Lumify

Philips Lumify
Ultrasonografia okiem eksperta

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

prof.dr hab. n. med. Piotr Czauderna

Opinia dotycząca sondy marki Philips Lumify
Prof.dr hab. n. med. Piotr Czauderna
Oddział Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, Gdański Uniwersytet MedycznyAparat USG Philips Lumify daje nam niezwykłą elastyczność wykonywania ultrasonograficznej oceny pacjenta w codziennej pracy w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Urządzenie jest gotowe do pracy natychmiast po włączeniu, co umożliwia wykorzystanie w trakcie obchodów lekarskich, bądź podczas oceny pourazowej pacjenta na Oddziale Ratunkowym.

Możemy wykorzystywać aparat w trakcie kwalifikacji pacjentów do leczenia operacyjnego, podczas prowadzenia przyjęć planowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną ocenę przedoperacyjną pacjenta, włączając w to ocenę ciśnienia śródczaszkowego (ocena wymiaru osłonki nerwu wzrokowego), płuc (odma opłucnowa, wysięk w opłucnej, zapalenie płuc, obrzęk płuc), jamy brzusznej (w tym ocena objętości treści żołądkowej) a także układu sercowo-naczyniowego, w tym ocenę stanu nawodnienia (ocena indeksu IVC/Ao).

Aparat ułatwia ocenę położenia rurki intubacyjnej i wentylacji w przypadku konieczności prowadzenia wentylacji zastępczej. Ułatwia także zakładanie dostępów dożylnych centralnych i obwodowych. W warunkach oddziału ratunkowego często przyspiesza postawienie wstępnej diagnozy, gdyż badanie ultrasonograficzne może być integrowane z klasycznym badaniem przedmiotowym. Ze względu na dostępność dwóch głowic: konweksowej i liniowej możliwa jest pełna, chirurgiczna, ocena ultrasonograficzna pacjenta, bez względu na jego wiek.

Głowice Philips Lumify można podłączyć do każdego urządzenia mobilnego korzystającego z systemu operacyjnego Android. Jakość otrzymywanego obrazu zaskakuje bardzo pozytywnie. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, uważamy, iż urządzenie Philips Lumify jest godne polecenia."

prof. dr hab. n. med. Piotr Czauderna

Oddział Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, Gdański Uniwersytet Medyczny

doctors_lumify
lumify newsletter

Poznaj ultrasonograf mobilny
Philips Lumify

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?