Oprogramowanie Dynamic UNIQUE firmy Philips

Pomoc w uzyskaniu lepszych wyników obrazowania

 

Obecnie w badaniach fluoroskopowych często stosuje się ustawienia niskich dawek. Niestety prowadzi to do akwizycji obrazów z wysokim szumem kwantowym, co ma negatywny wpływ na możliwość postawienia pewnego rozpoznania. Innowacyjna funkcja przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym dostępna w oprogramowaniu Dynamic UNIQUE to atut wyłącznie systemów radiografii/fluoroskopii firmy Philips, w tym systemu ProxiDiagnost N90 i CombiDiagnost R90.

 

Dzięki oprogramowaniu Dynamic UNIQUE zyskasz pomoc w uzyskaniu lepszych wyników obrazowania i zwiększysz pewność diagnostyczną.

Czytelność, której poszukujesz

 

Oprogramowanie Dynamic UNIQUE zapewnia znakomitą widoczność szczegółów z redukcją szumu w czasie rzeczywistym od pierwszej do ostatniej klatki. Informacje diagnostyczne z każdej klatki są wyświetlane w bardzo czytelny sposób z optymalną jasnością i bardzo niewielkim opóźnieniem. Obraz jest spójny i stabilny nawet wtedy, gdy zawartość obrazu zmienia się szybko.

 

Oprogramowanie Dynamic UNIQUE pomaga w przeprowadzaniu szybkich i bezpiecznych badań z użyciem niskich dawek, zapewniając czytelność szczegółów w celu zwiększenia pewności diagnostycznej.

Zastosowanie oprogramowania do obróbki obrazów Dynamic UNIQUE powoduje ujednolicenie poziomu kontrastu, wzmocnienie mało widocznych szczegółów i zapewnia niezmienną jakość obrazów, co pozwala jasno określić różnicę między kośćmi a tkanką miękką.

Dr Paul Molitor, Radiologist Centre Hospitalier du Nord, Luksemburg

Zobacz rezultaty stosowania oprogramowania Dynamic UNIQUE

 

Porównaj bezpośrednio z obrazami po konwencjonalnym przetwarzaniu i zobacz korzyści dla siebie.

Oprogramowanie Dynamic UNIQUE firmy Philips

Charakterystyka i zalety

 

Aby umożliwić przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym, oprogramowanie Dynamic UNIQUE wyposażono w funkcje inteligentnego tłumienia szumu przestrzenno-czasowego, czasowej stabilizacji jasności i wieloskalowego wzmocnienia obrazu w czasie rzeczywistym.

Większa przejrzystość i wiarygodność wyników dzięki oprogramowaniu Dynamic UNIQUE

 

Z treści tych dokumentów dowiesz się, jak oprogramowanie Dynamic UNIQUE pomaga sprostać wyzwaniom nowoczesnej fluoroskopii, łącząc ogromne możliwości łatwego w stosowaniu, niepowodującego artefaktów wieloskalowego wzmocnienie obrazu z inteligentnym tłumieniem szumu, nawet przy niskich poziomach dawek.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?