Radiografia
Szybszy przebieg obrazowania RTG dzięki technologii SkyFlow Plus

Szybszy przebieg obrazowania RTG dzięki technologii SkyFlow Plus

Algorytm korekcji promieniowania rozproszonego

Opracowana przez firmę Philips technologia SkyFlow Plus to algorytm korekcji promieniowania rozproszonego, który redukuje efekt rozproszenia w przypadku badań bezkratkowych, pozwalając na akwizycję obrazów radiografii cyfrowej z kontrastem zbliżonym do obrazów wykonywanych z zastosowaniem kratki przeciwrozproszeniowej z wyeliminowaniem dodatkowego czasu i wysiłku związanego z jej zakładaniem i zdejmowaniem.

Zobacz efekty stosowania algorytmu SkyFlow Plus

 

Porównaj bezpośrednio z obrazami po konwencjonalnym przetwarzaniu i zobacz korzyści dla siebie.

Korzyści stosowania algorytmu SkyFlow Plus

Sprawny bezkratkowy przebieg pracy

Sprawny bezkratkowy przebieg pracy ​

 

Decyzja dotycząca zastosowania kratki zawsze należy do użytkownika. W przypadku wykonywania badań bez kratki można obecnie nie tylko uprościć przebieg badania, ale również osiągnąć jakość odpowiadającą kontrastowi obrazów uzyskanych z użyciem kratki. Do tego celu służy technologia cyfrowej korekcji promieniowania rozproszonego SkyFlow Plus pozwalająca ograniczyć jego wpływ na akwizycję obrazów w bezkratkowym przebiegu pracy, mająca zastosowanie podczas wszystkich badań w ekspozycji swobodnej.

Znacznie szybszy przebieg pracy

Znacznie szybszy przebieg pracy ​

 

W badaniu podsumowującym przydatność technologii opartym na próbach z udziałem radiologów pracujących z kratką i bez kratki przeciwrozproszeniowej stwierdzono, że średnia oszczędność czasu na jedno badanie bez kratki wynosi do 34 sekund*.

* Przypadek jednej próby z powtarzalnymi pomiarami z p<0,001; z zastosowaniem systemu MobileDiagnost wDR przez 12 techników radiologii.

Wyjątkowy komfort pacjenta

Wyjątkowy komfort pacjenta

 

Dzięki pełnej automatyzacji wszystkich funkcji obsługi SkyFlow Plus pozwala poświęcić więcej uwagi pacjentom. Kolejną zaletą jest brak konieczności użycia kratki w detektorze, co oznacza nie tylko skrócenie czasu badania, ale i możliwość przeznaczenia większej ilości czasu na pomoc pacjentowi w przygotowaniu się i wygodnym ułożeniu do badania.

Obrazowanie wysokiej jakości

Obrazowanie wysokiej jakości

 

Algorytm SkyFlow Plus określa automatycznie ilość rozproszonego promieniowania na obrazie w zależności od typu pacjenta, poprawiając tym samym kontrast przez jego subtrakcję z obrazu.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?