lumify-app

Philips Lumify
Ultrasonografia okiem eksperta

Prof.dr hab. n. med. Marek Synder

Opinia dotycząca sondy marki Philips Lumify
Prof.dr hab. n. med. Marek Synder


Specjalista ortopeda i traumatolog. Kierownik Kliniki Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Łodzi. Profesor należy do Amerykańskiego Towarzystwa Ortopedów - American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS), Międzynarodowego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego - La Société Internationale de Chirurgie Orthopédique at de Traumatologie (SICOT), a także Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologiczne (PTOiTr), którego jest Prezesem od 2015 roku.


W okresie od 3 do 6 października 2017 roku miałem możliwość korzystania z sondy marki Philips Lumify. Była to sonda liniowa z różną częstotliwością, dostosowana do badań w zakresie narządu ruchu.

Sonda podłączona była do tabletu firmy Lenovo. Dzięki takiemu połączeniu mogłem wykonywać wszelkie zaplanowane badania ultrasonograficzne, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. W sumie wykonałem ponad 40 badań u swoich pacjentów.

Połączenie sondy z tabletem jest bardzo proste, podobnie jak włączenie i uzyskiwanie obrazu i nie wymaga żadnego dodatkowego szkolenia.

Obraz uzyskiwany na tablecie jest bardzo dobrej jakości, można go płynnie i szybko zwiększać lub zmniejszać, nie tracąc przy tym wiele na jakości.

Urządzenie, które użytkowałem do badań u chorych z problemami narządu ruchu spełniło w pełni moje oczekiwania i dzięki temu bez przeszkód mogłem rozpoznawać różne patologie w zakresie stawów, mięśni i ścięgien.

Niewielkie rozmiary tego urządzenia, łatwa obsługa i doskonała jakość obrazu stanowią wystarczające przesłanki do szerokiego jej stosowania w praktyce ortopedycznej."

prof. dr hab. n. med. Marek Synder

Klinika Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

lumify newsletter

Poznaj ultrasonograf mobilny
Philips Lumify

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej