Opieka medyczna

Zwiększ komfort i zakres opieki nad pacjentem

 

Każde dodatkowe usprawnienie ma znaczący wpływ na opiekę medyczną. Nasze rozwiązania podnoszą pacjentów na duchu, pomagają odwiedzającym znaleźć drogę i umożliwiają personelowi medycznemu podejmowanie lepszych decyzji diagnostycznych. Telewizory Heartline to nie tylko źródło rozrywki, są również kompatybilne z systemami wzywania pomocy. Interaktywne monitory dotykowe pomagają odnaleźć drogę w niezwykle łatwy sposób, a fabrycznie skalibrowane ekrany są niezwykle pomocne w codziennej pracy lekarzy.

Korzyści dla rynku opieki medycznej:
✔   zwiększenie przychodów dzięki usłudze MyChoice pay-per-view oraz reklamom
✔   odciążenie recepcji poprzez udostępnienie odwiedzającym narzędzia do samoobsługi
✔   przesyłanie aktualizacji oraz informacji bezpośrednio na ekrany pacjentów
✔   łatwy w obsłudze system zarządzania treścią

Polecane modele 

Philips
Advantage


Przeznaczone na rynek opieki medycznej monitory Philips zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność dzięki odpornej na drobnoustroje obudowie i wielu wygodnym funkcjom.

Antybakteryjna

 

Nowoczesna i prosta konstrukcja przystosowana do użytku w szpitalach — obudowa antybakteryjna zatrzymuje rozwój najbardziej rozpowszechnionych mikroorganizmów, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza częstotliwość czynności konserwacyjnych. Nasza oferta jest idealna dla klinik, szpitali i domów, w których odbywa się opieką medyczna.

MyChoice

 

MyChoice pozwala zwiększyć przychody bez konieczności zmiany istniejącej infrastruktury. Kanały telewizyjne są aktywowane kodami PIN, które pacjenci mogą wykupić w terminalach płatniczych na terenie szpitala lub w recepcji.  

Serial Xpress Protocol

 

Monitory można z łatwością podłączyć do zewnętrznych dekoderów i przystawek wszystkich większych dostawców systemów interaktywnych. Rozwiązanie Serial Xpress Protocol umożliwia łatwe podłączanie i zapewnia wspaniałą efektywność.

Ustawienie D-image do użytku medycznego

 

Monitory medyczne firmy Philips z ustawieniem D-image są fabrycznie skalibrowane tak, aby wyświetlały obraz w skali szarości zgodnie ze standardem DICOM (część 14). Dzięki stosowaniu wysokiej jakości paneli LCD z technologią LED firma Philips oferuje monitory o niezawodnym działaniu i niezmiennych parametrach za przystępną cenę.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.