Radiografia interwencyjna

  Rozwiązania radiografii interwencyjnej

  Zabiegi w oparciu o obrazowanie w czasie rzeczywistym

  Radiografia interwencyjna

  Zabiegi pod kontrolą obrazowania w czasie rzeczywistym

   

  Przedstawiamy system, który może zmienić jakość mało inwazyjnych zabiegów interwencyjnych, poprawić rokowania pacjentów, a nawet uratować ludzkie życie. System umożliwia prowadzenie zabiegów pod kontrolą obrazu RTG na żywo, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo, większą skuteczność, powtarzalność leczenia oraz znakomite rezultaty kliniczne. Razem odkrywamy nowe rodzaje zabiegów i techniki, które pozytywnie wpływają na ludzkie życie, stymulując postęp i prowadząc do obniżenia kosztów leczenia.

  Redukcja czasu trwania procedur o 17% z pomocą systemu Azurion  wyniki na podstawie niezależnych badań

  Kardiologia interwencyjna


  Niesamowita skuteczność zabiegów. Intuicyjne narzędzia dopasowane do konkretnych zabiegów, zintegrowane obrazowanie RTG i wielomodalne oraz informacje o pacjencie mogą zostać połączone w pracowni interwencyjnej lub sali operacyjnej. Szybki i łatwy dostęp do rozszerzonej wizualizacji oraz nawigacja na żywo w strukturach anatomicznych tkanek miękkich ułatwia lekarzom wybór optymalnych strategii zabiegowych z większą pewnością i skutecznością.

  Neuroradiologia interwencyjna

   

  Niezależnie od tego, czy konieczne jest uwidocznienie najmniejszych naczyń w obrębia tętniaka, wprowadzenie stentu zmieniającego przepływ krwi (flow diverter), uwidocznienie struktur wokół skrzepu czy wykonanie zabiegu w obszarze malformacji tętniczo-żylnych, wyzwanie stanowią czytelność obrazu i efektywna nawigacja. Niezbędna jest szybka ocena problemu oraz interwencja w konkretnych zmianach patologicznych bez naruszania zdrowej tkanki. Systemy neuroradiologii interwencyjnej zostały zaprojektowane z myślą o poszerzeniu możliwości terapeutycznych i sprawniejszym prowadzeniu i umieszczaniu przyrządów podczas każdego zabiegu.

  Chirurgia naczyniowa


  Od uzyskiwania dostępu żylnego czy przez tętnicę biodrową po bardziej złożone zabiegi EVAR – wyraźne obrazowanie i wysoka rozdzielczość przestrzenna zapewniają wysokiej jakości leczenie pacjentów. Postęp technologiczny pozwala lekarzom przeprowadzać bardziej złożone, a jednocześnie minimalnie inwazyjne, interwencje naczyniowe. Znakomita jakość obrazu, ustawienia niskich dawek promieniowania i wydajne rozpraszanie ciepła sprawiają, że nasze stacjonarne i mobilne aparaty rentgenowskie są w stanie zapewnić większą skuteczność zabiegów.

  Radiologia interwencyjna

   

  Niezależnie od tego, czy leczone jest krytyczne niedokrwienie kończyny, wykonywana jest embolizacja mięśniaków macicy lub zabieg EVAR, TACE czy ablacja przezskórna, celem jest dokładne i pewne zaplanowanie i przeprowadzenie zabiegu. Dzięki systemowi umożliwiającemu prowadzenie zabiegów pod kontrolą obrazu na żywo z zastosowaniem różnych metod obrazowania oraz danych 3D można szybko ocenić rodzaj i umiejscowienie zmiany chorobowej, a ponadto uwidocznić ukryte trudności. Możliwe jest uzyskiwanie natychmiastowych informacji dotyczących odpowiedzi na leczenie już w czasie zabiegu. Prowadzenie zabiegu pod kontrolą obrazowania na żywo znacznie zwiększa pewność nawigowania przyrządami.

  Badania w chirurgii


  Poszerz swoje horyzonty. Chirurgia cały czas się rozwija, a nasze rozwiązania w tej dziedzinie pomogą Ci zrobić krok naprzód. Nasza oferta mobilnych aparatów rentgenowskich to znakomita jakość obrazu oraz łatwość obsługi i kontroli w czasie zabiegu. Niezależnie od tego, czy szukasz wyposażenia sali operacyjnych, czy chcesz stworzyć wielozadaniową hybrydową salę operacyjną, pomożemy Ci osiągnąć skuteczność kliniczną, dostosowując systemy obrazowania odpowiednio do potrzeb.
  video1

  Centrum Onkologii - Oddział w Gliwicach


  4 listopada otwarto Pracownię Radiologii Zabiegowej i Interwencyjnej w Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach. Z tej okazji zorganizowana została konferencja Radiologia interwencyjna w onkologii, w której uczestniczyli polscy i zagraniczni eksperci.

   

  Dowiedz się więcej o systemie Allura Clarity>

  video2
  Otwarcie pracowni Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.
  video3
  Relacja z warsztatów kardiologii interwencyjnej u dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
  video4
  Wideorelacja z otwarcia sal hybrydowych w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu.

  Wspieramy Cię na każdym kroku

  Education training

  Szkolenia

  Bądź na bieżąco z najnowszymi procedurami i technologiami klinicznymi.

  Customer services

  Rozwiązania serwisowe

  Korzystanie z naszych usług pozwala skupić się na zapewnieniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej jak najszerszej grupie osób i przy niższych kosztach.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.