Hotele

Możesz udoskonalić ofertę swojego hotelu


Profesjonalne telewizory nie są już tylko źródłem biernej rozrywki. Coraz częściej wykorzystywane są w celach związanych z personalizacją, informacją oraz komunikacją. Nasze telewizory i rozwiązania informacyjno-reklamowe mogą pomóc w umocnieniu marki, zwiększyć sprzedaż i zachęcić gości do kolejnych wizyt. Pomyśl o jakości 4K Ultra HD z technologią Wi-Fi Miracast™ oraz Chromecast pozwalających cieszyć się wspaniałymi obrazami i łatwą łącznością z gośćmi. Interaktywne wyświetlacze w pokoju umożliwiają szybką komunikację. W ramach różnych imprez zapewniane są cyfrowe usługi concierge. To wszystko jest możliwe.

Korzyści dla branży hotelarskiej:
✔   zwiększenie skuteczności akcji promocyjnych
✔   szybka aktualizacja informacji
✔   ułatwienia umożliwiające przeprowadzanie promocji krzyżowych
✔   możliwość witania poszczególnych gości konferencyjnych po imieniu

✔   udoskonalenie usług concierge
✔   zwiększenie komfortu gości dzięki interaktywnym ekranom z mapami

✔   łatwe wprowadzanie zmian za pomocą centralnego sterowania

Polecane modele

Philips
Advantage

 

Zadaniem monitorów Philips jest zwiększanie poziomu komfortu w hotelach. Dodatkowe niezawodne funkcje premium ucieszą nie tylko gości, ale i obsługę.

CMND & Create

 

Dostosuj swoje materiały dzięki CMND & Create. To wszechstronne narzędzie projektowe jest dołączane do monitorów Philips Professional i umożliwia przygotowywanie treści w indywidualny sposób. W prosty sposób możesz oznaczyć wszystkie monitory w hotelu tak, jak zechcesz.

CMND & Control

 

Zarządzaj wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca. Dzięki rozwiązaniu CMND & Control możesz szybko i skutecznie aktualizować oprogramowanie, a także zmieniać ustawienia, harmonogram i treść w całym zestawie monitorów. Eliminuje to konieczność ręcznej zmiany ustawień w każdym pokoju. 

QuadViewer

 

Funkcja QuadViewer znosi granice między formą a funkcjonalnością, umożliwiając podzielenie naszych ekranów wielkoformatowych na cztery niezależne obszary. To idealne rozwiązanie np. w salach i pokojach konferencyjnych. 

Aplikacje Android
 

Zaimponuj gościom nieograniczonymi możliwościami. Aby zwiększyć ich zadowolenie, możesz wybierać spośród coraz większej liczby aplikacji, gier i usług. Ponadto możliwość podłączenia własnego urządzenia cyfrowego wprowadzi do pomieszczeń nutę nowoczesności.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.