Planowanie infrastruktury szpitalnej
Planowanie instalacji

Dostarczanie narzędzi 
pomagających w pracy

Właściwe zaplanowanie i przygotowanie pomieszczeń ma krytyczne znaczenie dla instalacji sprzętu na dużą skalę. Dział planowania instalacji firmy Philips wspiera starania klienta na każdym etapie — od wstępnych projektów po kompletne specyfikacje konstrukcyjne, elektryczne i chłodnicze.

Niezależnie od tego, czy już podjęto decyzję o zakupie sprzętu firmy Philips, czy jeszcze nie, tutaj można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących lokalizacji.

Usługi niestandardowe


Poza materiałami ogólnymi, które można znaleźć tutaj i w społeczności planowania instalacji, dział planowania lokalowego firmy Philips oferuje usługi planowania i przygotowania pomieszczeń pod kątem konkretnej instalacji.
 

Na podstawie specyfikacji nowego sprzętu firmy Philips oraz lokalnych rysunków architektonicznych tworzymy rysunki specyficzne dla danej placówki, które można wykorzystać do opracowania dokumentacji przetargowej i kosztorysu budowy*. W oparciu o te rysunki możemy również stworzyć wizualizację 3D konkretnych pomieszczeń, aby pomóc w uzyskaniu ostatecznej aprobaty projektu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim opiekunem ze strony firmy Philips.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Pomoc w planowaniu instalacji

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?