Produkty

Zobacz pełną 

listę naszych produktów według kategorii

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Zapytaj o produkt

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Wstecz
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
*
*
Wstecz

W tej sekcji

 • Rozwiązania serwisowe

  Rozwiązania serwisowe

  Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda placówka medyczna ma własne priorytety. Program RightFit pozwala każdemu klientowi znaleźć właściwe, sprawdzone rozwiązanie serwisowe — od podstawowych umów serwisowych po najbardziej kompleksowe.

 • Ultrasonografia

  Ultrasonografia

  Ultrasonograf Philips w Twojej placówce. Odkryj szeroki wybór sprzętu USG, zaprojektowanego by sprostać wyzwaniom dzisiejszych praktyk klinicznych.

 • Informatyka kliniczna

  Informatyka kliniczna

  Wspieramy cały system ochrony zdrowia, usprawniając zarządzanie i analizę danych klinicznych pacjentów uzyskiwanych z systemów diagnostyki obrazowej, urządzeń do badania serca i monitorów pacjenta.

 • Rezonans magnetyczny

  Rezonans magnetyczny

  Niesamowita jakość cyfrowego obrazu, niezawodność i łatwość w obsłudze MR. Sprawdź jak rezonanse magnetyczne Philips mogą być zastosowane w Twojej placówce.

 • Opieka nad matką i dzieckiem

  Opieka nad matką i dzieckiem

  Nasi klienci starają się zapewnić każdej matce i dziecku najlepszą możliwą opiekę — przed porodem, w jego trakcie i po przyjściu malucha na świat.

 • Radioterapia onkologiczna

  Radioterapia onkologiczna

  Dzięki naszemu w pełni zintegrowanemu podejściu do obrazowania i planowania leczenia w radioterapii onkologicznej możemy oferować sprawne rozwiązania poprawiające dokładność i usprawniające przebieg pracy, a także zwiększające zwrot z inwestycji.

 • Monitorowanie pacjentów

  Monitorowanie pacjentów

  Monitory medyczne Philips dostarczają konkretnych informacji pod kątem opieki, w każdym miejscu i o każdym czasie. Sprawdź nasze rozwiązania monitorowania pacjenta.

 • Radiografia interwencyjna

  Radiografia interwencyjna

  Przedstawiamy Państwu system, który może zmienić jakość mało inwazyjnych zabiegów interwencyjnych, poprawić rokowania pacjentów, a nawet uratować ludzkie życie.

 • Tomografia komputerowa

  Tomografia komputerowa

  Tomograf komputerowy marki Philips rozszerza możliwości diagnostyczne obrazowania w zakresie, który kiedyś w ogóle nie był brany pod uwagę. Sprawdź pełną linię sprzętu CT.

 • Radiografia

  Radiografia

  Rozwiązania radiograficzne firmy Philips charakteryzują się tym, że można je elastycznie dostosowywać do potrzeb użytkownika. Każdemu klientowi możemy dostarczyć rozwiązanie dostosowane do jego przebiegu pracy i możliwości budżetowych — od urządzeń mobilnych po pełne wyposażenie pracowni radiograficznej.

 • Mammografia

  Mammografia

  Mammografia cyfrowa wykazała się wysoką sprawnością w badaniach przesiewowych piersi.

 • Wentylacja szpitalna

  Wentylacja szpitalna

  Rozumiemy potrzeby pacjentów i opiekunów — sięgamy głębiej, by wydobyć informacje prowadzące do innowacji, które mają znaczenie.

 • Fluoroskopia

  Fluoroskopia

  Uniwersalne systemy radiograficzne i fluoroskopowe firmy Philips umożliwiają przeprowadzanie praktycznie każdego typu badań radiograficznych.

 • EKG diagnostyczne

  EKG diagnostyczne

  Algorytmy, kardiografy, monitory i systemy zarządzania danymi EKG firmy Philips przyspieszają obieg informacji kardiologicznych w całej placówce.

 • Zaawansowane obrazowanie molekularne

  Zaawansowane obrazowanie molekularne

  Zaawansowane obrazowanie molekularne firmy Philips zmienia oblicze opieki, oferując niskodawkowe obrazowanie molekularne i hybrydowe, lepszą wykrywalność zmian i możliwość udostępniania informacji diagnostycznych praktycznie w każdym miejscu i w każdym czasie.

 • Medycyna ratunkowa i resuscytacja

  Medycyna ratunkowa i resuscytacja

  Firma Philips pomaga szybko i sprawnie reagować w nagłych przypadkach niezależnie od miejsca ich wystąpienia. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych, opartych na badaniach naukowych rozwiązań w dziedzinie medycyny ratunkowej i resuscytacji.

 • Systemy rekondycjonowane

  Systemy rekondycjonowane

  W ramach programu Diamond Select oferujemy niezawodne, regenerowane systemy obrazowania po atrakcyjnej cenie, dzięki czemu klienci uzyskują dostęp do nowoczesnych technologii i mogą świadczyć klientom różnorodne usługi na wysokim poziomie, równocześnie poprawiając rentowność.