Ultrasonografy do obrazowania ginekologiczno-położniczego

Ultrasonografy do obrazowania ginekologiczno-położniczego

Opracowane z myślą o ochronie życia. Łatwiejsza diagnostyka już na wczesnym etapie ciąży.

Obgyn-thumb-video

Pewność diagnostyczna oraz łatwiejsza diagnostyka na wczesnych etapach ciąży: rozwiązania firmy Philips opracowano zarówno w celu zapewnienia spokoju pacjentkom otrzymującym więcej informacji już na wczesnych etapach ciąży, jak również z myślą o ułatwieniu lekarzom stawiania pewnych rozpoznań.

 

Odpowiedź na wszystkie potrzeby: zaawansowane i ergonomiczne narzędzia umożliwiają uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów przy jednoczesnym uproszczeniu procedur i skróceniu czasu trwania badań. Dzięki temu lekarze mogą się skupić na tym, co najważniejsze — na zdrowiu swoich pacjentek. 

 

Partner na teraz i długie lata: 30-letnie współpraca firmy Philips z lekarzami przekłada się na wysoką jakość opieki nad pacjentami we wszystkich dziedzinach ochrony zdrowia.

Przedstawiamy ultrasonograf Compact Premium 5000

cx50 picture

Compact 5000

Niewielki, przenośny ultrasonograf serii 5000 firmy Philips pomaga sprostać rosnącym wyzwaniom związanym z opieką nad pacjentami na Twoim oddziale lub w miejscu opieki, zapewniając wysoką jakość badań. Przenośny ultrasonograf serii 5000 to kompaktowa, a zarazem zaawansowana wersja systemów EPIQ Elite i Affiniti firmy Philips charakteryzująca się tym samym sposobem wykonywania badań, obsługująca 23 głowice oraz zapewniająca znakomitą jakość obrazów i wszechstronność zastosowań klinicznych.

System EPIQ Elite

Firma Philips prezentuje ultrasonograf klasy premium EPIQ Elite do zastosowań w położnictwie i ginekologii, który dzięki poniższym zaletom pozwala sprostać wyzwaniom najbardziej wymagających badań:

  • Zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazów — odmienne podejście do obrazowania w położnictwie i ginekologii 

  • Systemowe mechanizmy inteligentne — technologia AIUS* pozwala na korzystanie z inteligentnych funkcji w badaniach położniczych i ginekologicznych 

  • Nowoczesne głowice — potężna technologia PureWave do obrazowania diagnostycznego

  • Ergonomiczna konstrukcja — aparat dostosowany do potrzeb użytkowników wykonujących badania położnicze i ginekologiczne

  • Sprawny przebieg pracy — aparat zapewniający wykonanie większej liczby badań

Affiniti — ultrasonograf, który sprosta wszystkim wyzwaniom, jakie przynosi dzień.

Wybór nowego ultrasonografu zawsze opiera się na równowadze korzyści. Potrzebujesz najnowszej technologii, z której będzie można korzystać od razu. Potrzebujesz dokładnych informacji diagnostycznych, które będą pozyskiwane szybko i z wykorzystaniem prostego oraz intuicyjnego interfejsu. Potrzebujesz łatwego dostępu do najważniejszych funkcji, które pozwolą na uzyskanie wymaganych wyników. A wszystkie te cechy muszą być zamknięte w ergonomicznej konstrukcji, która ograniczy zmęczenie podczas pracy związane z koniecznością ciągłego wstawania i sięgania po akcesoria.

Głowice

Oferujemy szeroką gamę ergonomicznych i lekkich głowic dostępnych w wielu konfiguracjach. Umożliwiają one lepszą penetrację przy mniejszej liczbie artefaktów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej oferty głowic oraz szczegółowe instrukcje dotyczące ich pielęgnacji i konserwacji.

Najnowsze innowacje w dziedzinie obrazowania ultrasonograficznego w położnictwie i ginekologii

Technologia aBiometry Assist i funkcja nachylania firmy Philips

Technologia aBiometry Assist i funkcja nachylania firmy Philips

W tym filmie dr Michael Ruma z ośrodka Perinatal Associates of New Mexico omawia zastosowanie technologii aBiometry Assist i funkcji nachylania firmy Philips w badaniach położniczych i ginekologicznych. 

Technologie TrueVue, TouchVue i GlassVue firmy Philips

Technologie TrueVue Pro, TouchVue, MPR Touch, Touch Sculpt, Touch Erase, Touch Zoom i aReveal firmy Philips

W tym filmie dr Michael Ruma z ośrodka Perinatal Associates of New Mexico omawia zastosowanie technologii TrueVue Pro, TouchVue, MPR Touch, Touch Sculpt, Touch Erase, Touch Zoom i aReveal firmy Philips w badaniach położniczych i ginekologicznych.

Głowica el18-4 firmy Philips w połączeniu z trybem MicroFlow Imaging

Głowica eL18-4 firmy Philips w połączeniu z trybem MicroFlow Imaging (MFI)

W tym filmie dr Michael Ruma z ośrodka Perinatal Associates of New Mexico omawia zastosowanie ultraszerokopasmowej głowicy eL18-4 i trybu MicroFlow Imaging firmy Philips w badaniach położniczych i ginekologicznych. 

