X-Line   — ściana wideo

  Większy  obraz

  Zaprojektowane z myślą o oddziaływaniu na odbiorcę


  Ściany wideo X-Line firmy Philips przyciągają uwagę odbiorców, umożliwiając elastyczne przekształcenie dowolnego miejsca w gigantyczny wyświetlacz w trybie pionowym lub poziomym. Prezentacje, transmisje na żywo i informacje w czasie rzeczywistym z wielu źródeł zapewniają większą elastyczność, a technologia Pure Color Pro zwiększa luminancję, tworząc dynamiczną, promienną i wciągającą zawartość.

  Zainspiruj swój zespół

  Stwórz inspirujące miejsce pracy z silną obecnością marki, wykorzystując innowacyjne pomysły. Odpowiednio skonfigurowana ściana wideo sprawia, że pracownicy mogą z dumą przychodzić do pracy, a efektowne rozwiązanie robi także wrażenie na klientach.

  Oferta produktów Philips dla firm odznacza się doskonałą formą, jak i funkcjonalnością, a wiodące w branży wzornictwo podkreśla atuty Twojej zawartości.

  ikona Sukces tkwi w szczegółach

  Wyższa rozdzielczość


  Podnieś jakość obrazu dzięki Pure Colour Pro. Dzięki niestandardowym ustawieniom temperatury barwowej i zaawansowanej kalibracji gamma obraz jest bardziej wyraźny i promienny, co zapewnia niesamowity realizm na każdej prezentacji.

  Kobieta patrzy na ekran ściany wideo

  Wszechstronne   możliwości wyświetlania


  Indywidualnie konfigurowany monitor do ścian wideo pozwala na stworzenie instalacji o niespotykanej wysokości lub szerokości w trybie pionowym lub poziomym. Podłącz dowolną liczbę monitorów, aby stworzyć zachwycającą ścianę, która będzie idealnie pasować do Twojej przestrzeni.

  Innowacje   dla  większego obrazu

  Ikona czujnika obecności

  Zoptymalizuj miejsce pracy dzięki inteligentnej konfiguracji monitora. Czujnik obecności pozwala zmniejszyć koszty operacyjne, ponieważ wyłącza monitory Philips, gdy nikogo nie ma w sali konferencyjnej, i automatycznie włącza je ponownie po wykryciu ruchu.

  Czujnik światła dostosowuje również jasność ekranu, zapewniając najlepszą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

  Zobacz produkty

  Zoptymalizuj wydajność


  Zwiększ kreatywność i wydajność, łącząc specjalistyczne monitory i rozwiązania Digital Signage.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.