Dania i napoje

Uczyń swoje menu jeszcze bardziej atrakcyjnym


Wyraźne, kolorowe obrazy i dynamiczne menu to skuteczny sposób na przyciągnięcie klientów do restauracji, kawiarni lub baru. Bogate, szczegółowe wizualizacje robią wrażenie na gościach i pomagają zwiększyć sprzedaż, a nasza konfiguracja Studio TV zapewnia rozrywkę dzieciom.


Korzyści dla rynku dań i napojów:
✔   wsparcie sprzedaży wspaniałych dań i napojów
✔   zwiększenie sprzedaży oraz liczby klientów dzięki promocjom opartym na ich upodobaniach oraz porach dnia
✔   możliwość stworzenia sportowej atmosfery dzięki rozwiązaniu Ambilight
✔   uzyskanie dogłębnych informacji o klientach poprzez integrację rozwiązań informacyjno-reklamowych z oprogramowaniem analizującym złożone zamówienia
✔   czas oczekiwania wydaje się krótszy dzięki zapewnieniu rozrywkowych treści

✔   zwiększenie przychodów dzięki możliwości sprzedaży czasu reklamowego zewnętrznym reklamodawcom

 

Polecane modele

Philips
Advantage

 

Monitory Philips nadają się idealnie na rynek dań i napojów, ponieważ zapewniają ochronę przed awarią, szybką i łatwą kontrolę oraz niesamowitą efektywność.

Tryb awaryjny (FailOver)


Nie musisz już obawiać się ewentualne błędy wyświetlane na ekranie. Rewolucyjna technologia FailOver sprawia, że w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego na monitorach zostanie automatycznie odtworzona zawartość zapasowa. Dzięki temu goście nigdy nie zobaczą czarnego ekranu.

SmartPower


Zwiększ wydajność energetyczną, aby ograniczyć wpływ na środowisko i zmniejszyć koszty eksploatacji. SmartPower to funkcja energooszczędna, która steruje podświetleniem wyświetlacza przy użyciu wstępnie zaprogramowanego systemu. W efekcie zużycie prądu jest mniejsze nawet o połowę.

CMND


Steruj wszystkimi monitorami z jednego miejsca. Dzięki CMND możesz przygotować własną treść i udostępnić ją na wszystkich monitorach za dotknięciem przycisku. Ponadto możesz zaplanować aktualizacje, tak aby odzwierciedlały one menu i oferty specjalne dla każdego dnia.

MemoryCache


Funkcja zapisywania i odtwarzania treści bezpośrednio z poziomu ekranu umożliwia bardziej elastyczny wybór miejsca umieszczenia monitora, tak aby zapewnić klientom optymalną obsługę.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.