Sklepy

Podbij ulice niezwykłymi rozwiązaniami i odrobiną magii

 

Dołącz do rewolucji, udoskonalając swój sklep. Nasze imponujące monitory przyciągają uwagę przechodniów i dodają zakupom interaktywnego wymiaru. Niezwykle jasne wyświetlacze rozświetlają witryny sklepowe za pomocą dynamicznych treści, a ściany wideo wywołują ekscytację i stawiają Twoją historię w centrum uwagi. Dzieci są szczęśliwe, a rodzice zadowoleni dzięki rozwiązaniu Studio TV.

Korzyści dla rynku detalicznego:

✔  przyciąganie większej liczby klientów dzięki skuteczniejszym promocjom

✔  budowanie lojalności dzięki większym możliwościom umacniania marki

✔  docieranie do odbiorców dzięki specjalnym ofertom i informacjom o nich przekazywanym za pośrednictwem treści o wysokiej rozdzielczości

✔  możliwość realizowania spersonalizowanej i interaktywnej obsługi podczas zakupów

✔  tworzenie ukierunkowanych promocji przy użyciu własnych i zewnętrznych baz danych

✔  korzystanie z komunikacji pomiędzy urządzeniami w celu tworzenia potężnych sieci reklamowo-informacyjnych

Polecane modele

Philips
Advantage


Monitory Philips zostały opracowane pod kątem rynku detalicznego. Zapewniają cyfrowe możliwości z najnowszymi aplikacjami, łącznością i funkcjami interaktywnymi.

Android
 

Stwórz przestrzeń, która będzie inteligentniejsza, szybsza i bardziej intuicyjna od innych. Dzięki systemowi Android w monitorach Philips w Twoim sklepie zagości świat cyfrowy. Połączenie produktu fizycznego z nieskończoną liczbą aplikacji i treści cyfrowych to najlepsze, co można zaczerpnąć z obu tych światów.

Ambilight
 

Z oświetleniem Philips Ambilight wszystko jest jeszcze bardziej niesamowite. Przyciągnij większą liczbę klientów dzięki doskonałej oprawie stworzonej za pomocą wyszukanego oświetlenia wypełniającego ściany żywymi kolorami.

UltraBright
 

Dzięki technologii Philips UltraBright ekran jest pełen jasnych, żywych kolorów i ma odpowiedni kontrast — niezależnie od miejsca i jasności otoczenia. Doskonałej ostrości obrazu nie pogorszy nawet światło słoneczne, więc klienci będą mogli się skupić na tym, co chcesz im pokazać.

Niezwykle wąskie obudowy
 

Zrób większe wrażenie z nowym wyglądem monitorów Philips Professional. Dzięki niezwykle wąskim obudowom i zaawansowanym funkcjom konfiguracji obraz wydaje się większy, co przyciąga uwagę. Możesz przygotować ściany wideo o praktycznie dowolnym rozmiarze i jednolitym wyglądzie.

 

Kontakt


Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy.