Aktualizacja SmartPath


Rozbudowa Catalyst to Azurion

C-arm

Aktualizacja SmartPath

Aktualizacja SmartPath

Azurion 7 C20 with C-arm

Rozbudowa Catalyst to Azurion

Aktualizacja SmartPath sprawi, że Twój obecny system będzie wyglądał i działał jak zupełnie nowy. Zachowasz cenne komponenty strukturalne i infrastrukturę pracowni obrazowania, co przekłada się na zmniejszenie kosztów. Jednocześnie będziemy wprowadzać nowe funkcjonalne części do twojego systemu, pozwalając na aktualizację technologii obrazowania bez zakłóceń i kosztów związanych z zakupem kompletnie nowego systemu.

Co możesz zyskać?

Oszczędność kosztów


Rozbudowa systemu jest znacząco oszczędniejsza w porównaniu do nowej instalacji. Skorzystaj z niezwykłej technologii obrazowania i funkcjonalności Azurion bez niepotrzebnych dodatkowych kosztów.

Minimalna rekonstrukcja pomieszczenia


Upgrade Catalyst znacząco zmniejsza koszty przebudowy pomieszczenia, jako że elementy twojej obecnej instalacji takie jak konstrukcja sufity i płyty podłogowe są zachowane. Dzięki wyeliminowaniu znaczących prac konstrukcyjnych łatwiej jest spełnić wymagania związane z prawem budowlanym.

Krótszy przestój w pracy


Rozbudowa Catalyst zmniejsza przestój w pracy w pracowni w porównaniu do instalacji nowego systemu, ponieważ nie wymaga rozległych prac konstrukcyjnych.

Szybsze szkolenie


Jako, że dalej pracujesz na systemie Philips, zachowujesz znane obiegi zadań i interfejsy użytkownika, zmniejszając czas i wysiłek potrzebny do wyszkolenia zespołu. Dzięki temu twoja placówka może natychmiast skorzystać na ulepszeniach oferowanych przez platformę Azurion.

Zachowaj liczbę przyjmowanych pacjentów


Modernizacja Catalyst niesie z sobą minimalne zakłócenia jeżeli chodzi o działalność szpitala i pacjentów, pomagając jednocześnie zmniejszyć koszty spowodowane wyłączeniem jednego z twoich systemów z eksploatacji na dłuższy okres czasu.
1. Płyty podłogowe systemu
2. Wpusty kablowe, kanały, oprawy oświetleniowe
3. Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja
4. Gniazda elektryczne
5. Przyłącza gazów medycznych
6. Wykończenia podłogowe i ścienne
7. Szyny stropowe i konstrukcja nośna
8. Intuicyjna obsługa

Program Catalyst oszczędza znacząco czas instalacji, kosztowne roboty budowlane i ułatwia ponowne uzyskanie certyfikacji pracowni.


Za pomocą SmartPath Catalyst to Azurion, demonstrujemy swoje staranie jeżeli chodzi o przejście od gospodarki linearnej do gospodarki cyrkulacyjnej - zmiana, którą uważamy za konieczną dla stworzenia świata rozwijającego się w sposób zrównoważony.


Gospodarka cyrkulacyjna ma za cel uniezależnienie wzrostu gospodarczego od wykorzystania zasobów naturalnych i ekosystemów przez ich wydajniejsze wykorzystanie. Zachowując istniejące elementy wyposażenia medycznego Philips możemy podjąć znaczący krok w stronę spełnienia tej inteligentnej, zrównoważonej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej o SmartPath  


Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Wymienić się uwagami i doświadczeniami? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.
Wypełnij formularz kontaktowy albo napisz bezpośrednio na adres: wieslaw.klatt@philips.com
*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent