PLTR 2019

PLTR 2019
42 Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego

06-08 czerwca | AmberExpo Gdańsk

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*
*

Final CEE consent

Atrakcje na stoisku:

Model przedstawiający innowacyjny tomograf komputerowy Philips Incisive
Stacja dedykowana nowatorskiej technologi monitorowania pacjenta podczas badań MR - VitalEye
Stanowisko demonstrujące możliwości  angiografu Azurion z rozwiązaniem FlexArm
Stacje diagnostyczne IntelliSpace Portal 11
Nowoczesny aparat USG EPIQ Elite, dedykowany obrazowaniu ogólnemu
Platforma badawcza IntelliSpace Discovery 3.0 wykorzystująca zaawansowane algorytmy AI

Philips Incisive CT

 

Intuicyjne technologie pomagają zwiększyć komfort pacjenta i usprawnić pracę na każdym etapie diagnostyki obrazowej. System Incisive CT został wyposażony w inteligentne rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość obrazów, skracają czas oczekiwania na wyniki i ograniczają występujące między poszczególnymi skanami różnice jakościowe, a dodatkowo ograniczają konieczność oddalania się od znajdującego się w sali badań pacjenta.

Philips IntelliSpace Portal

 

System IntelliSpace Portal, obejmujący łącznie ponad 70 aplikacji klinicznych, to jedno uniwersalne rozwiązanie do zaawansowanej wizualizacji w diagnostyce obrazowej. System przyspiesza i usprawnia pracę oraz podnosi pewność diagnoz — zwłaszcza podczas interpretacji obrazów oraz badań kontrolnych złożonych przypadków klinicznych.

Philips VitalEye

 

System VitalEye umożliwia automatyczne monitorowanie oddechu każdego pacjenta. Technologia i zastosowane w niej algorytmy analizują ponad dwieście miejsc na ciele pacjenta równocześnie i w sposób inteligentny monitorują ruchy oddechowe, dzięki czemu nawet mniej doświadczonym operatorom przygotowanie pacjenta do rutynowego badania zajmuje mniej niż minutę.

Philips Azurion z systemem FlexArm

 

Azurion z innowacyjną konstrukcją FlexArm zapewnia wyjątkową elastyczność i intuicyjną obsługę. Zasilany unikalnym inteligentnym silnikiem kinematycznym, system porusza się na ośmiu różnych osiach, wszystkie sterowane za pomocą pojedynczego kontrolera „Axsys”. System idealnie nadaje się do sal hybrydowych, które obsługują wiele rodzajów badań w jednym pomieszczeniu, takich jak kombinacja zabiegów chirurgicznych i wewnątrznaczyniowych.

Philips EPIQ Elite

 

Aparat ultradźwiękowy Philips EPIQ Elite to niezrównana skuteczność, wydajność pracy i inteligentne rozwiązania na miarę najbardziej wymagających ośrodków diagnostycznych naszych czasów. Platforma pozwala korzystać z szeregu nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi klinicznych, zapewniających zupełnie nowy poziom pewności diagnostycznej.

Warsztaty radiologiczne:

Wykład: The benefits and opportunities of spectral CT

Tim Leiner, Utrecht, Holandia | Piątek 14:00 | Sala F

Wykłady na stoisku:

Nasze stoisko

Lokalizacja wydarzenia