T-Line

  Zainspiruj nowe

  Stworzony z myślą o edukacji


  Monitory Philips T-Line to doskonałe narzędzie do motywowania i inspirowania nauczycieli oraz uczniów. Ten innowacyjny monitor, zaprojektowany z myślą o maksymalizacji zaangażowania w naukę w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie, jest wyposażony w technologię wielodotykową i tryb tablicy, co pozwala na zwiększenie interaktywności i zapewnia lepszą współpracę w klasie.

  Zaangażowanie w nowej szkole

  Stwórz salę lekcyjną o idealnych warunkach do uczenia się. Philips T-Line pobudza ciekawość i wyobraźnię uczniów, pomagając im w zdobywaniu wiedzy z różnych przedmiotów. 

  Interaktywny ekran dotykowy zwiększa kreatywność uczniów i nauczycieli, a inteligentne funkcje komunikacji umożliwiają prowadzenie interesujących lekcji wykorzystujących aplikacje, multimedia, serwisy społecznościowe i materiały online.

  Stwórz interaktywne sale lekcyjne dzięki tablicy Philips

  Ciekawsze lekcje


  Zainspiruj uczniów dzięki ciekawym lekcjom, które ożywią program nauczania. Łącz się z aplikacjami społecznościowymi i internetowymi, aby na żywo pobierać w klasie informacje, dane i multimedia z merytorycznymi materiałami odpowiednimi dla wszystkich poziomów edukacji.

  technologia edukacyjna z systemem Android — inteligentna tablica w klasie

  Z systemem Android


  Monitory Philips z systemem Android są szybkie, uniwersalne i łatwe w nawigacji. Aplikacje zoptymalizowane pod kątem natywnych aplikacji dla systemu Android można zainstalować bezpośrednio ze sklepu Google Play, co zapewnia dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych i innych zasobów. Automatyczne aktualizacje zapewniają aktualność i zgodność aplikacji w miarę zmieniania się funkcji i wymaganych protokołów zabezpieczeń.

  tablica dla szkół

  Interaktywna tablica

  Inspiruj do kreatywnej współpracy w klasie dzięki trybowi tablicy. Wystarczy włączyć tę funkcję, aby zmienić wyświetlacz w puste tło, na którym wielu użytkowników w sali może rysować ręcznie lub przy użyciu specjalnych markerów. Następnie można zapisać całą zawartość ekranu w celu łatwego drukowania lub wymiany plików między nauczycielami i uczniami.

  Nowe pomysły


  Zapewnij swoim uczniom pewność siebie, której potrzebują do przedstawiania swoich pomysłów i koncepcji przed klasą. Dzięki interaktywnemu ekranowi dotykowemu uczniowie mogą z łatwością wyświetlać swoje materiały i pomysły, korzystając z zebranych informacji, materiałów referencyjnych i multimediów z dowolnego źródła, w tym usług w chmurze i standardowego oprogramowania.

  Inspirujące pomysły
  Ikona Zawsze na czasie

  Zawsze na czasie


  Zwiększ konkurencyjność swojej placówki edukacyjnej dzięki wykorzystaniu praktycznych aplikacji w sali lekcyjnej. Monitory T-Line firmy Philips zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze i łączą w sobie codzienne cyfrowe doświadczenia z najnowszymi praktykami edukacyjnymi. Pakiet oprogramowania z możliwością pełnej aktualizacji i dostosowywane funkcje pozwalają prowadzić efektywne lekcje przez wiele lat.

  Ikona Wysokiej klasy ekran dotykowy na podczerwień

  Technologia wielodotykowa


  Zajęcia praktyczne to skuteczny sposób na zorganizowanie niezapomnianych lekcji i zaangażowanie uczniów. Dzięki 20 punktom dotykowym monitory T-Line firmy Philips doskonale nadają się do współpracy i konkurencyjnych interaktywnych zastosowań, które łączą w sobie treści wizualne, dźwiękowe i kinestetyczne. Ten wydajny wyświetlacz jest również wyposażony w funkcję automatycznego rozpoznawania dotyku i złącze USB, które zapewnia prawdziwą obsługę typu plug-and-play.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.