Odkryj najnowszy pakiet rozwiązań informacyjno-reklamowych firmy Philips Professional Display Solutions, który zapewnia maksymalny efekt. Dzięki bardzo dużej jasności i bardzo wysokiej rozdzielczości treści ożywają, zapewniając ogromne zaangażowanie widzów i lepsze rezultaty. Zapoznaj się z branżowymi innowacjami i stwórz idealną konfigurację dostosowaną do Twoich potrzeb.

  Monitor w sali konferencyjnej

  Stworzone dla  biznesu


  Nowy monitor B-Line płynnie integruje się z systemami firmowymi, zapewniając wydajną kontrolę, a także umożliwia bardziej inteligentne połączenie bezprzewodowe i bezpośrednie w celu sprawnego przeprowadzania spotkań.

  Interaktywne rozwiązania informacyjno-reklamowe — technologia dotykowa | Ludzie czekający w recepcji

  Zaprojektowane z myślą o  wydajności


  Bezramkowy monitor LED pozwala tworzyć ścianę wideo o dowolnym kształcie lub korzystać z wyjątkowych funkcji monitorów Q-Line, D-Line, P-Line, T-Line, C-Line, H-Line i X-Line. Wykorzystaj system Android, twórz interaktywne wrażenia dzięki technologii dotykowej lub korzystaj z funkcji CMND, która zapewnia lepszą kontrolę.

  Dynamiczne rozwiązania informacyjno-reklamowe — ściana wideo LED | Mężczyzna przechadzający się po sklepie

  Monitor LED  do ścian wideo


  Ciesz się pełną swobodą twórczą dzięki bezramkowemu monitorowi LED do ścian wideo, który pozwala połączyć dowolną liczbę monitorów i stworzyć ścianę o wybranym kształcie i o dowolnej wielkości.

  Odkryj produkty informacyjno-reklamowe

  Zobacz, jak firma Philips Professional Display Solutions pozwala tworzyć niestandardowe instalacje, które pomagają wiodącym markom na świecie osiągać ich cele.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.