Idealny hotel


Godnie zwieńcz swoją pracę, jaką wkładasz w prowadzenie hoteli. Zestaw profesjonalnych monitorów Philips z pewnością zrobi na gościach wrażenie, jeśli będą mogli korzystać z ulubionych treści na telewizorach w pokojach czy wyświetlaczach cyfrowych dostępnych w holu.

 

Intuicyjny interfejs i liczne opcje związane z wyświetlaniem treści sprawią, że zadowoleni goście będą mogli się zrelaksować. A dzięki aplikacjom Android™ i opcjom łączności goście będą mieli znacznie więcej możliwości, aby korzystać z rozrywki bez wychodzenia z pokoju.

Polecane modele

Philips
Advantage

 

Zadaniem monitorów Philips jest zwiększanie poziomu komfortu w hotelach. Dodatkowe niezawodne funkcje premium ucieszą nie tylko gości, ale i obsługę.

CMND & Create

 

Dostosuj swoje materiały dzięki CMND & Create. To wszechstronne narzędzie projektowe jest dołączane do profesjonalnych monitorów Philips i umożliwia przygotowywanie treści w indywidualny sposób. W prosty sposób możesz oznaczyć wszystkie monitory w hotelu tak, jak zechcesz.

CMND & Control

 

Zarządzaj wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca. Dzięki rozwiązaniu CMND & Control możesz szybko i skutecznie aktualizować oprogramowanie, a także zmieniać ustawienia, harmonogram i treść w całym zestawie monitorów. Eliminuje to konieczność ręcznej zmiany ustawień w każdym pokoju. 

QuadViewer

 

Funkcja QuadViewer znosi granice między formą a funkcjonalnością, umożliwiając podzielenie naszych ekranów wielkoformatowych na cztery niezależne obszary. To idealne rozwiązanie np. w salach i pokojach konferencyjnych. 

Aplikacje Android
 

Zaimponuj gościom nieograniczonymi możliwościami. Aby zwiększyć ich zadowolenie, możesz wybierać spośród coraz większej liczby aplikacji, gier i usług. Ponadto możliwość podłączenia własnego urządzenia cyfrowego wprowadzi do pomieszczeń nutę nowoczesności.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.