Edukacja

Ewolucja edukacji

 

Sektor edukacji szybko ulega zmianom. Pełne zaangażowanie oznacza teraz szybki dostęp do informacji, uniwersalne możliwości w zakresie połączeń, możliwość integracji z najnowszymi aplikacjami i oprogramowaniem, a także — co oczywiste — bogatą treść. Projektując profesjonalne monitory Philips, mieliśmy to na uwadze. 

 

Zaskocz swoją kadrę i dokonaj pozytywnych zmian, wybierając to, co najlepsze. Wyświetlacze interaktywne w klasach ożywią każdą lekcję, a najnowsza technologia zwiększy motywację i zadowolenie personelu. Wznieś swoją placówkę edukacyjną na wyższy poziom dzięki profesjonalnym monitorom Philips. 

Polecane modele

Philips
Advantage


Łącząc kreatywność, funkcje sterowania i wydajność, monitory Philips podwyższają standard rynku edukacji. 

Funkcje wielodotykowe
 

Zainteresuj uczniów tematem dzięki wykorzystaniu tablicy interaktywnej. Nasze monitory są wyposażone w automatyczne rozpoznawanie dotyku, działają od razu po podłączeniu (plug and play) i są wyposażone w wiele punktów dotykowych — dzięki temu zwiększysz zaangażowanie i efektywność. 

SmartPower
 

Zwiększ wydajność energetyczną, aby ograniczyć wpływ na środowisko i zmniejszyć koszty eksploatacji. SmartPower to funkcja energooszczędna, która steruje podświetleniem wyświetlacza przy użyciu wstępnie zaprogramowanego systemu. W efekcie zużycie prądu jest mniejsze nawet o połowę.

CMND & Control
 

Zarządzaj wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca. Dzięki rozwiązaniu CMND & Control możesz szybko i skutecznie aktualizować oprogramowanie, a także zmieniać ustawienia, harmonogram i treść na wszystkich monitorach.

CMND & Create
 

Dostosuj swoje materiały dzięki CMND & Create. To wszechstronne narzędzie projektowe jest dołączane do profesjonalnych monitorów Philips i umożliwia przygotowanie bogatych treści w indywidualny sposób. Przekazuj uczniom i kadrze wiadomości w prosty i atrakcyjny sposób.

 

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.