Pielęgnacja dziecka i matki

Profesjonalne wsparcie dla zdrowej przyszłości  

Ta strona przeznaczona jest dla przedstawicieli zawodów medycznych. Jeżeli jesteś rodzicem i poszukujesz informacji o produktach, kliknij tutaj

Personel medyczny, mając na co dzień kontakt z młodymi matkami, posiada szczególną pozycję, która pozwala pomagać kobietom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących karmienia piersią1.  Firma Philips wspiera personel medyczny w realizacji tego zadania, a ponadto promuje przestrzeganie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która stoi na stanowisku, że dla zapewnienia optymalnego tempa wzrostu oraz zdrowego rozwoju niemowląt karmienie piersią należy rozpocząć nie później niż godzinę po porodzie, zaś do ukończenia przez dziecko 6 miesięcy należy karmić je wyłącznie piersią2.

 

Dzięki Państwa poradom, młodzi rodzice zyskają dostęp do produktów, które opracowano na podstawie szeroko zakrojonych badań i testów klinicznych oraz opinii matek niemowląt i małych dzieci. Firma Philips oferuje również w ramach programów ustawicznego kształcenia szkolenia i narzędzia ułatwiające współpracę z rodzicami. Bez względu na to, czy dziecko karmione jest piersią, z butelki, czy w sposób mieszany, firma Philips Avent pomaga zapewnić każdemu niemowlęciu zdrowy start w życie.

Nowość: Pierwszy laktator, który dopasowuje się do mamy*


Szybszy wypływ mleka

Innowacyjna technologia Natural Motion odwzorowuje naturalny proces ssania i stymulację brodawki, powodując szybszy wypływ mleka.

 

Dopasowuje się do każdej brodawki 
Miękka, elastyczna,silikonowa nakładka lejka  łatwo adaptuje się do 99,98%** brodawek, zapewniając większy komfort i wygodę użytkowania.

 

Dostosowany do potrzeb mamy
8 poziomów stymulacji i 16 poziomów odciągania oraz automatyczne przełączanie pomiędzy fazami dają możliwość spersonalizowania ustawień laktatora, aby

zoptymalizować wypływ mleka.

 

Wygodny w użyciu
Kompaktowa i lekka konstrukcja oraz cichy akumulator ładowany  za pomocą mikro USB, zapewniają komfortowe odciąganie w każdej sytuacji.

 

* Pierwszy od Philips Avent

**Do 30 mm średnicy brodawki.

Wysokiej jakości produkty, które pomagają rodzicom od pierwszych chwil życia dziecka

breastfeeding

Karmienie piersią
 

Udowodniono, że mleko matki ma kluczowe znaczenie dla zdrowego rozwoju noworodków. Możliwość odciągania pokarmu odgrywa nieocenioną rolę w utrzymaniu laktacji i przedłużaniu zdolności do karmienia piersią. Nasze produkty powstają w oparciu o kompleksową wiedzę z zakresu karmienia piersią i odciągania pokarmu. 

Poznaj nasze produkty

bottlefeeding

Karmienie butelką

Konstrukcja butelki może mieć pozytywny wpływ na zachowanie niemowlęcia i poziom satysfakcji matki, co w obydwu przypadkach ma istotne znaczenie dla rodziców. Nasze butelki Natural ze smoczkiem inspirowanym kształtem piersi, pozwalają maluszkom pić w sposób intuicyjny, czyli jak najbardziej zbliżony do karmienia piersią.

 

Poznaj nasze produkty

infant

Uspokajanie
 

Wszystkie smoczki Philips Avent zostały zaprojektowane z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł niemowląt. Smoczki są wykonane z wytrzymałego silikonu klasy medycznej i nie zawierają bisfenolu A.

Poznaj nasze produkty

Butelka Philips Avent 2 oz./60 ml ze smoczkiem 0m o bardzo wolnym wypływie
 

Butelka Philips Avent 2 oz./60 ml ze smoczkiem 0m o bardzo wolnym wypływie to zestaw zaprojektowany specjalnie z myślą o noworodkach i niewiele starszych niemowlętach. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla matek, które muszą łączyć karmienie piersią z podawaniem dziecku odciągniętego pokarmu z butelki.

Dowiedz się więcej

bottle

Wspomaganie dłuższego karmienia piersią
 

Mleko matki stanowi dla noworodka pełnowartościowy pokarm zapewniający optymalną ochronę immunologiczną. Za nasz priorytet uznajemy wspieranie Państwa w pomaganiu matkom w możliwie jak najdłuższym karmieniu piersią. Dlatego opracowaliśmy niniejszy przewodnik zawierający informacje oraz przydatne zasoby, które ułatwią Państwu realizację tego zadania.

Pobierz przewodnik

Opieka nad matką i dzieckiem

Produkty Philips Avent są częścią naszego szerokiego portfolio z obszaru opieki nad matką i dzieckiem, które obejmuje między innymi produkty przeznaczone do monitorowania płodu, leczenia żółtaczki noworodkowej i układania niemowląt.

Zobacz

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej