Dania i napoje

Dania i napoje dobrze zorganizowane

 

Nadszedł czas na menu dynamiczne. Profesjonalne monitory Philips oferują klientom wizualną ucztę już w chwili wejścia do lokalu. Prezentujące menu ekrany o bogatych, soczystych kolorach zachwycą klientów, a także przyspieszą proces podejmowania decyzji o zamówieniu.

Połącz wiele monitorów w tablicę cyfrową wyświetlającą menu, dynamiczne treści i informacje o promocjach. Używaj pojedynczych ekranów, aby dotrzeć do większej liczby odwiedzających Cię klientów i odtwarzać treść na żądanie
.

Polecane modele

Philips
Advantage

 

Monitory Philips nadają się idealnie na rynek dań i napojów, ponieważ zapewniają ochronę przed awarią, szybką i łatwą kontrolę oraz niesamowitą efektywność.

Tryb awaryjny (FailOver)


Nie musisz już obawiać się ewentualne błędy wyświetlane na ekranie. Rewolucyjna technologia FailOver sprawia, że w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego na monitorach zostanie automatycznie odtworzona zawartość zapasowa. Dzięki temu goście nigdy nie zobaczą czarnego ekranu.

SmartPower


Zwiększ wydajność energetyczną, aby ograniczyć wpływ na środowisko i zmniejszyć koszty eksploatacji. SmartPower to funkcja energooszczędna, która steruje podświetleniem wyświetlacza przy użyciu wstępnie zaprogramowanego systemu. W efekcie zużycie prądu jest mniejsze nawet o połowę.

CMND


Steruj wszystkimi monitorami z jednego miejsca. Dzięki CMND możesz przygotować własną treść i udostępnić ją na wszystkich monitorach za dotknięciem przycisku. Ponadto możesz zaplanować aktualizacje, tak aby odzwierciedlały one menu i oferty specjalne dla każdego dnia.

MemoryCache


Funkcja zapisywania i odtwarzania treści bezpośrednio z poziomu ekranu umożliwia bardziej elastyczny wybór miejsca umieszczenia monitora, tak aby zapewnić klientom optymalną obsługę.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.