Platforma Reacts zintegrowana
z Philips Lumify v1.8

Reacts logo

Wyróżnienia branżowe:

lumify with reacts

W Twojej codziennej pracy, decyzje muszą zapaść tu i teraz, to oznacza, że jeśli oczekujesz wsparcia, to tylko w czasie rzeczywistym. System do mobilnego obrazowania USG zintegrowany z technologią Reacts w Philips Lumify pozwoli Ci na konsultacje z innymi lekarzami niezależnie od miejsca, w którym przebywasz.


Korzystaj z możliwości udostępniania Twoich badań USG w technologii livestream oraz z połączeń audio i wideo, zawsze kiedy chcesz skonsultować diagnozę. Zintegrowany z platformą Reacts system Philips Lumify umożliwi Ci współpracę z innymi specjalistami. To nowa jakość opieki nad Twoimi pacjentem – bo zawsze znajdzie się sposób, by zmienić życie na lepsze.

Reacts with Lumify

Zdalne konsultacje w czasie rzeczywistym dzięki mobilnej platformie obrazowania USG

 

Możliwość zdalnej konsultacji Twojego pacjenta w czasie rzeczywistym wspiera efektywną współpracę z innymi specjalistami, a to z kolei znacząco wpływa na jakość opieki nad pacjentami. Odkryj przenośną głowicę do USG zintegrowaną z platformą Reacts, system który łączy specjalistów, niezależnie od miejsca i czasu.

By doctors. For doctors Lumify reacts video

Od lekarzy. Dla lekarzy.

 

Przenośna głowica USG Lumify zintegrowana z platformą Reacts  to innowacyjne wsparcie w Twojej codziennej pracy. Stworzony przez lekarzy interaktywny system do obrazowania ultrasonograficznego umożliwi Ci zdalne telekonsultacje, komunikację i współpracę z innymi specjalistami, w czasie rzeczywistym.

Informacje na temat technologii Reacts

 

Reacts (od ang. Remote Education, Augmented Communication, Training and Supervision – zdalna edukacja, rozszerzona komunikacja, szkolenia i wsparcie) to bazująca na unikalnych, interaktywnych narzędziach zintegrowana i bezpieczna platforma współpracy,  zaprojektowana z myślą o potrzebach  lekarzy. Wykorzystuje ona innowacyjne narzędzia, takie jak rzeczywistość rozszerzona, w celu wirtualnego wsparcia i szkolenia. Technologia ta została opracowana przez Innovative Imaging Technologies Inc (IIT) z siedzibą w Quebec. Prezes zarządu spółki Dr Yanick Beaulieu stoi na czele multidyscyplinarnego zespołu specjalizującego się w rozwoju multimediów i oprogramowania.

 

Platforma Reacts  używana jest obecnie w 28 krajach i ma zastosowanie w różnych dziedzinach, zarówno w obszarze klinicznym, jak i edukacyjnym – począwszy od bezpiecznej komunikacji, poprzez zdalne leczenie ran i konsultacje, w tym też telekonsultacje ultrasonograficzne, aż po interaktywną teleasystę i zdalne wsparcie przy poszczególnych procedurach medycznych. Spółka IIT współpracuje obecnie z kilkoma dużymi szpitalami w Quebec w Kanadzie i poza nią, jak również z organizacjami z obszaru ochrony zdrowia kładącymi nacisk na innowacje, takimi jak Joule – spółka Kanadyjskiego Stowarzyszenia Medycznego.

 

Więcej informacji na temat rozwiązania znajduje się pod adresem: www.reacts.com

Pytania dotyczące Philips Lumify

Chcesz się dowiedzieć, jak rozwiązanie Lumify może zmienić Twoją praktykę kliniczną?

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?