O nas
company-profile

O nas

Royal Philips jest globalnym liderem w dziedzinie technologii dla sektora ochrony zdrowia. W ciągu minionych dziesięciu lat skupiliśmy swoją działalność na opracowywaniu rozwiązań dla tej branży. Nasz cel to poprawa zdrowia i jakości życia ludzi przez udostępnienie im istotnych innowacji.

 

Nasza misja to poprawa poziomu życia 2,5 miliarda ludzi do 2030 roku. Nasze wysiłki koncentrujemy na realnych potrzebach  i pragniemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom systemy opieki zdrowotnej mogły osiągać swoje cztery najważniejsze cele, jakimi są większe zadowolenie pacjentów z jakości opieki zdrowotnej, poprawa wyników leczenia, obniżenie kosztów opieki oraz zapewnienie lepszych warunków pracy personelowi medycznemu.

 

O firmie Philips

O firmie Philips

Ultrasound Image

Jesteśmy dumni z technologii, które udało nam się stworzyć przez 130 lat istnienia naszej firmy. Znaczące innowacje — skoncentrowane na potrzebach systemów opieki zdrowotnej — pozostają w centrum naszej działalności. Aby jeszcze lepiej zrozumieć wymagania naszych klientów, współpracujemy z personelem medycznym, start-upami, uniwersytetami oraz organizacjami z całego świata.

 

Dowiedz się więcej

Bridge Image

Naszą działalność prowadzimy w sposób zrównoważony, czyli zgodny z najwyższymi standardami ochrony środowiska, społecznymi oraz dotyczącymi ładu korporacyjnego. Naszymi zobowiązaniami w zakresie zrównoważonego rozwoju obejmujemy również stopniowo naszych partnerów biznesowych.

Firma Philips w 2020 roku

Sprzedaż

19,535 miliarda

Skorygowany EBITA

2,570 miliarda

Dochód netto

1,195 miliarda

Informacja o strategii podatkowej Philips Polska sp.z o.o. realizowanej w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. sporządzona na podstawie art. 27c ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

Strategia podatkowa Philips Polska 2021:
 

 

Informacja o strategii podatkowej Philips Polska sp.z o.o. realizowanej w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. sporządzona na podstawie art. 27c ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

Strategia podatkowa Philips Polska 2020:
 

 

Informacja o strategii podatkowej Philips Polska sp.z o.o. realizowanej w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. sporządzona na podstawie art. 27c ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

Image Image

Centrum informacyjne firmy Philips

W tym miejscu można uzyskać najświeższe informacje na temat firmy

 

Komunikaty prasowe >

Philips cover

Roczny raport za 2020 rok

Raport dotyczący działalności i wyników firmy

Philips w 2020 roku

 

Przeczytaj raport >

Годовой отчет за 2016 год Philips объявляет о своей деятельности в 2016 году

Gotovtsev Checkup

Ogólne zasady prowadzenia działalności firmy Philips

Ogólne zasady prowadzenia działalności firmy Philips (ang. General Business Principles, GBP) to zbiór reguł pozwalających na prowadzenie działalności biznesowej w sposób zrównoważony i uczciwy.

 

Pobierz (w języku angielskim) >

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.