Tryb MaxVue do wyświetlania obrazów ultrasonograficznych w wysokiej rozdzielczości

Prezentacja narzędzi FlexVue i FlexVue Volume firmy Philips autorstwa dr. Michaela Rumy

W tym filmie dr Michael Ruma prezentuje tryby FlexVue i FlexVue Volume, zaawansowane narzędzia firmy Philips do oceny danych 3D. Tryby te umożliwiają łatwą wizualizację trudnych pod względem technicznym widoków anatomicznych wyodrębnianych z objętości 3D i koniecznych do rozpoznawania patologii w badaniu położniczym/ginekologicznym.

Jak podejść do pacjenta trudnego do obrazowania z przyczyn technicznych?

Jak podejść do pacjenta trudnego do obrazowania z przyczyn technicznych?

W tym filmie prof. Karim D. Kalache — kierownik oddziału położniczego, ośrodek Sidra Medical and Research Centre, starszy konsultant, Hammad Medical Corporation, Doha, Katar — przedstawia wskazówki dotyczące szczególnie ważnego rodzaju badania, jakim jest obrazowanie pacjenta stwarzającego trudności techniczne, z wykorzystaniem sprzętu firmy Philips.

Flexvue video thumbnail image

Monitor HD Max firmy Philips do stosowania z ultrasonografem Epiq Elite i trybem MaxVue do wyświetlania danych ultrasonograficznych w wysokiej rozdzielczości

W tym filmie dr Michael Ruma z ośrodka Perinatal Associates of New Mexico omawia wykorzystanie 24-calowego, wysokorozdzielczościowego monitora oraz technologii MaxVue firmy Philips zapewniającej format wyświetlania obrazów w wyższej rozdzielczości.

Prezentacja głowicy ultrasonograficznej 3D V9-2 firmy Philips

Prezentacja głowicy ultrasonograficznej 3D V9-2 firmy Philips autorstwa dr. Michaela Rumy

W tym filmie dr Michael Ruma prezentuje głowicę ultrasonograficzną 3D V9-2 firmy Philips. V9-2 jest pierwszą mechaniczną głowicą ultrasonograficzną 3D firmy Philips, w której wykorzystano technologię PureWave. Jest ona przeznaczona do badań położniczych i ginekologicznych i zapewnia doskonałą jakość obrazów oraz ergonomię pracy. Głowica V9-2 świetnie sprawdza się w badaniach położniczych z wykorzystaniem trybów obrazowania 2D, 3D i 4D przeprowadzanych w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze ciąży.

Wysokorozdzielczościowy tryb MicroFlow Imaging firmy Philips (MFI HD)

Wysokorozdzielczościowy tryb MicroFlow Imaging firmy Philips (MFI HD)

W tym filmie dr Michael Ruma z ośrodka Perinatal Associates of New Mexico omawia zastosowanie trybu MFI HD firmy Philips w badaniach płodu przeprowadzanych z użyciem głowic eL18-4 i C5-1.

Prezentacja głowicy ultrasonograficznej 3D V9-2 firmy Philips

Prezentacja narzędzi FlexVue i Orthogonal View firmy Philips autorstwa dr. Michaela Rumy

W tym filmie dr Michael Ruma prezentuje tryby FlexVue i Orthogonal View, zaawansowane narzędzia firmy Philips do oceny danych 3D, na przykładach przypadków klinicznych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Najnowocześniejsze technologie:

Szybkie podsumowanie wybranych technologii dostępnych w ramach położniczych i ginekologicznych badań ultrasonograficznych

Nowa głowica V9-2 firmy Philips

 

Połączenie nowej głowicy V9-2 z ultrasonografem klasy premium EPIQ Elite zapewnia całkowicie nowy poziom obrazowania położniczo-ginekologicznego:

  • Pierwsza mechaniczna objętościowa głowica PureWave
  • Najlżejsza w swojej klasie
  • Wyjątkowa i ergonomiczna konstrukcja
  • Do badań w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze ciąży

xMATRIX

Technologia xMATRIX pozwala użytkownikowi zobaczyć więcej szczegółów, uzyskać pełniejsze informacje oraz stawiać czoła większym wyzwaniom, co przekłada się na skrócenie czasu trwania badań oraz ich sprawny przebieg z korzyścią zarówno dla lekarzy, jak i pacjentek.

TrueVue

Zaawansowane narzędzia do wizualizacji płodu w badaniach położniczych, dzięki którym można uzyskać efekt fotorealistyczny.

MicroFlow Imaging

MicroFlow Imaging jest opracowanym przez firmę Philips trybem obrazowania, który umożliwia wykrywanie powolnego i słabego przepływu krwi w tkankach. 

PureWave

Technologia PureWave firmy Philips zwiększa skuteczność kliniczną obrazowania pacjentek z otyłością.

Materiały z położniczych i ginekologicznych badań ultrasonograficznych

Najnowsze przypadki kliniczne

Truevue lower left light source triplet

Dodatkowa oferta rozwiązań do ultrasonografii

Cardiovascular icon

Kardiologia i angiografia

General imaging icon

Obrazowanie ogólne

Obstetrics and gynecology icon

Położnictwo/ ginekologia

Point of care icon

Systemy przyłóżkowe

Refurbished systems icon

Używane systemy

Finance icon

Masz pytania dotyczące finansowania?
Chętnie pomożemy!

Documentation icon

Potrzebujesz dokumentacji produktu?

*Ultrasonograf z mechanizmem inteligentnego rozpoznawania struktur anatomicznych

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?