Profesjonalne rozwiązania w zakresie wyświetlaczy

Korzystaj z rozwiązań w zakresie wyświetlaczy, które inspirują, zachwycają i sprawdzają się na co dzień


W świecie opartym na efektach wizualnych musisz się wyróżniać tym, co chcesz przekazać i w jaki sposób chcesz to przekazać. Wykraczaj poza granice standardowych działań. Możemy Ci w tym pomóc. Dzięki bogatej historii i doświadczeniu w dostarczaniu przełomowych rozwiązań łączymy najlepszą w branży technologię z innowacjami ukierunkowanymi na biznes, aby pomóc Ci osiągnąć jeszcze więcej. W tym roku. W przyszłym roku. Każdego roku. Zróbmy to.

CMND & Control zapewnia całkowitą kontrolę. Aktualizuj oprogramowanie sprzętowe, zmieniaj ustawienia i wykonuj inne czynności — do zarządzania monitorem wystarczy jeden system. Inteligentniejszy, szybszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej system operacyjny Android otwiera świat nieskończonych możliwości. Dzięki dostępności wielu aplikacji możesz stworzyć konfigurację idealnie spełniającą Twoje potrzeby w zakresie wyświetlania. Zastosuj w firmie najbardziej rozwinięty system operacyjny na świecie. Profesjonalne rozwiązania firmy Philips w dziedzinie wyświetlania treści obejmują system Android, dając pełną kontrolę nad aplikacjami i łącznością. Uniwersalność, układ typu SOC oraz zaawansowane opcje łączności pomagają w pełni wykorzystywać potencjał monitorów. 
 
Inteligentniejszy, szybszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej system operacyjny Android otwiera świat nieskończonych możliwości. Dzięki dostępności wielu aplikacji możesz stworzyć konfigurację idealnie spełniającą Twoje potrzeby w zakresie wyświetlania.

Znajdź  swój monitor...

Monitory do ścian wideo
Monitory do ścian wideo
Opracowane przez firmę Philips monitory do ścian wideo kolejnej generacji powstały z myślą o zastosowaniach wymagających maksymalnej ekspozycji. Zapewniają one niesamowitą jakość obrazu, a dzięki niemal niewidocznej osłonie uwaga odbiorców skupia się na przekazywanej treści.
Profesjonalne telewizory
Profesjonalne telewizory
Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki najnowszym telewizorom Philips Professional. Zostały one stworzone z myślą o zastosowaniach komercyjnych, dlatego z pewnością znajdziesz wśród nich idealne rozwiązanie biznesowe, które zapadnie klientom w pamięci.
Monitory dotykowe
Monitory dotykowe
Nowa kolekcja monitorów wielodotykowych Philips dopełni wizerunek Twojej firmy. Zainteresuj swoich klientów za pomocą szerokiej gamy naszych monitorów dotykowych.
Rozwiązania informacyjno-reklamowe
Rozwiązania informacyjno-reklamowe
Dzięki najnowocześniejszej technologii i wysokiej jakości materiałów rozwiązania informacyjno-reklamowe firmy Philips pomagają efektywnie przekazywać treści bez względu na branżę czy wymagania.
 

Ciesz się niezwykłymi doświadczeniami z systemem AndroidTM

 

Dojrzały, sprawdzony i znany instalatorom, ich klientom oraz użytkownikom końcowym — system Android oferuje niemal nieograniczone możliwości. Monitory z tym systemem umożliwiają bardziej rozbudowaną personalizację funkcji, są szybsze, wydajniejsze i obsługują aplikacje z szerokiego zakresu rynków. To dlatego coraz więcej naszych rozwiązań informacyjno-reklamowych i profesjonalnych telewizorów wykorzystuje najpopularniejszy system operacyjny na świecie: Android.

 

Poznaj platformę Android

Twój wybór, Twoje rozwiązanie CMND

 

Możesz zarządzać wszystkimi monitorami za pośrednictwem jednego, scentralizowanego rozwiązania. CMND umożliwia szybkie i skuteczne sterowanie podłączonymi monitorami oraz aktualizowanie ich ustawień. Ułatwia wdrażanie i czynności konserwacyjne. Zapewnia interakcję i personalizację. A co najważniejsze, rozwiązanie CMND sprawia, że projektowanie i tworzenie atrakcyjnych treści jest niezwykle łatwe.


CMND do zarządzania wszystkimi elementami

Monitory wg rynku

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.