sustainability

Zrównoważony rozwój

frans-van-houten

Jako lider w dziedzinie technologii dla sektora ochrony zdrowia stawiamy sobie za cel poprawę zdrowia i jakości życia 2,5 miliarda ludzi do 2030 roku przez udostępnienie im istotnych innowacji.

 

Zobowiązujemy się do rozwoju firmy Philips w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, wyznaczając sobie bezustannie ambitne cele społeczne i w zakresie ochrony środowiska, oraz do prowadzenia naszej działalności zgodnie z najwyższymi normami ładu korporacyjnego.

 

Odpowiedzialne działanie z myślą o ochronie naszej planety

i społeczności jest jednym z naszych najważniejszych priorytetów biznesowych. Jestem przekonany, że jest to najlepszy sposób na zapewnienie licznym partnerom biznesowym i klientom firmy Philips najwyższej, długoterminowej wartości.

Frans van Houten,

Dyrektor Zarządzający Philips

Nasze podejście

 

Zobowiązania firmy Philips w zakresie prowadzenia działalności w sposób zgodny z normami ochrony środowiska, społecznymi i ładu korporacyjnego (ang. Environmental, Social and Corporate Governance, ESG) są naszym najwyższym priorytetem.

 

Najważniejsze z nich na 2025 rok obejmują wprowadzenie 100% nowych produktów zgodnych z wymaganiami dyrektywy EcoDesign, rozszerzenie dostępu do opieki zdrowotnej dla 300 milionów ludzi żyjących w społecznościach mających trudności z jej uzyskaniem oraz pełna transparentność podatkowa.

 

Podejście firmy w wymiarze środowiskowym i społecznym znajduje odzwierciedlenie w naszym zobowiązaniu do realizacji 3., 12. i 13. Celu Zrównoważonego Rozwoju (ang. Sustainable Development Goal, SDG) Narodów Zjednoczonych:

 

  • SDG 3: Zapewnienie dobrego zdrowia i jakości życia dla wszystkich ludzi w każdym wieku
  • SDG 12: Zapewnienie odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji
  • SDG 13: Podjęcie pilnych działań w związku ze zmianami klimatu i ich konsekwencjami

 

Dowiedz się więcej

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.