Opieka medyczna na najwyższym poziomie

 

W trudnym dla pacjentów czasie traktuj ich najlepiej, jak to tylko możliwe. Profesjonalne monitory Philips przeznaczone do klinik i szpitali zmniejszają stres i wspomagają naturalne wyciszenie. Dzięki obudowie przystosowanej do użycia w placówkach medycznych zapewniają bezpieczny i wyraźny obraz, a także są łatwe w obsłudze. 
 

Informuj pacjentów na bieżąco, wyświetlając strony z aktualnymi danymi, lub skupiaj ich uwagę na materiałach premium. Niesamowity kontrast, jaki zapewniają przeznaczone do placówek medycznych monitory Philips, pomaga w uzyskaniu optymalnej rozdzielczości zarówno w dobrze oświetlonym otoczeniu, jak i w półmroku.

 

Polecane modele 

Philips
Advantage


Przeznaczone na rynek opieki medycznej monitory Philips zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność dzięki odpornej na drobnoustroje obudowie i wielu wygodnym funkcjom.

Obudowa antybakteryjna

 

Nowoczesna i prosta konstrukcja przystosowana do użytku w szpitalach — obudowa antybakteryjna zatrzymuje rozwój najbardziej rozpowszechnionych mikroorganizmów, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza częstotliwość czynności konserwacyjnych. Nasza oferta jest idealna dla klinik, szpitali i domów, w których odbywa się opieką medyczna.

MyChoice

 

MyChoice pozwala zwiększyć przychody bez konieczności zmiany istniejącej infrastruktury. Kanały telewizyjne są aktywowane kodami PIN, które pacjenci mogą wykupić w terminalach płatniczych na terenie szpitala lub w recepcji.  

Serial Xpress Protocol

 

Monitory można z łatwością podłączyć do zewnętrznych dekoderów i przystawek wszystkich większych dostawców systemów interaktywnych. Rozwiązanie Serial Xpress Protocol umożliwia łatwe podłączanie i zapewnia wspaniałą efektywność.

Ustawienie D-image do użytku medycznego

 

Monitory medyczne firmy Philips z ustawieniem D-image są fabrycznie skalibrowane tak, aby wyświetlały obraz w skali szarości zgodnie ze standardem DICOM (część 14). Dzięki stosowaniu wysokiej jakości paneli LCD z technologią LED firma Philips oferuje monitory o niezawodnym działaniu i niezmiennych parametrach za przystępną cenę.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.