Miejsca publiczne

Zastosowanie w miejscach publicznych

 

Zrób wrażenie na masowej publiczności najbardziej imponującym obrazem dzięki profesjonalnym monitorom Philips. Bogate, żywe kolory i niesamowita rozdzielczość sprawiają, że wyświetlane informacje docierają do maksymalnej możliwej liczby osób.

 

Przyciągnij uwagę tłumu wiadomościami na żywo, promocjami, reklamami i ważnymi informacjami. Mnogość opcji i konfiguracji, np. jednolite ściany wideo czy wielkoformatowe wyświetlacze 4K, sprawiają, że wybrane miejsce publiczne można dopasować do każdej sytuacji.

Polecane modele

Philips
Advantage


Opracowane z myślą o przyciąganiu uwagi w miejscach publicznych monitory Philips wzbogacają otoczenie oraz zapewniają ochronę przed awarią i wysoką rozdzielczość w dużych instalacjach.

Niezwykle wąskie obudowy
 

Zrób większe wrażenie z nowym wyglądem profesjonalnych monitorów Philips. Dzięki niezwykle wąskim obudowom i zaawansowanym funkcjom konfiguracji obraz wydaje się większy, co przyciąga uwagę. Możesz przygotować ściany wideo o praktycznie dowolnym rozmiarze i jednolitym wyglądzie.

Kalibracja kolorów
 

Zapewnij jednakowe poziomy kolorystyczne na wszystkich monitorach w sieci. Dzięki opcjonalnemu zestawowi do kalibracji kolorów możesz z łatwością sterować jasnością podświetlenia, ujednolicić krzywą gamma oraz skalibrować skalę szarości monitorów.

Ultra HD
 

Zachwyć publiczność wyjątkową jakością obrazu Ultra HD. Rozdzielczość na poziomie 3840 x 2160 pikseli daje czterokrotnie lepszy obraz niż w przypadku standardu Full HD. Dzięki temu zachowuje on doskonałą ostrość na monitorach wielkoformatowych, co robi ogromne wrażenie.

Tryb awaryjny (FailOver)
 

Nie musisz już obawiać się ewentualne błędy wyświetlane na ekranie. Rewolucyjna technologia FailOver sprawia, że w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego na monitorach zostanie automatycznie odtworzona zawartość zapasowa. Dzięki temu łatwiej pokazać, że firma zawsze ma wszystko pod kontrolą.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.