B-Line

  Dare to B

  Większe możliwości biznesowe


  Monitory Philips B-Line zostały opracowane z myślą o przestrzeniach spotkań. Umożliwiają one bezproblemową łączność i łatwe udostępnianie zawartości z laptopów, komputerów stacjonarnych, urządzeń przenośnych i serwerów firmowych. Certyfikat Crestron Connected® i zgodność z systemami Extron i NEET zapewnia szybką, bezpieczną i niezawodną integrację z systemami firmowymi, pozwalając na odtwarzanie materiałów wspierających markę, gdy nie są używane w celach konferencyjnych.

  Doskonałe prezentacje

  Możesz zmaksymalizować zaangażowanie uczestników każdego spotkania lub prezentacji. Wbudowana technologia Chromecast sprawia, że bezprzewodowe udostępnianie materiałów z dowolnego laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu lub urządzenia przenośnego staje się niezwykle łatwe i nie wymaga stosowania dodatkowego sprzętu czy konfiguracji dla dowolnych systemów operacyjnych.

  Funkcja wykrywania wtyczki HDMI umożliwia także obsługę połączeń przewodowych z automatycznym przełączaniem między podłączonymi urządzeniami. Oznacza to płynniejsze, szybsze i bardziej merytoryczne sesje zespołowe, których nie rozpraszają problemy techniczne.

  prezentacja bezprzewodowa —technologia dla sali konferencyjnych

  System do bezprzewodowej prezentacji


  Łączność bezprzewodowa między pracownikami pozwala bezpiecznie, bezproblemowo i szybko przesyłać materiały z dowolnego urządzenia bezpośrednio na duży ekran. Nowe monitory B-Line firmy Philips są wyposażone we wbudowany odtwarzacz Chromecast, dzięki któremu spotkania są bardziej wciągające i interaktywne.

  ciekawe spotkania dzięki systemowi do bezprzewodowej prezentacji
  ikona sali konferencyjnej

  Integracja z salą konferencyjną


  Monitory Philips B-Line zapewniają łączność na poziomie korporacyjnym i posiadają certyfikat Crestron Connected® oraz są zgodne z systemami Extron i NEET. Umożliwia to planowanie zawartości, zarządzanie ustawieniami oraz włączanie i wyłączanie każdego monitora z centralnej lokalizacji. Co więcej, możliwe jest szybkie, niezawodne i bezpieczne bezprzewodowe i przewodowe udostępnianie zawartości z urządzeń Apple, Windows, Android i Linux.

  Reaguj szybko na potrzeby klientów


  Nowy monitor B-Line firmy Philips został wyposażony w funkcję tunera TV i jest przeznaczony dla branży żywności i napojów.


   

  Wyświetlaj menu i promocje w formie cyfrowej, przekazuj ważne wiadomości w czasie rzeczywistym i planuj materiały firmowe w prosty sposób za pomocą tego ulepszonego monitora.

  Dowiedz się więcej na temat produktów

  monitor z wbudowaną funkcją chromecast

  Wbudowana funkcja Chromecast dla łatwej obsługi


  Spraw, aby spotkania przebiegały szybko i bezproblemowo dzięki bezprzewodowej łączności z dużym ekranem z urządzenia z systemem Apple, Windows lub Android. Wbudowana funkcja Chromecast umożliwia natychmiastowe przesyłanie prezentacji i multimediów z telefonów komórkowych, laptopów i tabletów w rozdzielczości do 4K. To ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie, które nie wymaga dodatkowego sprzętu i można je bezpiecznie stosować w firmach.

  prezentacje korporacyjne z wbudowaną funkcją chromecast

  Zoptymalizuj wydajność


  Zwiększ kreatywność i wydajność, łącząc specjalistyczne monitory i rozwiązania Digital Signage.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.