corporate display

  C-Line

  Bardziej inteligentna praca zespołowa

  Stworzone dla firm


  Zainspiruj nową falę produktywności. Philips C-Line oferuje zaawansowane funkcje biznesowe, które pomagają zespołowi osiągać najlepsze wyniki. Zainspiruj nową falę produktywności. Ten rewolucyjny monitor, zaprojektowany z myślą o przyszłościowych rozwiązaniach, łączy w sobie płaski, bezramkowy szklany przód z technologią wielodotykową i trybem tablicy.

  Lepsza praca zespołowa

  Najlepsze pomysły powstają, gdy współpraca przebiega naturalnie. Monitory Philips C-Line są niezwykle intuicyjne, dzięki czemu pracownicy mogą swobodnie myśleć i pracować zespołowo.

  Spotkania mogą przebiegać płynniej dzięki natychmiastowej łączności bezprzewodowej i przewodowej z wielu źródeł, a wygodny ekran dotykowy sprawia, że każda burza mózgów jest jeszcze ciekawsza.

  Bezprzewodowe prezentacje — profesjonalny monitor

  System do bezprzewodowych prezentacji


  Bezprzewodowo udostępniaj zawartość z dowolnego urządzenia. Podłącz do 64 urządzeń za pośrednictwem istniejącego systemu Wi-Fi lub użyj opcjonalnego klucza sprzętowego INTERACT do podłączania urządzeń z sieci zewnętrznych. Wyświetlaj do czterech kanałów jednocześnie w celu zapewnienia optymalnej współpracy zespołowej.

  Pełna kontrola nad   prezentacjami

  Interaktywna tablica — biznesowe rozwiązania do wyświetlania

  Interaktywna tablica


  Inspiruj do elastycznej współpracy dzięki trybowi tablicy. Wystarczy włączyć tę funkcję, aby zmienić wyświetlacz w puste tło, na którym wielu użytkowników może rysować ręcznie lub przy użyciu specjalnych markerów. Następnie można wysłać całą zawartość ekranu do laptopa lub innego urządzenia w celu łatwego drukowania lub udostępniania plików.

  Wideokonferencje — monitor do użytku komercyjnego

  Wideokonferencje


  Gotowe do użycia oprogramowanie do wideokonferencji sprawia, że indywidualne oraz grupowe rozmowy wideo są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy użyć własnej kamery lub dodać opcjonalny pakiet Logitech Meetup, aby uzyskać uniwersalne rozwiązanie ConferenceCam. 

  Baner Wideokonferencje
  Ikona Interakcja

  Pozwól gościom i zewnętrznym członkom zespołu na szybkie i bezpieczne prezentowanie treści bez konieczności łączenia się z siecią firmową. Podłącz urządzenie do dowolnego portu USB lub HDMI, aby zapewnić natychmiastową łączność bezprzewodową z monitorem C-Line firmy Philips. Nie jest wymagana konfiguracja ani dodatkowe oprogramowanie — wystarczy podłączyć i rozpocząć prezentację.

  Obraz klucza sprzętowego Philips
  Obraz klucza sprzętowego krok 1

  Aktywuj aplikację IMD R-Sync na interaktywnym monitorze w sali konferencyjnej.

  Obraz klucza sprzętowego krok 2

  W ustawieniach wybierz opcję „Wi-Fi HDMI Tx Pairing” (Parowanie przez Wi-Fi HDMI Tx) na interaktywnym monitorze w pokoju spotkań.

  Obraz klucza sprzętowego krok 3

  Naciśnij i przytrzymaj przez 4 sekundy główny przycisk nadajnika. Przycisk główny zacznie świecić światłem ciągłym na biało.

  Obraz klucza sprzętowego krok 4

  Wprowadź hasło sieci Wi-Fi i naciśnij przycisk „Pairing” (Parowanie). Podczas parowania przycisk główny miga na zielono, a po pomyślnym połączeniu świeci światłem ciągłym na zielono.

  Obraz klucza sprzętowego krok 5

  Gdy zaświeci się zielony wskaźnik, urządzenie jest gotowe do przesyłania obrazu do innego urządzenia.

  Ikona Ultra 4K

  4K Ultra HD


  Przyciągnij uwagę odbiorców w każdych warunkach oświetleniowych. Monitor C-Line firmy Philips jest wyposażony w ekran 4K UHD ze szkła antyodblaskowego, dzięki czemu zawartość pozostaje ostra i nie rozprasza uwagi. Inteligentna, nowoczesna konstrukcja z technologią IPS zapewnia realistyczne kolory i głębszą czerń, które są widoczne z dowolnego kąta.

  Zrewolucjonizuj narady


  Bardziej efektywne narady. Elastyczne rezultaty. Doskonała technologia dotykowa umożliwia pisanie, rysowanie, tworzenie i udostępnianie treści bezpośrednio na monitorze, dzięki czemu praca zespołowa jest bardziej optymalna.

  Twój   najlepszy wybór

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.