Landing

Obrazy oraz zaawansowana wizualizacja – teraz dostępne w jednym miejscu

Połącz zaawansowaną wizualizację oraz lepsze zarządzanie przebiegiem pracy ze zintegrowaną platformą w celu zapewnienia sprawniejszej komunikacji personelu medycznego placówki.

Dostępność zaawansowanych narzędzi wizualizacyjnych w tym samym środowisku roboczym, w którym przeglądane są obrazy, pozwala uzyskać wgląd w rozpoznania i przebieg leczenia pacjenta na wszystkich etapach opieki. Nasze zintegrowane rozwiązania umożliwiają przeglądanie obrazów wykonanych różnymi metodami obrazowania w jednym miejscu, z którego można także uruchomić zaawansowane narzędzia wizualizacyjne, co usprawnia diagnostykę pacjentów.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych zintegrowanych rozwiązaniach do wizualizacji.
 
*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent

Rozwiązania placówki w zakresie obrazowania dla radiologii

Jedno rozwiązanie — ogromne możliwości

Dzięki połączeniu rozwiązań informatycznych w zakresie diagnostyki obrazowej systemu IntelliSpace PACS z aplikacjami klinicznymi do zaawansowanej analizy klinicznej najlepszego w swojej klasie według rankingu „Best in Klas” systemu IntelliSpace Portal stworzyliśmy jedno rozwiązanie o następujących zaletach:

  • JEDNO kompleksowe rozwiązanie IT
  • JEDEN interfejs użytkownika
  • JEDEN sprawny zintegrowany przebieg pracy


Rozwiązanie łączy inteligentne procedury robocze wykonywania rutynowych badań systemu PACS z zaawansowaną analizą wzrokową, pozwalając uprosić przebieg pracy w pracowni radiologii i rozszerzyć możliwości kliniczne.*Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych systemów innych producentów można uzyskać, kontaktując się z lokalnym przedstawicielem firmy Philips lub przez Internet.


Wszystko, co niezbędne do zaawansowanej analizy
Jedno zintegrowane rozwiązanie

Pacjent może posiadać wiele różnych zdjęć i danych. System IntelliSpace Portal łączy obrazy wysokiej jakości, zaawansowaną analizę i narzędzia usprawniające przebieg pracy w jedno zintegrowane rozwiązanie, pozwalające uzyskać ujednolicony obraz stanu zdrowia pacjenta na jednym ekranie.

Zaawansowane procedury robocze i lepsza opieka nad pacjentami
 

 
 

W szpitalu Sint Franciscus Gasthuis w Rotterdamie, w Holandii połączone systemy IntelliSpace PACS i IntelliSpace Portal umożliwiają przetwarzanie obrazów ze stacji diagnostycznej PACS.
*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent

Rozwiązania placówki w zakresie obrazowania dla kardiologii
 

Zmiana sposobu pracy i myślenia.

System IntelliSpace Cardiovascular, zapewniający dostęp do zaawansowanych aplikacji klinicznych, pozwala wyświetlać obrazy wykonane różnymi metodami obrazowania oraz korzystać z narzędzi klinicznych w jednym środowisku roboczym. W tym samym miejscu można przeglądać obrazy, uzyskiwać dostęp do łatwych w użyciu zaawansowanych aplikacji oraz korzystać z narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji klinicznych, upraszczających procedury robocze, przyspieszających pracę oraz podnoszących jakość opieki nad pacjentami.
Środowisko robocze systemu IntelliSpace Cardiovascular pozwala uzyskać w dowolnym czasie i miejscu dostęp do wszystkich informacji z badań serca i naczyń pacjenta oraz do zaawansowanych narzędzi wizualizacyjnych, zapewniając lekarzom wnikliwe informacje kliniczne i usprawniając diagnostykę pacjentów.
„Możliwość wspólnego wyświetlenia obrazów MR i TK serca (w portalu IntelliSpace firmy Philips) pozwoliła skrócić łączny czas analizy o 20%–30%.”

Dr n. med. Gaby Weissman, MedStar Washington Hospital Center, Waszyngton DC, USA

Zdarzenia

Niedziela, luty 19


HIMSS, Healthcare Information and Management Systems Society


Orlando, FL

Learn More


You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.