COVID-19

Zdalne badanie przesiewowe oraz zdalne monitorowania pacjentów wspiera personel medyczny w walce z COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips

Zmniejszenie obciążenia placówek opieki zdrowotnej w celu zapewnienia odpowiedniej opieki pacjentom w czasie pandemii COVID-19 nie jest łatwym zadaniem. Nasze kwestionariusze kliniczne dedykowane COVID-19 pomagają w realizacji zdalnych badań przesiewowych w kierunku COVID-19 na danym obszarze, a także w zdalnym monitorowaniu pacjentów z łagodnymi objawami choroby. Dzięki zaangażowaniu pacjentów w regularną samoocenę ich stanu zdrowia możliwe jest określenie pilności udzielania świadczeń, ich koordynacja i proaktywne zarządzanie ryzykiem populacyjnym związanym z COVID-19. Specjalne cyfrowe tablice wyników umożliwiają bieżącą analizę danych raportowanych przez pacjentów przez koordynatorów świadczeń i personel kliniczny.

Materiały informacyjne

Jonge vrouw die van haar ontbijt geniet in haar woonkamer, opgelucht dat zij op ieder moment haar medische gegevens in kan zien.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zdalnego monitorowania i oceny przypadków COVID-19 u pacjentów?

Badania przesiewowe w kierunku COVID-19 i monitorowanie chorych

 

Zdalne monitorowanie pacjentów z objawami COVID-19

 

Kwestionariusz kliniczny dotyczący COVID-19 pozwala uzyskać szerszą wiedzę na temat stanu zdrowia danej populacji i sklasyfikować pacjentów na podstawie jej wyników. Uzyskane dane mogą pomóc w przydzielaniu personelu medycznego i podjęciu szybkiej interwencji w przypadku pacjentów wysokiego ryzyka. Dodatkowo dzięki możliwości automatycznego wysyłania kwestionariuszy kontrolnych można zdalnie w sposób ciągły monitorować stan zdrowia pacjentów, którzy mogą przebywać w domu.

Zdalne monitorowanie COVID-19
 

 

Zdalne monitorowanie stanu zdrowia przez pacjentów

 

Zmniejszenie obciążenia placówek opieki zdrowotnej w celu zapewnienia odpowiedniej opieki pacjentom w czasie pandemii COVID-19 nie jest łatwym zadaniem. Nasza kwestionariusz kliniczny dotyczący COVID-19 pomaga w prowadzeniu zdalnych badań przesiewowych w kierunku COVID-19 na danym obszarze, a także w zdalnym monitorowaniu pacjentów z łagodnymi objawami choroby.

video_platform

Zdalne monitorowanie pacjentów z objawami koronawirusa

 

Philips może pomóc personelowi medycznemu i instytucjom opieki zdrowotnej w zarządzaniu zwiększonym przepływem pacjentów wynikającym z wybuchu epidemii COVID-19.  W tym celu proponujemy dedykowane i skalowalne rozwiązanie telemedyczne, które ułatwia realizację badań przesiewowych online, a dzięki kwestionariuszom uzupełniającym i monitorowaniu wyników raportowanych przez pacjentów online, bieżące zarządzanie ryzykiem populacyjnym i pilnością udzielanych świadczeń w skoordynowany sposób.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*

Dane kontaktowe

*
*
*

Firma/Placówka

*
*
*

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?