Rewolucja na rynku detalicznym

 

Zadbaj o doskonałe wrażenia z zakupów z firmą Philips. Wprowadź do swojego sklepu najnowszy pakiet profesjonalnych monitorów Philips, aby podążać za rewolucją na rynku detalicznym. Zainteresuj swoich klientów ekscytującą treścią, interaktywnymi interfejsami i dynamicznymi reklamami.

 

Tylko firma Philips może ożywić przestrzeń za pomocą niesamowitego oświetlenia Ambilight lub z wykorzystaniem niezliczonych możliwości platformy Android. Zachwyć klientów szerokim wyborem aplikacji, filmów i treści interaktywnych. Od mniejszych wyświetlaczy w terminalach płatniczych po niesamowite ściany multimedialne — profesjonalne monitory Philips mają to, czego potrzeba do prowadzenia sprzedaży.

Polecane modele

Philips
Advantage


Monitory Philips zostały opracowane pod kątem rynku detalicznego. Zapewniają cyfrowe możliwości z najnowszymi aplikacjami, łącznością i funkcjami interaktywnymi.

Android
 

Stwórz przestrzeń, która będzie inteligentniejsza, szybsza i bardziej intuicyjna od innych. Dzięki systemowi Android w monitorach Philips w Twoim sklepie zagości świat cyfrowy. Połączenie produktu fizycznego z nieskończoną liczbą aplikacji i treści cyfrowych to najlepsze, co można zaczerpnąć z obu tych światów.

Ambilight
 

Z oświetleniem Philips Ambilight wszystko jest jeszcze bardziej niesamowite. Przyciągnij większą liczbę klientów dzięki doskonałej oprawie stworzonej za pomocą wyszukanego oświetlenia wypełniającego ściany żywymi kolorami.

UltraBright
 

Dzięki technologii Philips UltraBright ekran jest pełen jasnych, żywych kolorów i ma odpowiedni kontrast — niezależnie od miejsca i jasności otoczenia. Doskonałej ostrości obrazu nie pogorszy nawet światło słoneczne, więc klienci będą mogli się skupić na tym, co chcesz im pokazać.

Niezwykle wąskie obudowy
 

Zrób większe wrażenie z nowym wyglądem profesjonalnych monitorów Philips. Dzięki niezwykle wąskim obudowom i zaawansowanym funkcjom konfiguracji obraz wydaje się większy, co przyciąga uwagę. Możesz przygotować ściany wideo o praktycznie dowolnym rozmiarze i jednolitym wyglądzie.

 

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.