Rynek korporacyjny

Zwiększ potencjał swojej firmy

 

Zarówno w biurze, jak i na terenie hali fabrycznej duże monitory wyświetlające dynamiczne obrazy są najlepszym symbolem przyszłościowego myślenia i ambicji. Inspiruj marzenia i innowacje dzięki naszym doskonałym rozwiązaniom do biur, fabryk, sal konferencyjnych, pomieszczeń rekreacyjnych, foyer i korytarzy.

Korzyści dla rynku korporacyjnego:
✔   promocja marki i przekazywanie kluczowych komunikatów
✔   szybkie informowanie pracowników
✔   stworzenie sieci monitorów cyfrowych obejmującej wiele lokalizacji
✔   pobudzanie zaangażowania i entuzjazmu
✔   kierowanie komunikatów do odpowiednich działów i lokalizacji

✔   ochrona pracowników i zasobów dzięki jasnym instrukcjom postępowania w sytuacjach kryzysowych

Polecane modele

Philips
Advantage


Monitory Philips są energooszczędne i wyposażone w wiele funkcji, takich jak proste udostępnianie ekranu, podział ekranu wyświetlacza czy funkcje dotykowe. Z powodzeniem znajdą zastosowanie na rynku korporacyjnym.

QuadViewer
 

Funkcja QuadViewer robi doskonałe wrażenie, a przy tym pozwala w pełni wykorzystać ekran, umożliwiając odtwarzanie na jednym ekranie treści z aż czterech różnych wejść jednocześnie. To idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych i pomieszczeń kontrolnych. 

SmartPower
 

Zwiększ wydajność energetyczną, aby ograniczyć wpływ na środowisko i zmniejszyć koszty eksploatacji. SmartPower to funkcja energooszczędna, która steruje podświetleniem wyświetlacza przy użyciu wstępnie zaprogramowanego systemu. W efekcie zużycie prądu jest mniejsze nawet o połowę.

Tryb awaryjny (FailOver) dla sal konferencyjnych
 

Korzystając z trybu awaryjnego, możesz uprościć prowadzenie prezentacji i wideokonferencji. Podczas przełączania między ekranami wyświetlacz będzie automatycznie zmieniał wejścia w zależności od potrzeb. Nie trzeba za każdym razem ręcznie przełączać wejść, aby udostępniać ekrany różnych osób. 

Funkcje wielodotykowe
 

Pokieruj nowych gości do celu za pomocą interaktywnej mapy. Nasze monitory są wyposażone w automatyczne rozpoznawanie dotyku, działają od razu po podłączeniu (plug and play) i mają do 10 punktów dotykowych w danej chwili — dzięki temu zwiększysz zaangażowanie i efektywność. 

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.