni radiologicznych
Zwiększanie pewności diagnostycznej w celu zapewnienia pacjentom jeszcze lepszej opieki
Zwiększanie pewności diagnostycznej w celu zapewnienia pacjentom jeszcze lepszej opieki
Łączenie danych i technologii sposobem na zapewnianie skuteczności i wydajności
Łączenie danych i technologii sposobem na zapewnianie skuteczności i wydajności

Kluczowe rozwiązania

Ingenia Ambition 1.5T

Rezonans magnetyczny
System Ingenia Ambition 1.5T


System Ingenia Ambition z przełomowym magnesem BlueSeal o całkowicie szczelnej konstrukcji umożliwia wydajniejsze[1] wykonywanie badań MR ze względu na brak konieczności uzupełniania helu i uzyskiwanie wyjątkowej jakości obrazowania nawet w trudnych przypadkach. Dzięki przyspieszającej skanowanie funkcji Compressed SENSE czas badań MR można skrócić nawet o 50%[2]. Dotyczy to obrazowania wszystkich struktur anatomicznych zarówno w trybie 2D, jak i 3D. Osiągnięcie takiego rezultatu było możliwe dzięki zastosowaniu bezkontaktowego systemu skracającego czas potrzebny na ułożenie pacjenta w tunelu magnesu.
Incisive CT

Tomografia komputerowa
System Incisive CT


Jak zapewnić komfort pacjentom i personelowi pracowni tomograficznej, nie nadwyrężając budżetu placówki? Dowiedz się, jak system Incisive CT może pomóc sprostać najpilniejszym wyzwaniom finansowym, klinicznym i operacyjnym Twojej placówki.
System Vereos Digital PET/CT

Zaawansowane obrazowanie molekularne
Tomograf Vereos Digital PET/CT


System Vereos to pierwszy i jedyny w pełni cyfrowy tomograf PET/CT, którego skuteczność kliniczna została udowodniona w toku rygorystycznych badań naukowych. Dzięki korzystaniu

z zalet opracowanej przez firmę Philips technologii Digital Photon Counting (DPC) na potrzeby usprawniania wszystkich etapów procesu obrazowania tomograf Vereos to uznane w branży, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające trafniejsze i wcześniejsze diagnozowanie pacjentów w celu zapewniania im jeszcze lepszej opieki przy jednoczesnym obniżaniu kosztów.

DigitalDiagnost C90

Diagnostyczne badania RTG
System DigitalDiagnost C90


Konfiguracja premium systemu do radiografii cyfrowej DigitalDiagnost C90 odpowiada na potrzeby dotyczące obrazowania diagnostycznego nawet najbardziej wymagających placówek. Dzięki innowacyjnym narzędziom upraszczającym przebieg obrazowania umożliwia ona przebadanie większej liczby pacjentów dziennie i skrócenie czasu oczekiwania na rozpoznanie. Zamontowana na interfejsie dotykowym lampy kamera rejestrująca obraz w czasie rzeczywistym, wybór różnorodnych konfiguracji i technologie automatyzacji przebiegu badań umożliwiają wyjątkowo szybkie wykonywanie badań.
Badania dzieci

Ultrasonografia
Wyjątkowy ultrasonograf firmy Philips do badań dzieci


Pediatria jest dziedziną podlegającą nieustannemu rozwojowi. Ze względu na fakt, iż dzięki jej postępom dzieci mogą obecnie pokonywać choroby, które niegdyś miały skutek śmiertelny, lekarze mogą obecnie koncentrować się na długotrwałym leczeniu u dzieci stanów przewlekłych i różnego typu złożonych przypadków zamiast jedynie diagnozować stany ostre. Z myślą o badaniach dzieci firma Philips opracowała wyjątkowy ultrasonograf umożliwiający szybkie obrazowanie z wysoką dokładnością. Rozwiązanie to korzysta z zaawansowanych technologii ultrasonografii jako nieinwazyjnej metody obrazowania, w której nie wykorzystuje się promieniowania jonizującego. Ma to na celu odpowiadanie na szczególne potrzeby populacji pediatrycznej.
IntelliSpace Portal

