Edukacja

Przenieś nauczanie w przyszłość

 

W miarę jak świat staje się cyfrowy w coraz większym stopniu, uczniowie oczekują bogatych, porywających wrażeń. Od poszerzania wiedzy po wskazywanie drogi — nasze monitory informują, edukują, urzekają i łączą. Tablice o wysokiej rozdzielczości angażują uczniów podczas zajęć dzięki bogatym materiałom multimedialnym oraz interaktywnym funkcjom. Monitory wielodotykowe ułatwiają odnalezienie właściwej drogi, a nasze wyświetlacze Ambilight robią imponujące wrażenie w recepcji.

Korzyści dla branży edukacyjnej:

✔   możliwość udostępniania informacji wszystkim osobom znajdującym się w danym miejscu
✔   szybkie dostarczanie aktualnych informacji oraz instrukcji postępowania w sytuacjach kryzysowych
✔   łatwe tworzenie treści i zarządzanie nimi na terenie całego kampusu
✔   ułatwienie odnalezienia drogi uczniom, nauczycielom i odwiedzającym

Polecane modele

Philips
Advantage


Łącząc kreatywność, funkcje sterowania i wydajność, monitory Philips podwyższają standard rynku edukacji. 

Funkcje wielodotykowe
 

Zainteresuj uczniów tematem dzięki wykorzystaniu tablicy interaktywnej. Nasze monitory są wyposażone w automatyczne rozpoznawanie dotyku, działają od razu po podłączeniu (plug and play) i są wyposażone w wiele punktów dotykowych — dzięki temu zwiększysz zaangażowanie i efektywność. 

SmartPower
 

Zwiększ wydajność energetyczną, aby ograniczyć wpływ na środowisko i zmniejszyć koszty eksploatacji. SmartPower to funkcja energooszczędna, która steruje podświetleniem wyświetlacza przy użyciu wstępnie zaprogramowanego systemu. W efekcie zużycie prądu jest mniejsze nawet o połowę.

CMND & Control
 

Zarządzaj wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca. Dzięki rozwiązaniu CMND & Control możesz szybko i skutecznie aktualizować oprogramowanie, a także zmieniać ustawienia, harmonogram i treść na wszystkich monitorach.

CMND & Create
 

Dostosuj swoje materiały dzięki CMND & Create. To wszechstronne narzędzie projektowe jest dołączane do monitorów Philips Professional i umożliwia przygotowanie bogatych treści w indywidualny sposób. Przekazuj uczniom i kadrze wiadomości w prosty i atrakcyjny sposób.

 

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.