1

Rozwiązania dla
służby zdrowia

Rozwiązania dla służby zdrowia


Nasza najnowsza generacja telewizorów dla placówek medycznych to zdecydowanie najlepszy w swojej klasie obraz i dźwięk. Oferujemy wyjątkowe funkcje, w tym aplikacje oparte na chmurze, skupiając się na wygodzie i niskich kosztach eksploatacji. Robimy wszystko, by osiągnąć najwyższe standardy i najwyższą jakość działania. Nasze zaangażowanie widać we wszystkim, co robimy.

 

 

 Designed for Healthcare

 Environmentally conscious

 Aesthetic design

 Revenue & saving

 A brand you can Trust

Opieka medyczna

Philips Healthcare TV z pasją tworzy produkty i technologie dostosowane do potrzeb placówek medycznych.

Zawsze poszukujemy sposobów, by polepszyć samopoczucie pacjentów i uatrakcyjnić placówki medyczne.

 

 

 

Dochody i oszczędności

Zmniejsz ogólne koszty eksploatacji dzięki rozwiązaniom przeznaczonym dla służby zdrowia!

to niezwykle wydajne narzędzie do zarządzania zdalnego, które pozwala oszczędzić czas i zasoby podczas montażu i zarządzania telewizorami. Z kolei funkcja MyChoice pozwala generować dodatkowe wpływy, jednocześnie zapewniając pacjentom wartość dodaną.

 

Ochrona środowiska

Kwestie odpowiedzialności za środowisko oraz zrównoważonego rozwoju zawsze były podstawą tworzenia telewizorów dla placówek medycznych.

Dlatego stworzyliśmy szereg inicjatyw zorientowanych na pozytywne oddziaływanie w tym zakresie (stworzenie zielonego przycisku, zmniejszenie poboru energii, ognioodporne obudowy oraz rosnąca liczba certyfikatów ekologicznych).

Zaufanie 

Zaufanie jest kluczowe w służbie zdrowia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pozycji lidera w branży służby zdrowia i opieki i jej telewizory cieszą się opinią zaufanej marki dla tego sektora rynku. W naszych produktach łączymy bezpieczeństwo, przejrzystość i wysoką jakość.

 

 

 

Estetyka

Tworzymy wyjątkowe produkty dla służby zdrowia, które doskonale pasują do placówek medycznych

Jesteśmy świadomi specjalnych wymagań służby zdrowia w zakresie wzornictwa produktów i zajmowanej przez nie przestrzeni. Dlatego staramy się tworzyć nasze produkty z myślą o klientach. Oznacza to, że kluczowymi elementami wyglądu telewizorów są biały kolor i zaokrąglone kształty.

Przyłącz się do dyskusji w serwisach społecznościowych

Śledź nas na Twitterze

Śledź nas

Śledź nas na Facebook

Kontakt z nami

Kliknij strzałkę, aby uzyskać szczegółowe informacje