Miejsca publiczne

Uczyń wielkie okazje jeszcze wspanialszymi

 

Wszyscy oczekują informacji i rozrywki od momentu wejścia na arenę, stadion lub halę. Bogate, żywe kolory i niesamowita rozdzielczość sprawiają, że nasze monitory wzbudzają większe zainteresowanie i pomagają generować wyższe przychody, zapewniając większą skuteczność reklam i akcji promocyjnych. Ułatwiają również odnalezienie drogi.

 

Korzyści dla organizatorów imprez:
✔   łatwe do odczytania informacje przy wejściach i punktach sprzedaży biletów
✔   czas oczekiwania wydaje się krótszy dzięki zapewnieniu rozrywki w jakości HD

✔   możliwość dostarczania ważnych informacji dotyczących danego miejsca i wydarzenia

✔   ułatwienie odnalezienia drogi dzięki udostępnianym mapom

✔   możliwość promowania przedsprzedaży biletów na nowe i nadchodzące wydarzenia

✔   zwiększenie zysków dzięki promocjom krzyżowym i reklamom podmiotów zewnętrznych
✔   zachęta do powtórnego odwiedzenia danego miejsca

Polecane modele

Philips
Advantage


Opracowane z myślą o przyciąganiu uwagi w miejscach publicznych monitory Philips wzbogacają otoczenie oraz zapewniają ochronę przed awarią i wysoką rozdzielczość w dużych instalacjach.

Niezwykle wąskie obudowy
 

Zrób większe wrażenie z nowym wyglądem monitorów Philips Professional. Dzięki niezwykle wąskim obudowom i zaawansowanym funkcjom konfiguracji obraz wydaje się większy, co przyciąga uwagę. Możesz przygotować ściany wideo o praktycznie dowolnym rozmiarze i jednolitym wyglądzie.

Kalibracja kolorów
 

Zapewnij jednakowe poziomy kolorystyczne na wszystkich monitorach w sieci. Dzięki opcjonalnemu zestawowi do kalibracji kolorów możesz z łatwością sterować jasnością podświetlenia, ujednolicić krzywą gamma oraz skalibrować skalę szarości monitorów.

Ultra HD
 

Zachwyć publiczność wyjątkową jakością obrazu Ultra HD. Rozdzielczość na poziomie 3840 x 2160 pikseli daje czterokrotnie lepszy obraz niż w przypadku standardu Full HD. Dzięki temu zachowuje on doskonałą ostrość na monitorach wielkoformatowych, co robi ogromne wrażenie.

Tryb awaryjny (FailOver)
 

Nie musisz już obawiać się o ewentualne błędy wyświetlane na ekranie. Rewolucyjna technologia FailOver sprawia, że w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego na monitorach zostanie automatycznie odtworzona zawartość zapasowa. Dzięki temu łatwiej pokazać, że firma zawsze ma wszystko pod kontrolą.

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.