Zaawansowana wizualizacja
System IntelliSpace Portal


System IntelliSpace Portal firmy Philips to zaawansowane oprogramowanie do wizualizacji i analizy opracowane w celu wspomagania procesu diagnostycznego, badań kontrolnych oraz wymiany danych między specjalizacjami medycznymi i metodami obrazowania w ramach wspólnego, bezpiecznego przebiegu pracy. System ten stanowi kompleksowy pakiet zaawansowanych rozwiązań z zakresu wizualizacji w radiologii umożliwiający korzystanie z danych uzyskanych różnymi metodami obrazowania i pochodzących z systemów różnych producentów. Można go stosować także w dużych placówkach w celu optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów poprzez umiejętne stosowanie narzędzi analitycznych.
Zarządzanie pacjentami

Radiologiczne systemy informatyczne
Zintegrowany system zarządzania opieką nad pacjentami firmy Medumo


Firma Medumo będąca spółką korporacji Philips opracowuje nowoczesne systemy komunikacji między personelem medycznym a pacjentami. Cyfrowe rozwiązania tego typu pomagają w przygotowywaniu pacjentów do wizyt, przypominaniu o terminowym stawiennictwie i przestrzeganiu planów leczenia. To zupełnie nowy sposób interakcji z pacjentami i ich edukacji na wszystkich etapach opieki zdrowotnej!

Więcej informacji z dziedziny radiologii

Praca zespołowa kluczem do sukcesu

Dbamy o większy komfort pacjentów i personelu w pracowni MR — miniatura klipu wideo z serwisu YouTube

Dbamy o większy komfort pacjentów i personelu w pracowni MR

Dowiedz się, z jakimi korzyściami dla pacjentów i personelu wiązała się instalacja systemu MR Ingenia Ambition w Instytucie Kardiologii i Chorób Układu Naczyniowego w Miami.
Ośrodek Physician's Clinic of Iowa — miniatura historii sukcesu klienta

Ułatwiamy pacjentom drogę do zdrowia

Inwestycja w system DigitalDiagnost C90 w ośrodku Physician’s Clinic of Iowa przełożyła się na rozszerzenie możliwości wykonywania badań, zwiększenie wydajności dzięki nowemu przebiegowi pracy, skrócenie czasu trwania badań oraz poprawę zadowolenia pacjentów i personelu.
Firma Philips współpracuje ze Szpitalem Dziecięcym w Phoenix — miniatura historii klienta

Firma Philips współpracuje ze Szpitalem Dziecięcym w Phoenix

Pediatria jest dziedziną podlegającą nieustannemu rozwojowi, a firma Philips jest dumna z tego, że może się do tego przyczyniać dzięki partnerstwu ze Szpitalem Dziecięcym w Phoenix.
Ocena przydatności cyfrowej tomografii PET/CT — miniatura

Ocena przydatności cyfrowej tomografii PET/CT

Liderzy w dziedzinie cyfrowej tomografii PET/CT omawiają zmiany w tym sektorze i przydatność tej metody obrazowania.
Firma Medumo partnerem Centrum Medycznego w Bostonie — miniatura historii klienta

Partnerska współpraca w celu komunikacji z pacjentami w czasie pandemii COVID-19

Firma Medumo będąca spółką korporacji Philips nawiązała partnerską współpracę z zespołem ds. ambulatoryjnej opieki zdrowotnej Centrum Medycznego w Bostonie w celu komunikacji z pacjentami w czasie pandemii COVID-19.
Stosowany radiology

Rozwiązania zapewniające dokładność procesu diagnostycznego

Nasza praca polega na współpracy z klientami w celu dostarczania innowacyjnych technologii, które pomogą im osiągnąć cele związane z wdrażaniem rozwiązań o istotnej, namacalnej wartości. Dzięki temu umożliwiamy naszym partnerom z placówek służby zdrowia osiąganie poczwórnego celu — uzyskiwania lepszych wyników leczenia, utrzymywania kosztów na niższym poziomie, poprawy komfortu pacjentów i poprawy zadowolenia personelu.

Porozmawiajmy

Ikona Porozmawiajmy

Aby rozpocząć, wypełnij poniższy formularz.

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*

Dane kontaktowe

*
*
*

Firma/Placówka

*
*
*

1 W porównaniu z magnesem ZBO systemu Ingenia 1.5T.

W porównaniu ze skanami uzyskanymi za pomocą systemów firmy Philips bez funkcji Compressed SENSE.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.