Radiografia i Fluoroskopia
icon:email

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i innowacjami od Philips

Systemy radiografii i fluoroskopii

Dobrze skoordynowany system danych, technologii i ludzi


Systemy do rentgenografii i fluoroskopii firmy Philips zapewniają uzyskanie wysokiej jakości obrazów i doskonale zorganizowany przebieg pracy, co przekłada się na większą liczbę przebadanych osób i trafne rozpoznania przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu zadowolenia personelu i pacjentów. Działając razem, możemy pokonać wszystkie ograniczenia. Problemy zdrowotne nie znają granic, nie może ich więc mieć również opieka medyczna.

  Systemy radiografii i fluoroskopii

  Radiografia cyfrowa

  •  

   Radiography 7000 C — DigitalDiagnost C90  

   Dzięki innowacyjnym narzędziom upraszczającym przebieg obrazowania system umożliwia przebadanie większej liczby pacjentów w ciągu dnia i skrócenie czasu oczekiwania na rozpoznanie. Zamontowana na interfejsie dotykowym lampy systemu DigitalDiagnost C90 kamera rejestrująca obraz w czasie rzeczywistym, wybór różnorodnych konfiguracji i technologie automatyzacji przebiegu badań umożliwiają wyjątkowo szybkie wykonywanie badań.

  •  

   Radiography 5000 C — DigitalDiagnost C50  

   Wyższy poziom pewności diagnostycznej. Ten czołowy system do radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym z wbudowanym lub bezprzewodowym detektorem i wyposażony w zmotoryzowane automatyczne śledzenie, w pełni cyfrowy przebieg pracy i przetwarzanie obrazów z wykorzystaniem oprogramowania UNIQUE 2 zapewnia doskonałą jakość obrazów oraz wykonywanie badań szybko i skutecznie.

  •  

   Radiography 5000 F — DuraDiagnost Rel 4  

   Dzięki aparatom do radiografii cyfrowej, stanowiącym rozsądne połączenie funkcjonalności i przystępnej ceny, pacjenci mogą korzystać z szybkich i bezproblemowych badań. Z kolei placówka, oferując dzięki sprawdzonej technologii firmy Philips usługi obrazowania wysokiej jakości, zyskuje reputację ośrodka, z którego usług warto korzystać.

  Fluoroskopia

  •  

   Fluoroscopy 7000 R — CombiDiagnost R90  

   CombiDiagnost R90 to zdalnie sterowany system do fluoroskopii i najnowocześniejszy system radiografii cyfrowej w jednym, zaprojektowany z myślą o efektywniejszym wykorzystaniu przestrzeni pracowni bez ponoszenia wysokich kosztów. W pełni cyfrowy przebieg pracy, wyjątkowa jakość obrazu dzięki oprogramowaniu UNIQUE i doskonałe zarządzanie dawką promieniowania sprawiają, że ten wszechstronny system nadaje się do wykonywania różnorodnych badań w szerokiej populacji pacjentów, począwszy od dzieci po pacjentów otyłych.

  Radiografia mobilna

  •  

   Radiography 5700 M — MobileDiagnost wDR  

   MobileDiagnost wDR to prosty w obsłudze, bezpieczny i przenośny system do radiografii zapewniający sprawny przebieg pracy, wykonywanie obrazów najwyższej jakości oraz możliwości, jakie oferują systemy radiografii cyfrowej firmy Philips klasy premium.

  Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

  Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

  1
  Wybierz interesujący Cię obszar
  2
  Szczegóły kontaktu

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

  Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
  Please select the checkbox

  Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

  Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?