Lumify
Philips Lumify

Philips Lumify
Ultrasonografia na boisku piłkarskim

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

PSV Eindhoven pierwszym klubem używającym Lumify

 

Klub piłkarski PSV jako pierwszy na świecie będzie używał przenośnego ultrasonografu Philips Lumify do oceny kontuzji swoich zawodników.

  • Personel medyczny klubu PSV będzie korzystał z ultrasonografu Philips Lumify umożliwiającego natychmiastowe uzyskanie informacji o urazie w miejscu zdarzenia  – na boisku lub na stadionie.
  • Philips Lumify to pierwsza przenośna głowica USG firmy Philips z aplikacją mobilną, którą można podłączyć bezpośrednio do telefonu lub tabletu.

 

W przypadku korzystania ze stacjonarnych urządzeń ultrasonograficznych postawienie diagnozy może zająć kilka godzin, co opóźnia opracowanie planu leczenia i wywołuje u pacjenta niepokój. Dzięki przenośnemu rozwiązaniu ultrasonograficznemu Lumify, które współpracuje z tabletami i smartfonami, personel medyczny klubu PSV będzie mógł natychmiast dokonać wstępnego rozpoznania podejrzewanego urazu bezpośrednio w miejscu opieki.

Philips Lumify jest niezwykle przydatnym narzędziem, zwłaszcza w środowisku piłkarskim, gdzie konieczna jest natychmiastowa ocena kontuzji.

Możemy teraz o wiele szybciej stawiać diagnozy i podejmować decyzje w dowolnym miejscu na terenie kompleksu sportowego, a nawet w trakcie podróży do miejsc treningowych, gdzie nie ma w pobliżu szpitala. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym zawodnikom lepszą opiekę i leczyć kontuzje, jak tylko do nich dojdzie."

Wart van Zoest

Dyrektor medyczny klubu PSV

psv

Ultrasonograficzny sprzęt diagnostyczny na boisku


Przenośne głowice ultrasonograficzne Lumify są wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania obrazów, dzięki czemu przed rozpoczęciem badania lekarz musi tylko pobrać aplikację Lumify na kompatybilny tablet lub smartfon i podłączyć do niego głowicę. W razie potrzeby Lumify pozwala lekarzom błyskawicznie podjąć decyzję w oparciu o rzetelne informacje, co ułatwia szybsze podjęcie leczenia.

Ultrasonograf Lumify oferuje wyjątkową jakość obrazów i posiada różnorodne zastosowania kliniczne, umożliwiając m.in. wykonanie badania kardiologicznego, jamy brzusznej, układu mięśniowo-szkieletowego, płuc i położniczego/ginekologicznego. Lekarze mają do dyspozycji pełną gamę głowic, dzięki czemu mogą za pomocą ultrasonografu Lumify dokonać oceny wielu różnych potencjalnych urazów. Ultrasonograf Lumify jest obecnie dostępny m.in. w Ameryce Północnej, Francji, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Norwegii, Finlandii, Szwecji, na Islandii, we Włoszech, a teraz także w Holandii i Belgii.

Ultrasonograf Philips współpracuje z aplikacją mobilną, zapewniając wyjątkową jakość obrazów na kompatybilnym tablecie lub smartfonie.

Urządzenie to jest realizacją naszej wizji, która zakłada udostępnienie wysokiej jakości ultrasonografów większej liczbie lekarzy, aby mogli pomagać większej grupie pacjentów w wielu miejscach."

Carmen Silverstandt

Dyrektor ds. ultrasonografii Philips w krajach Beneluksu

Wieloletnia współpraca Philips i PSV


Philips i klub PSV są wyjątkowymi partnerami od ponad stu lat. Klub piłkarski PSV z siedzibą w Eindhoven został założony przez pracowników Philips w 1913 r. i od tego czasu występuje w rozgrywkach zarówno ligi krajowej, jak i europejskiej. Philips jest ściśle zaangażowany w działalność klubu PSV, będąc nie tylko jego sponsorem, ale także dostawcą najnowocześniejszych technologii, które wspomagają jego pracę.

psv-lumify
psv-lumify
lumify newsletter

Poznaj ultrasonograf mobilny
Philips Lumify

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?