Doradztwo w zakresie interoperacyjności

Doradztwo w zakresie interoperacyjności

Doradztwo firmy Philips w zakresie interoperacyjności

  Twój sojusznik w pokonywaniu wyzwań związanych z interoperacyjnością


  Skuteczne gromadzenie i udostępnianie informacji o pacjentach usprawnia wiele procesów opieki. Wszystko zaczyna się od prawidłowego identyfikowania pacjentów, a kolejnym krokiem jest dostęp do wyników badań i innych informacji wspomagających podejmowanie decyzji klinicznych. Dostępność takich kluczowych danych pacjentów zwiększa efektywność pracy personelu klinicznego, niezależnie od tego, czy pracuje przy łóżku pacjenta, czy za pośrednictwem takich platform, jak system elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR) lub szpitalny system informacyjny (HIS).

   

  Interoperacyjność polega na umożliwieniu komunikacji i porozumiewania się między różnymi platformami różnych dostawców, aby mogły pracować szybko i skutecznie gromadzić, porządkować i udostępniać dane pacjentów personelowi — cały proces może być skomplikowany.

   

  Doradztwo firmy Philips w zakresie interoperacyjności pomaga w jego uproszczeniu dzięki fachowej pomocy informatyków i inżynierów biomedycznych. Poprzez zastosowanie usystematyzowanego podejścia, ugruntowanych zasad i rozległej wiedzy specjalistycznej, współpracujemy z klientem, aby poznać i rozwiązać problemy informatyczne i kliniczne oraz zapewnić interoperacyjność systemów. Dzięki ścisłej współpracy z zespołem klienta nasze usługi doradztwa w zakresie interoperacyjności mogą pomóc w wykorzystaniu pełnego potencjału przebiegu pracy i procesów.

  Najważniejsze funkcje

  Checkmark green
  Zapewnij swojemu zespołowi wdrożeniowemu dodatkowe wsparcie wynikające ze współpracy naszych ekspertów z Twoimi
  Checkmark green
  Daj zespołom klinicznym łatwy dostęp do informacji wspomagających podejmowanie decyzji
  Checkmark green
  Zastosuj usystematyzowane podejście do analizy, wykorzystania i zwiększenia potencjału interoperacyjnego infrastruktury, inwestycji informatycznych i systemów firmy Philips
  *

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
  *
  *

  Final CEE consent

  Wykorzystanie znajomości systemów i procesów klienta


  Doradztwo firmy Philips w zakresie interoperacyjności bazuje na usystematyzowanym podejściu, które odpowiednio adaptujemy zgodnie z celami klienta. Po rozpoznaniu sytuacji klienta dostosowujemy zakres możliwych dalszych kroków do jego potrzeb.
  Doradztwo w zakresie interoperacyjności — tabela
  To podejście rozwinęło i sprawdziło się w ciągu łącznie ponad 50 lat naszej działalności w dziedzinie monitorowania pacjentów i ponad 30 lat w dziedzinie informatyki medycznej. Konsultanci firmy Philips ds. interoperacyjności uzupełniają tę wiedzę o znajomość odpowiednich standardów, począwszy od interfejsów (np. HL7 lub DICOM), poprzez integrację (np. IHE), aż po metodologie oparte na najlepszych praktykach (np. ITIL lub PRINCE2).

  Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmą Philips

  Kontakt ze specjalistami ds. integracji przy omawianiu problemów jest nieoceniony — oni zawsze rozumieją źródło problemu z perspektywy technicznej i dbają, aby wszelkie zmiany były wprowadzane we właściwy sposób”.

  — Rob Baisden

  Starszy menedżer ds. technologii biomedycznych

  Opinia klienta działu usług informatycznych firmy Philips
  Zobacz opinie klientów działu usług informatycznych firmy Philips

  Korzyści

   

  W ścisłej współpracy z Twoimi zespołami zapewniamy sprawne działanie systemów, w razie potrzeby przez siedem dni w tygodniu*. Ofertę usług i szkoleń możemy dostosować do konkretnych potrzeb Twoich zespołów wewnętrznych. Nawiązując partnerską współpracę z firmą Philips, możesz zmaksymalizować wykorzystanie i czas sprawności systemów oraz bieżących inwestycji, a także uzyskać poniższe korzyści.

  Leczenie
  Wspieranie klinicznych i technicznych przebiegów pracy poprzez współpracę między ekspertami
  Działalność operacyjna
  Rozwiązanie zapewniające stałą wydajność
  Informacje prawne
  Interoperacyjność między systemami firmy Philips i innych dostawców
  Strategiczne
  Usystematyzowane podejście ułatwiające wdrożenie i szybki dostęp do potrzebnych aplikacji i systemów
  Finanse
  Wykorzystanie własnej infrastruktury i inwestycji pod okiem naszych ekspertów
  * Wymaga zawarcia minimalnej umowy „Right Fit”. Obowiązują warunki umowy. Oferty dostępne wyłącznie w wybranych krajach i dla wybranych produktów.

  Usługi powiązane

  Powiązane produkty

  * Wymaga zawarcia minimalnej umowy „Right Fit”. Obowiązują warunki umowy.
  Oferty dostępne wyłącznie w wybranych krajach i dla wybranych produktów.

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.