Rozwiązania w zakresie zarządzania chorobą
Oprogramowanie wspomagające prowadzenie chorób

Oprogramowanie wspomagające prowadzenie chorób


Dążenie do doskonałości klinicznej na każdym etapie opieki nad pacjentem

Skuteczne rozwiązanie

 

Rozwiązania w zakresie zarządzania chorobą (Disease Management Solutions) zostało opracowane w odpowiedzi na rosnące wyzwania leczenia onkologicznego. Wyposaża ono lekarzy w zaawansowane narzędzia, które ułatwiają prowadzenie leczenia, od momentu postawienia trafnego rozpoznania i oceny stadium zaawansowania, przez podejmowanie decyzji klinicznych i planowanie leczenia, aż do etapu monitorowania pacjenta. Ostatecznie narzędzia te pomagają skuteczniej sprostać potrzebom wciąż zmieniającego się oblicza opieki zdrowotnej.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

  •  

    UroNav  

    System UroNav dokonuje fuzji obrazów MR wykonanych przed biopsją prostaty z obrazami z biopsji pod kontrolą ultrasonografii w czasie rzeczywistym, dzięki czemu prostata i podejrzane zmiany są wyraźnie widoczne, podobnie jak tor igły biopsyjnej. Wykorzystując zarówno technologie śledzenia elektromagnetycznego i nawigacji, jak i wbudowany komputer oraz interfejs do obrazowania w czasie rzeczywistym, system UroNav zapewnia precyzyjne pobranie celowanych wycinków z podejrzanych miejsc za pomocą łatwej w obsłudze mobilnej stacji akwizycyjnej.

  •  

    DynaCAD Prostate  

    DynaCAD to system analizy obrazów MR prostaty wykonanych przy użyciu urządzeń różnych producentów, który rozszerza możliwości analityczne i z zakresu przebiegu pracy dzięki przetwarzaniu i wyświetlaniu obrazów 3D w ramach gotowych do odczytu, konfigurowalnych protokołów wyświetlania. Obrazy można przesyłać bezpośrednio z systemu MR do systemu DynaCAD w celu automatycznego przetwarzania. Po zakończeniu przypadku kluczowe obrazy, dane statystyczne i opisy PI-RADS® dotyczące prostaty można automatycznie przesłać do systemu PACS w celu archiwizacji.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej