Rozwiązania dla każdej firmy
Rynek korporacyjny

Rozwiązania dla korporacji


Wdrażasz sieć telewizorów do foyer hotelowego i ekrany dotykowe do sal konferencyjnych? A może instalujesz autonomiczną ścianę wideo w biurze ochrony? Profesjonalne monitory Philips Professional Display Solutions sprawdzają się w każdym przypadku dzięki wyjątkowej wyrazistości obrazu i przykuwającym uwagę funkcjom, zapewniając doskonałe pierwsze wrażenie i umożliwiając owocną współpracę.

Rozwiązania dla korporacji
Hotele

Rozwiązania dla branży hotelarskiej


Zapewnij gościom niezapomniane wrażenia. Od najwyższej jakości telewizorów profesjonalnych w pokojach po ekrany dotykowe w recepcji — telewizory profesjonalne i rozwiązania informacyjno-reklamowe firmy Philips usprawniają działalność. Wyjątkowe funkcje, takie jak Ambilight i CMND, zapewniają większą interaktywność, większą kontrolę i więcej stylu.

rozwiązania dla branży hotelarskiej
Edukacja

Rozwiązania edukacyjne


Stwórz inspirujące środowisko nauczania — niezależnie od tego, czy uczysz w przedszkolu, czy zajmujesz się fizyką kwantową. Przyciągaj uwagę uczniów dzięki dotykowym tablicom interaktywnym lub wyświetlaj materiały z czterech osobnych wejść na jednym monitorze.

rozwiązania edukacyjne
Rozrywka

Rozwiązania dla branży rozrywkowej


Informuj i przyciągaj uwagę. Gładkie bezramkowe ściany wideo na targach gier. Transmisje sportowe na żywo na profesjonalnych telewizorach. W ofercie profesjonalnych monitorów Philips znajdziesz zarówno rozwiązania tymczasowe, jak i kompleksowe rozwiązania sieciowe.

rozwiązania dla branży rozrywkowej
Opieka medyczna

Rozwiązania dla branży opieki medycznej


Telewizory przy łóżkach Bedside TV z obudową antybakteryjną. Punkty informacji z ekranem dotykowym w szpitalu, gabinecie lekarskim lub aptece. Monitory medyczne Philips Healthcare Display są łatwe w obsłudze i zarządzaniu — od instalacji po codzienną obsługę.

rozwiązania dla branży opieki medycznej
Miejsca publiczne

Rozwiązania do miejsc publicznych


Monitory informacyjno-reklamowe o wysokiej jasności. Stacje informacyjne z ekranem dotykowym. Profesjonalne telewizory o doskonałej jakości obrazu. Profesjonalne rozwiązania firmy Philips w dziedzinie wyświetlania treści ułatwiają komunikację z gośćmi. Od interaktywnych map po przemowę programową — przykuj uwagę odbiorców.

rozwiązania do miejsc publicznych
Sklepy

Rozwiązania dla sklepów


Niech Twój przekaz będzie widoczny. Dzięki doskonałej rozdzielczości i znakomitemu kontrastowi profesjonalne monitory Philips robią ogromne wrażenie. Uwagę klientów przyciąga ekran o bardzo dużej jasności. Na inteligentnym ekranie dotykowym wyświetlane są treści dostosowywane do odbiorców.

sklepy
Transport

Rozwiązania transportowe


Zawsze włączone monitory w hali odlotów. Wyjątkowo wyraźne ściany wideo w centrach monitoringu. Monitor profesjonalny Philips umożliwia sprawne podróżowanie w dzień i w nocy. Niezależnie od tego, czy pomagasz podróżnym w znalezieniu drogi, czy podejmujesz krytyczne decyzje w czasie rzeczywistym.

rozwiązania transportowe
Dania i napoje

Rozwiązania dla branży żywności i napojów


Solidne monitory zaprojektowane z myślą o pracy w kuchni funkcjonującej całą dobę. Wyraźne cyfrowe tablice z menu. Stanowiska do zamawiania z ekranem dotykowym. Telewizory w barze zapewniające obraz w żywych kolorach. Profesjonalne monitory Philips są łatwe w zarządzaniu, niezależnie od tego, czy prowadzisz bar, kawiarnię czy restaurację hotelową.

rozwiązania dla branży żywności i napojów
nadawanie

Rozwiązania transmisyjne


Dzięki najnowszej technologii wyświetlaczy cyfrowych można korzystać z kanałów na żywo, interaktywnych elementów sterujących i łączności z wieloma źródłami w studiu transmisyjnym i newsroomie. Funkcja ekranu dotykowego daje prezenterom możliwość interaktywnego opowiadania historii i umożliwia szybszą kontrolę nad treściami w szerszym zespole.

rozwiązania transmisyjne

Signage Solutions

Telewizory profesjonalne

Telewizory profesjonalne

Kontakt


Jest jeszcze więcej sposobów na łączenie się z firmą Philips Professional Display Solutions. Potrzebujesz więcej informacji? Służymy pomocą. Odkryj dostępne opcje i porozmawiajmy.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.