Monitorowanie pacjentów

Monitorowanie pacjentów

Monitorowanie pacjentów

Bądź na bieżąco z tym co istotne

  Monitorowania pacjenta umożliwiające szybkie i pewne podejmowanie decyzji

  Systemy monitorowania pacjentów firmy Philips oferują niezawodność i  możliwość kompleksowej oceny danych, ale to nie wszystko. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać dokładne i precyzyjne pomiary, co przekłada się na pewność podczas podejmowania decyzji klinicznych.

  Rozwiązania sieciowe i bezprzewodowe pozwalają na śledzenie i zarządzanie potrzebami pacjentów. Rozwój infrastruktury pod kątem zgodności ułatwia współdziałanie systemów Philips z istniejącymi strukturami szpitalnymi w płynny i efektywny sposób.

  Dowiedz się wiecej na temat naszych systemów monitorowania pacjenta.

  Patient Monitoring Video

  Intellivue X3 – monitor transportowy nowej generacji

  X3 sizzle reel video
  Zaprojektowany z myślą o monitorowaniu bez zakłoceń podczas transportu lub przy przy łóżku pacjenta. IntelliVue X3 zapewnia intuicyjną obsługę, krótki czas przygotowania do transportu oraz odporność na upadki, wstrząsy i silne środki czyszczące.
  *

  Oczekiwania

  * To pole jest wymagane
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
  We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
  *
  *

  Final CEE consent

  Współpracujemy z Masimo, by podnosić jakość pomiarów i monitorowania
   

  Masimo partnerem Philips w monitorowaniu pacjentów i wybranych rozwiązaniach terapeutycznych


  Postęp technologii w zakresie czujników i metod przetwarzania sygnału to podstawowy element rozwoju w dziedzinie monitorowania pacjenta. W 2016 roku Philips i Masimo podpisali wieloletnią umowę o partnerstwie w zakresie monitorowania i wybranych rozwiązań terapeutycznych.
  masimo philips

  Systemy wspierające podejmowanie decyzji klinicznych

  clinical decision support systems thumbnail

  Począwszy od algorytmów podnoszących precyzję, przez możliwość konfiguracji ekranów po alarmy wieloparametrowe, nasza oferta monitorowania pacjentów zapewnia lekarzom, pielęgniarkom oraz zespołom opieki niezawodne systemy, prezentujące wiarygodne dane kliniczne, zbliżone do wartości rzeczywistych.

   

  Rezultat monitorowania wyświetlany jest w przystępny, nadający się do szybkiej oceny, sposób. Aplikacje wspierające decyzje kliniczne pomagają we wczesnym wykrywaniu pogorszenia się stanu pacjenta, co może przełożyć się na szybkość i skuteczność inerwencji. Bezprzewodowe, kompatybilne z wieloma systemami szpitalnymi rozwiązania pozwalają analizować dane o stanie zdrowia, niezależnie od tego czy przebywamy w punkcie opieki, na innym oddziale, czy właśnie znajdujemy się w drodze do domu.

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.