Aktualizacja SmartPath


Rozbudowa Catalyst to Azurion

C arm

Aktualizacja SmartPath

Aktualizacja SmartPath

Azurion 7 C20 with C-arm

Rozbudowa Catalyst to Azurion

smarthpath

Aktualizacja SmartPath sprawi, że Twój obecny system będzie wyglądał i działał jak zupełnie nowy. Zachowasz cenne komponenty strukturalne i infrastrukturę pracowni obrazowania, co przekłada się na zmniejszenie kosztów. Jednocześnie będziemy wprowadzać nowe funkcjonalne części do twojego systemu, pozwalając na aktualizację technologii obrazowania bez zakłóceń i kosztów związanych z zakupem kompletnie nowego systemu.

Co możesz zyskać?

coins

Oszczędność kosztów


Rozbudowa systemu jest znacząco oszczędniejsza w porównaniu do nowej instalacji. Skorzystaj z niezwykłej technologii obrazowania i funkcjonalności Azurion bez niepotrzebnych dodatkowych kosztów.

tools

Minimalna rekonstrukcja pomieszczenia


Upgrade Catalyst znacząco zmniejsza koszty przebudowy pomieszczenia, jako że elementy twojej obecnej instalacji takie jak konstrukcja sufity i płyty podłogowe są zachowane. Dzięki wyeliminowaniu znaczących prac konstrukcyjnych łatwiej jest spełnić wymagania związane z prawem budowlanym.

watch

Krótszy przestój w pracy


Rozbudowa Catalyst zmniejsza przestój w pracy w pracowni w porównaniu do instalacji nowego systemu, ponieważ nie wymaga rozległych prac konstrukcyjnych.

screen

Szybsze szkolenie


Jako, że dalej pracujesz na systemie Philips, zachowujesz znane obiegi zadań i interfejsy użytkownika, zmniejszając czas i wysiłek potrzebny do wyszkolenia zespołu. Dzięki temu twoja placówka może natychmiast skorzystać na ulepszeniach oferowanych przez platformę Azurion.

patient

Zachowaj liczbę przyjmowanych pacjentów


Modernizacja Catalyst niesie z sobą minimalne zakłócenia jeżeli chodzi o działalność szpitala i pacjentów, pomagając jednocześnie zmniejszyć koszty spowodowane wyłączeniem jednego z twoich systemów z eksploatacji na dłuższy okres czasu.

azurion lab

1. Płyty podłogowe systemu

image1

2. Wpusty kablowe, kanały, oprawy oświetleniowe

image2

3. Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

image3

4. Gniazda elektryczne

image4

5. Przyłącza gazów medycznych

image5

6. Wykończenia podłogowe i ścienne

image6

7. Szyny stropowe i konstrukcja nośna

image7

8. Intuicyjna obsługa

image8

Program Catalyst oszczędza znacząco czas instalacji, kosztowne roboty budowlane i ułatwia ponowne uzyskanie certyfikacji pracowni.


Za pomocą SmartPath Catalyst to Azurion, demonstrujemy swoje staranie jeżeli chodzi o przejście od gospodarki linearnej do gospodarki cyrkulacyjnej - zmiana, którą uważamy za konieczną dla stworzenia świata rozwijającego się w sposób zrównoważony.


Gospodarka cyrkulacyjna ma za cel uniezależnienie wzrostu gospodarczego od wykorzystania zasobów naturalnych i ekosystemów przez ich wydajniejsze wykorzystanie. Zachowując istniejące elementy wyposażenia medycznego Philips możemy podjąć znaczący krok w stronę spełnienia tej inteligentnej, zrównoważonej wizji przyszłości.

catalyst graph
azurion

Dowiedz się więcej o SmartPath  


Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Wymienić się uwagami i doświadczeniami? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.
Wypełnij formularz kontaktowy albo napisz bezpośrednio na adres: wieslaw.klatt@philips.com

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?