Oprogramowanie do obróbki obrazów UNIQUE 2

Technologia obróbki obrazów nowej generacji

UNIQUE 2 firmy Philips to najnowsza generacja dobrze już znanego oprogramowania do obróbki obrazów. Poprzez zwiększenie kontrastu obrazu przy jednoczesnym zmniejszeniu szumu i artefaktów oprogramowanie UNIQUE 2 poprawia widoczność subtelnych szczegółów anatomicznych.

Niezmienna jakość obrazów wszystkich struktur anatomicznych

Kontrola w rękach lekarza

Wyjątkowej jakości obrazy wszystkich struktur anatomicznych to wynik stosowania predefiniowanych ustawień i dostosowanych do potrzeb parametrów dostępnych w oprogramowaniu do obróbki obrazów UNIQUE 2. Ustawienia te są wybierane automatycznie i dostosowywane do obrazowanego pacjenta (dorosły, dziecko lub niemowlę, pacjent szczupły lub otyły).

Oprogramowanie UNIQUE 2 harmonizuje poziomy kontrastu, wydobywając szczegóły w bardzo ciemnych i bardzo jasnych obszarach. Optymalizacja obrazu następuje zarówno w obszarach niedoświetlonych (np. wierzchołek płuca) i prześwietlonych (np. zasercowy obszar płuca i górna część jamy brzusznej). Koncentrując się na najbardziej istotnych diagnostycznie strukturach, oprogramowanie UNIQUE 2 uwydatnia szczegóły bez efektu nienaturalnie wyglądającego obrazu.

Korzyści ze stosowania oprogramowania UNIQUE 2 dla personelu, pacjentów i przebiegu pracy


Stosowanie oprogramowania UNIQUE 2 wiąże się ze znacznymi korzyściami dzięki funkcjom, które mogą prowadzić do zmniejszenia ilości pracy zaplanowanej dla technika radiologii i zyskania pewności diagnostycznej przez radiologów, zarządzania dawką promieniowania rentgenowskiego przyjmowanego przez pacjenta oraz bardziej spersonalizowanej opieki możliwej dzięki sprawniejszemu przebiegowi pracy i oszczędności czasu.

Bogactwo istotnych informacji


Oprogramowanie do obróbki obrazów UNIQUE 2 ma istotne znaczenie przy pozyskiwaniu tak wyraźnych i czytelnych obrazów na urządzeniach firmy Philips. Dzięki regulacji skali szarości zmiany chorobowe są lepiej zdefiniowane i widoczne, mimo że mogą znajdować się w obszarach zwykle ukrytych lub przesłoniętych ze względu na gęstość nakładających się na nie innych struktur.

Technologia obróbki obrazów nowej generacji — oprogramowanie UNIQUE 2 firmy Philips

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?