1
Pielęgnacja skóry

Sprawdź porady, które pomogą Ci wyeliminować problemy skórne.

Co robić, kiedy Twoja cera po przebudzeniu wygląda bardzo źle? Zapoznaj się z naszym poradnikiem przedstawiającym sposoby pielęgnacji wrażliwej skóry.

1. Pij dużo wody.

Jeśli skóra jest bardzo sucha, łuszcząca się i napięta, przyczyną może być zbyt małe nawilżenie. Komórki naskórka są w dużej mierze zależne od wody, lecz niestety zazwyczaj są ostatnią częścią ciała, do której jest ona dostarczana. Dlatego należy wypijać dwa/trzy wody dziennie.

2. Wybieraj produkty do makijażu odpowiednie dla rodzaju skóry.

Upewnij się, że korzystasz z kosmetyków odpowiednich dla Twojego typu cery. Produkty na bazie oleju mogą okazać się zbawieniem dla osób zmagających się z suchą skórą, a produkty do makijażu bazujące na minerałach pomogą zmniejszyć połysk tłustej skóry.

3. Zmywaj makijaż na noc!

Czy zawsze pamiętasz o zmyciu makijażu przed pójściem spać? Jeśli nie, to wystrzegaj się tego błędu. W nocy ciało ma wyższą temperaturę i wzmaga się potliwość, więc sen w makijażu z poprzedniego dnia jest złym pomysłem, ponieważ pory nie są odpowiednio dotleniane, a warunki sprzyjają rozwojowi bakterii. Skóra odnawia się nocą, więc nie utrudniaj jej tego.

4. Kupuj produkty, które mają wiele zastosowań.

Warto nosić w torebce produkty, które nadają się do kilku rytuałów pielęgnacji. Można używać ich w szybki i łatwy sposób, nie tracąc zbyt wiele czasu. Nasze urządzenie VisaPure Advanced Sensitive to innowacyjne rozwiązanie do domowej pielęgnacji twarzy, które zapewnia trzyetapową pielęgnację z oczyszczaniem dopasowanym do Twoich potrzeb i programem odpowiadającym potrzebom wrażliwej skóry. Miękka skóra jest łagodnie oczyszczana, a twarz i oczy są poddawane relaksującemu i zdrowemu masażowi, dzięki któremu poczujesz odświeżenie.

5. Pamiętaj — nie ma szybkiego rozwiązania!

Prawda jest taka, że skuteczna pielęgnacja, która pozwoli wyeliminować problemy ze skórą, jest procesem długoterminowym. Nie da się natychmiast i trwale pozbyć jesiennych podrażnień skóry. Niemniej urządzenie VisaPure Advanced Sensitive pozwala zminimalizować problemy ze skórą w przyszłości za sprawą kilku inteligentnych główek, w tym główki Intelligent Sensitive, która jest wyposażona w 32 tys. delikatnych włosków, oraz niestandardowego, inteligentnego programu opracowanego w celu uniknięcia nadmiernego i zbyt słabego oczyszczania. Powodzenia!

Rekomendowany produkt:
Philips VisaPure Advanced

Poznaj Visapure Advanced

Ekskluzywne oferty każdego miesiąca dla subskrybentów firmy Philips!

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu