Lumify
lumify-app

Philips Lumify
Ultrasonografia okiem eksperta

Prof.dr hab. n. med. Marek Synder

Opinia dotycząca sondy marki Philips Lumify
Prof.dr hab. n. med. Marek Synder


Specjalista ortopeda i traumatolog. Kierownik Kliniki Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Łodzi. Profesor należy do Amerykańskiego Towarzystwa Ortopedów - American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS), Międzynarodowego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego - La Société Internationale de Chirurgie Orthopédique at de Traumatologie (SICOT), a także Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologiczne (PTOiTr), którego jest Prezesem od 2015 roku.


W okresie od 3 do 6 października 2017 roku miałem możliwość korzystania z sondy marki Philips Lumify. Była to sonda liniowa z różną częstotliwością, dostosowana do badań w zakresie narządu ruchu.

Sonda podłączona była do tabletu firmy Lenovo. Dzięki takiemu połączeniu mogłem wykonywać wszelkie zaplanowane badania ultrasonograficzne, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. W sumie wykonałem ponad 40 badań u swoich pacjentów.

Połączenie sondy z tabletem jest bardzo proste, podobnie jak włączenie i uzyskiwanie obrazu i nie wymaga żadnego dodatkowego szkolenia.

Obraz uzyskiwany na tablecie jest bardzo dobrej jakości, można go płynnie i szybko zwiększać lub zmniejszać, nie tracąc przy tym wiele na jakości.

Urządzenie, które użytkowałem do badań u chorych z problemami narządu ruchu spełniło w pełni moje oczekiwania i dzięki temu bez przeszkód mogłem rozpoznawać różne patologie w zakresie stawów, mięśni i ścięgien.

Niewielkie rozmiary tego urządzenia, łatwa obsługa i doskonała jakość obrazu stanowią wystarczające przesłanki do szerokiego jej stosowania w praktyce ortopedycznej."

prof. dr hab. n. med. Marek Synder

Klinika Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

lumify newsletter

Poznaj ultrasonograf mobilny
Philips Lumify

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?