Default header

Współpracujemy z klientami

w celu poprawy efektywności 

usprawnienia podejmowania decyzji klinicznych

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zapewnienie opieki zdrowotnej na wysokim poziomie wymaga wyważenia wielu potrzeb. Aby szybko i pewnie podejmować decyzje, potrzebne są obrazy wysokiej jakości. Kluczowe znaczenie ma również sprawna współpraca, która pozwala, aby informacje szybko trafiały do właściwych osób. Pacjenci wymagają natomiast bardziej spersonalizowanej opieki na wysokim poziomie, która spełnia ich potrzeby w zakresie komfortu i bezpieczeństwa badania.


Wszystkie te wymagania należy ponadto spełnić przy zachowaniu niskich kosztów. To ogromne wyzwanie.


Przez stałą współpracę z klientami ukierunkowujemy nasze innowacje na pokonywanie przez nich wyzwań, przed którymi stoją. Wspólnie kształtujemy przyszłość ochrony zdrowia.

 

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla radiologii.

Skontaktuj się z Philips

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Wstecz
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*
Wstecz

Nasze zaangażowanie w poprawę jakości opieki

Image comparing IMR, iDose and FBP to see image quality


Wyższa skuteczność kliniczna

Postęp naukowy, kliniczny i techniczny w zakresie jakości obrazu, oceny i inteligentnego rozpoznawania struktur anatomicznych daje pewność diagnostyczną i ułatwia podejmowanie decyzji terapeutycznych.
A woman getting a mammogram


Większy komfort pacjenta

Firma Philips zapewnia wysoką jakość obrazowania we wszystkich badaniach klinicznych przy niskiej dawce promieniowania. Aby poprawić komfort pacjenta, skróciliśmy czas trwania badania oraz przeprowadzamy go w otoczeniu łagodzącym nieprzyjemne doznania.
A woman looking at her informatics screen


Zapewnienie znaczących korzyści ekonomicznych

Polegając na naszej wiedzy klinicznej, klient może wdrożyć najlepsze w swojej klasie procesy i protokoły zwiększające liczbę badanych pacjentów i umożliwiające osiągnięcie poprawy w zakresie kosztów, jakości i ogólnej sprawności operacyjnej.

Rozwiązania dla radiologii

 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny

  Niesamowita jakość cyfrowego obrazu, niezawodność i łatwość w obsłudze MR. Sprawdź jak rezonanse magnetyczne Philips mogą być zastosowane w Twojej placówce.

 • Tomografia komputerowa

  Tomografia komputerowa

  Tomograf komputerowy marki Philips rozszerza możliwości diagnostyczne obrazowania w zakresie, który kiedyś w ogóle nie był brany pod uwagę. Sprawdź pełną linię sprzętu CT.

 • Radiografia

  Radiografia

  Rozwiązania radiograficzne firmy Philips charakteryzują się tym, że można je elastycznie dostosowywać do potrzeb użytkownika. Każdemu klientowi możemy dostarczyć rozwiązanie dostosowane do jego przebiegu pracy i możliwości budżetowych — od urządzeń mobilnych po pełne wyposażenie pracowni radiograficznej.

 • Radiografia interwencyjna

  Radiografia interwencyjna

  Przedstawiamy Państwu system, który może zmienić jakość mało inwazyjnych zabiegów interwencyjnych, poprawić rokowania pacjentów, a nawet uratować ludzkie życie.

 • Mammografia

  Mammografia

  Mammografia cyfrowa wykazała się wysoką sprawnością w badaniach przesiewowych piersi.

 • Zaawansowane obrazowanie molekularne

  Zaawansowane obrazowanie molekularne

  Zaawansowane obrazowanie molekularne firmy Philips zmienia oblicze opieki, oferując niskodawkowe obrazowanie molekularne i hybrydowe, lepszą wykrywalność zmian i możliwość udostępniania informacji diagnostycznych praktycznie w każdym miejscu i w każdym czasie.

 • Ultrasonografia

  Ultrasonografia

  Ultrasonograf Philips w Twojej placówce. Odkryj szeroki wybór sprzętu USG, zaprojektowanego by sprostać wyzwaniom dzisiejszych praktyk klinicznych.

 • Informatyka kliniczna

  Informatyka kliniczna

  Wspieramy cały system ochrony zdrowia, usprawniając zarządzanie i analizę danych klinicznych pacjentów uzyskiwanych z systemów diagnostyki obrazowej, urządzeń do badania serca i monitorów pacjenta.