1
Automotive Diamonds

Poszukiwanie
diamentów
zacznij w swoim warsztacie

Automotive Diamonds i Philips


Teraz korzystanie z rozwiązań Philips opłaca się jeszcze bardziej. We wrześniu 2014 r. dołączyliśmy do programu lojalnościowego Automotive Diamonds, w ramach którego właściciele warsztatów mogą otrzymać nagrody za korzystanie z doskonałych rozwiązań partnerów programu. Zarejestruj się w programie, kupuj nasze produkty oraz części zamienne i zbieraj punkty (diamenty), które możesz wymienić na różne nagrody. Program realizowany jest w całej Europie i biorą w nim udział liczni partnerzy. Philips jest partnerem programu w Austrii, Belgii, Czechach, Estonii, Holandii, Niemczech i Polsce.
automotive Diamonds logo

250 diamentów GRATIS dzięki produktom Philips Automotive


Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto już teraz dołączyć do programu. Zarejestruj się, korzystając z kodu promocyjnego 412DCF, a otrzymasz 250 diamentów jako prezent powitalny. Nie przegap okazji — zarejestruj się już dziś.

 

Zarejestruj się

TRW hunt for diamonds Sam Zeigefinger

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy


Za prawie wszystkie części zamienne, które zwykle zamawiają właściciele warsztatów, możesz otrzymać diamenty. Jeśli więc już używasz produktów firmy Philips, udział w programie przyniesie Ci jeszcze więcej korzyści. Zebrane diamenty możesz wymienić na sprzęt sportowy, akcesoria do higieny i pielęgnacji ciała, urządzenia elektroniczne, gadżety czy elementy wyposażenia wnętrz. Wystarczy zbierać etykiety produktów partnerów uczestniczących w programie Automotive Diamonds i wysyłać je do organizatora. Twoje konto zostanie zasilone punktami (diamentami), które udało Ci się zebrać. Diamenty są wieczne — wymieniaj je na wybrane nagrody, kiedy chcesz.
Automotive Diamonds Rewards Shop
WhiteVision H7

WhiteVision H7

12972WHVSM

Żarówki halogenowe emitujące intensywnie białe światło Philips WhiteVision zwiększą komfort i bezpieczeństwo jazdy nocą. Otrzymasz za nie 15 diamentów.
Xenon Vision

Xenon Vision 

D2S 85122VIC1

Wymień stary palnik na lampę Xenon Vision, która dopasowuje swoją barwę do barwy niezmienionego źródła światła. To najlepsze rozwiązanie dla Twoich klientów i 40 diamentów dla Ciebie.
MDLS

MDLS

LPL263MODX1

Zyskaj więcej światła dzięki naszemu wielokierunkowemu systemowi oświetlenia LED (MDLS). System obsługiwany bez użycia rąk zapewnia optymalne oświetlenie pomieszczeń, niweluje cienie i pozwala uzyskać 80 diamentów.