1
Signage Solutions

Monitor wielodotykowy

  Monitor wielodotykowy

  Nowy poziom interakcji

  Udoskonalona i spersonalizowana interakcja dzięki przyjaznemu użytkownikom, 5-punktowemu ekranowi dotykowemu Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nowy poziom interakcji

Udoskonalona i spersonalizowana interakcja dzięki przyjaznemu użytkownikom, 5-punktowemu ekranowi dotykowemu Zobacz wszystkie korzyści

Signage Solutions Monitor wielodotykowy

10", Z systemem Android, Funkcje wielodotykowe 10BDL3051T/00 Znajdź podobne produkty

Nowy poziom interakcji

dzięki monitorowi dotykowemu 25 cm (10") z systemem Android™

 • Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej

  Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej

  Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać i odtwarzać treści. Możesz załadować swoje materiały multimedialne do monitora i natychmiast rozpocząć odtwarzanie. Działając we współpracy z wewnętrzną przeglądarką, pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej podczas przesyłania strumieniowego treści online. W przypadku awarii sieci pamięć wewnętrzna podtrzymuje wyświetlanie, odtwarzając buforowaną wersję treści — dzięki temu odtwarzanie multimediów jest możliwe nawet wtedy, gdy utracono połączenie z siecią.

 • Łączenie się i kontrola treści za pośrednictwem chmury

  Łączenie się i kontrola treści za pośrednictwem chmury

  Korzystaj z funkcji łączności i kontroluj treści za pośrednictwem chmury dzięki wbudowanej przeglądarce HTML5. Korzystając z przeglądarki Chromium, twórz własne treści online i połącz je z monitorem lub całą siecią. Wystarczy podłączyć monitor do Internetu za pośrednictwem sieci WiFi lub przewodu ze złączem RJ45 i korzystać ze swoich list odtwarzania.

 • CMND: przejmij kontrolę nad swoimi monitorami

  CMND: przejmij kontrolę nad swoimi monitorami

  CMND to niezawodna platforma do zarządzania monitorami, która zapewnia nad nimi pełną kontrolę — od zarządzania treścią do ustawień.

 • Android: uruchom własną aplikację lub wybierz ulubioną aplikację do uruchomienia

  Dzięki zainstalowanemu w monitorze systemowi Android można pracować z najbardziej rozwiniętym systemem operacyjnym na świecie i zapisać własną aplikację bezpośrednio w monitorze. Można też wybrać aplikację z dużej biblioteki aplikacji Android i za jej pomocą odtwarzać treści. Korzystając z wbudowanego harmonogramu zadań, można zaplanować korzystanie z aplikacji i odtwarzanie materiałów w zależności od klientów i pory dnia, a dzięki funkcji automatycznej orientacji wyświetlanie treści w pionie lub w poziomie jest równie proste, jak włączenie monitora.

 • Prawdziwa obsługa wielodotykowa dzięki 5 punktom dotyku jednocześnie

  Ciesz się bardziej interaktywną obsługą dzięki nawet 5 punktom dotyku jednocześnie. Jest to wyjątkowo opłacalne rozwiązanie, które doskonale się sprawdza, gdy z aplikacji korzysta jednocześnie więcej niż jedna osoba.

 • Belki LED do stosowania w salach konferencyjnych

  Taśmy LED umieszczane na ściankach gablot przyciągają uwagę odwiedzających dzięki emitowanej poświacie. To technologia, którą można wykorzystać do oświetlenia znaku z informacją o dostępności sali konferencyjnej lub ozdobienia pomieszczeń firmowych nowymi, kolorowymi akcentami

 • Zapewnij prostszą instalację dzięki technologii Power-over-Ethernet

  Skorzystaj z technologii Power-over-Ethernet, aby zapewnić prostszą instalację. Dzięki tej technologii jedna linia Ethernet służy zarówno do zasilania, jak i obsługi funkcji łączności. Umożliwia to prostszą instalację, ponieważ nie jest wymagany zasilacz. Monitory można montować w mniejszych, trudno dostępnych miejscach, co zapewnia większą elastyczność stosowania i możliwości adaptacyjne. Dla użytkowników, którzy nie chcą skorzystać z technologii Power-over-Ethernet, dołączamy do zestawu zasilacz.

 • Zapewnij prostszy montaż dzięki wbudowanemu uchwytowi ściennemu

  Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki wbudowanemu uchwytowi ściennemu. Zamontuj monitor zaraz po wyjęciu z opakowania za pomocą wbudowanego z tyłu uchwytu.

 • Skorzystaj z interaktywnego ekranu, aby zaangażować klientów

  Dzięki wykorzystaniu potęgi dotyku osiągnęliśmy całkowicie nowy poziom interaktywności. Monitor 25 cm (10") z technologią dotykową PCT został skonstruowany bez osłony przedniej części i umożliwia obsługę 5 punktów dotykowych jednocześnie. Dla użytkowników oznacza to nowy, dynamiczny sposób interakcji z Twoją firmą

 • Wbudowany moduł WiFi i Bluetooth

  Korzystaj z funkcji komunikacji bezprzewodowej dzięki wbudowanemu modułowi WiFi i Bluetooth i zapewnij prostszą kontrolę treści dzięki procesowi bezprzewodowego pobierania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też