Uwolnij swoją wyobraźnię

Rozwiązania LED firmy Philips: nowa odsłona cyfrowych rozwiązaniach informacyjno-reklamowych

przygotuj się na maksymalne wrażenia

Przygotuj się na maksymalne wrażenia


Łączące estetykę wykonania i wielofunkcyjność najnowsze rozwiązania LED firmy Philips zapewnią Ci przewagę nad konkurencją. Od dynamicznych filmów po obraz statyczny — komunikacja na ekranie ożywa dzięki niezwykle żywym kolorom i wysokiej jasności.

Co więcej, innowacyjna konstrukcja bez osłony sprawia, że rozwiązania LED firmy Philips doskonale nadają się do łączenia wielu segmentów w celu utworzenia spójnej ściany wideo o dowolnej wielkości. Przygotuj się na maksymalne wrażenia dzięki dopasowanemu zestawowi, który przyciąga uwagę widzów.

Wyższy poziom wydajność:  błyskotliwy pomysł dla Ciebie

optymalna jakość obrazu

Optymalna jakość obrazu

Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Dlatego każdy materiał zasługuje na najczystszy i najbardziej wyrazisty obraz, jaki można uzyskać podczas wyświetlania na ekranie. Diody LED firmy Philips dostarczają doskonałą głębię czerni i jasność kolorów, co zapewnia optymalną wydajność. Ponieważ liczą się szczegóły, ustawienia kalibracji każdego panelu można dostosować pod kątem korekcji względem całej ściany.

zaufany partner

Zaufani partnerzy

Akademia firmy Philips szkoli partnerów zajmujących się technologią LED ze swoich profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie wyświetlania treści na ekspertów produktu. Oznacza to, że tylko najlepsi architekci rozwiązań i technicy są certyfikowani jako partnerzy poziomu premium w zakresie instalacji diod LED firmy Philips. Co więcej, wszystkie nasze produkty LED są zgodne z europejskimi normami EMC klasy B, CE-UL i TÜV.

różne możliwości montażu

Różne możliwości montażu 

Montaż zwykłego ekranu na ścianie jest stosunkowo łatwym zadaniem. Jednak instalacja diod LED wymaga pewnych szczególnych umiejętności. Wyszkoleni monterzy firmy Philips biorą podczas montażu pod uwagę rozmiar danego ekranu oraz złożoność jego konstrukcji. Zapewniają tym samym optymalną instalację i konfigurację ułatwiającą serwisowanie urządzenia. Każde niestandardowe rozwiązanie charakteryzuje się smukłymi panelami, specjalnie zaprojektowanym rozpraszaniem ciepła, dostępem do panelu przedniego i bezosłonową elegancją.

konfiguracje wyświetlacza

Konfiguracje wyświetlacza

Stworzenie lepszego wyświetlacza jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystkie potrzebne elementy są zawarte w łatwym w obsłudze zestawie obejmującym kable, piloty, osłony i standardowe współczynniki w rozdzielczości FHD i UHD. Zestawy są dostępne w rozmiarach od 110˝ do 880˝, co pozwala uzyskać doskonały obraz. Zestaw zawiera również wykończenie krawędzi. Zestawy są dostępne w fabrycznie zdefiniowanych konfiguracjach wyświetlacza, co umożliwia szybką instalację.

sterowanie wyświetlaczem LED

Sterowanie wyświetlaczem LED

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Novastar, zaufanym światowym liderem w dziedzinie pilotów do wyświetlaczy, aby zapewnić najlepsze listwy LED. Teraz skalowanie, wiele wejść wideo, piloty FHD i UHD oraz doskonałej jakości zakresy kanałów od 6 do 16 to standard.

optymalny serwis

Optymalny serwis

Firma Philips jest dumna z tego, że oferuje wysokiej jakości usługi i rozwiązania oraz że dba o każdego klienta, kiedy tylko jest to potrzebne. Od gwarancji odbioru i zwrotu po usługi kalibracji zakupionego sprzętu. Wykraczanie poza oczekiwania branży w zakresie wsparcia to kolejny powód, dlaczego firma Philips wyprzedza konkurencję.

Nieskończone możliwości...

Gama wyświetlaczy  LED

Wizualizacja
za pomocą ARc


Konfigurator rzeczywistości rozszerzonej ułatwia sprawdzenie, jak niestandardowa konfiguracja profesjonalnych rozwiązań firmy Philips w dziedzinie wyświetlania treści będzie wyglądać w wybranym miejscu. Łatwa w obsłudze aplikacja ARc działa na każdym urządzeniu mobilnym, zapewniając dokładną wizualizację niezależnych ekranów informacyjno-reklamowych oraz ścian wideo. Aplikacja jest dostępna do pobrania ze sklepu Google Play i App Store.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.