Aby uzyskać informacje na temat produktów konsumenckich firmy Philips lub dostępnego wsparcia produktowego w dobie pandemii COVID-19, kliknij tutaj.
COVID-19

Zdalne badanie przesiewowe oraz zdalne monitorowania pacjentów wspiera personel medyczny w walce z COVID-19

Masz pytania? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Philips
Zmniejszenie obciążenia placówek opieki zdrowotnej w celu zapewnienia odpowiedniej opieki pacjentom w czasie pandemii COVID-19 nie jest łatwym zadaniem. Nasze kwestionariusze kliniczne dedykowane COVID-19 pomagają w realizacji zdalnych badań przesiewowych w kierunku COVID-19 na danym obszarze, a także w zdalnym monitorowaniu pacjentów z łagodnymi objawami choroby. Dzięki zaangażowaniu pacjentów w regularną samoocenę ich stanu zdrowia możliwe jest określenie pilności udzielania świadczeń, ich koordynacja i proaktywne zarządzanie ryzykiem populacyjnym związanym z COVID-19. Specjalne cyfrowe tablice wyników umożliwiają bieżącą analizę danych raportowanych przez pacjentów przez koordynatorów świadczeń i personel kliniczny.

Materiały informacyjne

Jonge vrouw die van haar ontbijt geniet in haar woonkamer, opgelucht dat zij op ieder moment haar medische gegevens in kan zien.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zdalnego monitorowania i oceny przypadków COVID-19 u pacjentów?

Badania przesiewowe w kierunku COVID-19 i monitorowanie chorych

 

Zdalne monitorowanie pacjentów z objawami COVID-19

 

Kwestionariusz kliniczny dotyczący COVID-19 pozwala uzyskać szerszą wiedzę na temat stanu zdrowia danej populacji i sklasyfikować pacjentów na podstawie jej wyników. Uzyskane dane mogą pomóc w przydzielaniu personelu medycznego i podjęciu szybkiej interwencji w przypadku pacjentów wysokiego ryzyka. Dodatkowo dzięki możliwości automatycznego wysyłania kwestionariuszy kontrolnych można zdalnie w sposób ciągły monitorować stan zdrowia pacjentów, którzy mogą przebywać w domu.

Zdalne monitorowanie COVID-19
 

 

Zdalne monitorowanie stanu zdrowia przez pacjentów

 

Zmniejszenie obciążenia placówek opieki zdrowotnej w celu zapewnienia odpowiedniej opieki pacjentom w czasie pandemii COVID-19 nie jest łatwym zadaniem. Nasza kwestionariusz kliniczny dotyczący COVID-19 pomaga w prowadzeniu zdalnych badań przesiewowych w kierunku COVID-19 na danym obszarze, a także w zdalnym monitorowaniu pacjentów z łagodnymi objawami choroby.

Zdalne monitorowanie pacjentów z objawami koronawirusa

 

Philips może pomóc personelowi medycznemu i instytucjom opieki zdrowotnej w zarządzaniu zwiększonym przepływem pacjentów wynikającym z wybuchu epidemii COVID-19.  W tym celu proponujemy dedykowane i skalowalne rozwiązanie telemedyczne, które ułatwia realizację badań przesiewowych online, a dzięki kwestionariuszom uzupełniającym i monitorowaniu wyników raportowanych przez pacjentów online, bieżące zarządzanie ryzykiem populacyjnym i pilnością udzielanych świadczeń w skoordynowany sposób.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
number one icon

Dane kontaktowe

*
*
*
number two icon

Firma/Placówka

*
*
*

Related solutions

 • Ultrasonograf do diagnostyki COVID-19

  Ultrasonograf do diagnostyki COVID-19

 • Wsparcie w walce z COVID-19 dla personelu medycznego związanego z diagnostyką obrazową

  Wsparcie w walce z COVID-19 dla personelu medycznego związanego z diagnostyką obrazową

 • Jak firma Philips wspiera walkę z koronawirusem (COVID-19) w obszarze monitorowania pacjenta.

  Jak firma Philips wspiera walkę z koronawirusem (COVID-19) w obszarze monitorowania pacjenta.

 • Wsparcie serwisowe w dobie pandemii koronawirusa (COVID-19)

  Wsparcie serwisowe w dobie pandemii koronawirusa (COVID-19)

 • Wentylacja nieinwazyjna i intensywna opieka

  Wentylacja nieinwazyjna i intensywna opieka