1
Profesjonalny telewizor

Właściwe informacje

we właściwym momencie

SmartInstall i SmartInfo;

Potężne połączenie

 

Promuj swoje usługi wśród gości dzięki spersonalizowanym stronom z informacjami o hotelu.


SmartInstall umożliwia wstępne skonfigurowanie ustawień telewizora i aktualizację telewizorów zdalnie z jednego miejsca. SmartInfo umożliwia udostępnianie informacji, eksponowanie marki i promowanie usług, takich jak restauracja lub spa, w celu uzyskania dodatkowych przychodów bez

konieczności stosowania oddzielnego systemu.

 

Udostępniaj ważne informacje i promuj firmę

SmartInfo umożliwia całkowite spersonalizowanie informacji hotelowych dla gości. Informuj ich i uzyskuj dodatkowe środki, promując markę i usługi hotelu.

 

 

 

 

Zaoferuj gościom ekskluzywne materiały i zwiększ dochody

Rozwiązanie MyChoice umożliwia sprzedawanie gościom pakietów telewizji premium i uzyskanie dodatkowych przychodów. MyChoice to najlepszy sposób, aby zarobić na telewizorach.

Łatwe odbieranie kanałów

Wszystkie nasze połączone telewizory umożliwiają oglądanie kanałów telewizyjnych za pośrednictwem infrastruktury internetowej. Można korzystać jednocześnie z kanałów sieciowych i internetowych. Można oglądać kanały IPTV bez konieczności posiadania dekodera.

Bezproblemowa, zdalna instalacja i konserwacja

To wyjątkowe oprogramowanie jest bezpłatne i ułatwia zdalne zarządzanie telewizorem i jego odpowiednie utrzymanie. Umożliwia wstępną konfigurację ustawień telewizora i zdalną aktualizację z poziomu komputera w jednej lokalizacji bez niepokojenia gości.

 

Daj gościom wiele aplikacji, z których mogą korzystać podczas pobytu.

Smart TV umożliwia skonfigurowanie online aplikacji dedykowanych dla hotelu lub pokoju. Dodawaj, usuwaj i organizuj aplikacje według uznania, otrzymując prowizje i dodatkowo zarabiając.

Oszczędność i mniej kabli: wszystko jest w środku.

System IP jest wbudowany w telewizor i zapewnia gościom wszystko, czego potrzebują. System działa z kanałami RF i IP; może szyfrować treści premium za pomocą V-secure.

Zaprezentuj swoje materiały multimedialne na dużym ekranie

Funkcje Miracast i DirectShare umożliwiają gościom odtwarzanie w telewizorze własnych plików multimedialnych z dowolnego urządzenia przenośnego, co zapewnia wspaniałą rozrywkę.

 

 

 

Łatwe łączenie telewizora z dekoderem

Serial Xpress jest zwykle używany jako protokół komunikacji za pomocą fizycznego połączenia telewizora i dekodera. SXP wykorzystuje ten sam protokół i można go stosować w placówkach medycznych.

Przyłącz się do dyskusji w serwisach społecznościowych

Śledź nas na Twitterze

Śledź nas

Śledź nas na Facebook

Kontakt z nami

Kliknij strzałkę, aby uzyskać szczegółowe informacje