Eliksiry piękna – soki i koktajle 


Zadbaj o wygląd skóry, włosów i paznokci, pijąc pełne witamin i minerałów soki i koktajle. Wykorzystaj przepisy Agaty Ziemnickiej-Łaskiej, dietetyczki i ekspertki żywieniowej Philips. 

7 listopada 2017

Soki i koktajle to eliksiry piękna

Dla nas, kobiet, wygląd włosów, skóry i paznokci ma duże znaczenie. Nie szczędzimy pieniędzy i czasu na to, by skóra była delikatna i gładka, a włosy i paznokcie silne i zdrowe. 

Kupujemy drogie kremy, korzystamy z domowych i profesjonalnych zabiegów. Tymczasem równie dobrze można zadziałać od środka, a najlepszym eliksirem są zdrowe soki i koktajle pełne drogocennych witamin i minerałów. Sprawdź ich działanie i wykorzystaj przepisy na soki i koktajle dla pięknych włosów, skóry i paznokci Agaty Ziemnickiej- Łaskiej, dietetyczki i ekspertki żywieniowej Philips. 

 

Niezwykle gładki koktajl przygotowany w blenderze szybkoobrotowym

 

Jeśli masz blender szybkoobrotowy, np. Philips Innergizer możesz użyć również twardych składników i otrzymasz pyszny, gładki koktajl.

 

Składniki:

·        Miseczka wiśni bez pestek

·        1 łyżka miodu

·        Pół jabłka

·        Garść czerwonych porzeczek bądź owoców leśnych

·        Mała garść świeżych liści mięty

·        3 orzechy brazylijskie

·        Szklanka mleka migdałowego

·        Łyżka siemienia lnianego

 

Do kielicha blendera wrzuć wszystkie składniki potrzebne do wykonania koktajlu, a następnie zalej je szklanką mleka migdałowego. Dokładnie wszystko ze sobą zblenduj, wybierając jeden z dostępnych programów.

 

Gęsty sok przygotowany w wyciskarce wolnoobrotowej

 

Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala na przygotowanie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, takich jak: granat, pomidory, borówki, maliny czy morele. W nowej wyciskarce Philips Viva zmieścisz z łatwością nawet całe jabłko, więc sok przygotujesz szybko i w wygodny sposób. Co ważne, wyciskarka pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców.

 

Składniki:

·        Owoce połówki granatu

·        Pół jabłka

·        1 cykoria

·        3 morele

 

Używając wyciskarki, wyciśnij sok z jabłka, granatu, cykorii i moreli i ciesz się smakiem zdrowego, gęstego soku.

 

Klarowny sok przygotowany w sokowirówce:

 

W sokowirówce Philips z dużym otworem w szybki sposob przygotujesz zdrowy, kalrowny sok i równie szybko umyjesz całe urządzenie dzięki funkcji QuickClean.

 

Składniki:

·        3 podłużne buraki

·        1 jabłko

·        2 cm korzenia imbiru

·        1 korzeń pietruszki

·        1 kalarepa

 

Wrzuć do sokowirówki wszystkie składniki i wyciśnij z nich sok.

 

Pamiętaj również, że jest kilka produktów, których skóra, włosy i paznokcie nie lubią. By utrzymać je w dobrej formie, unikaj m.in. białej oczyszczonej mąki, nadmiaru cukru, słonych przekąsek, słodkich napojów, fast-foodów i produktów zawierających sztuczne dodatki (konserwanty, słodziki, barwniki). Gdy Twoja podstawowa dieta będzie odpowiednia, domowe soki i koktajle naprawdę mogą zdziałać cuda!

Wyciskarka HR1889 na stole

Dodatkowych informacji udzielają:

Izabela Rogulska 

PR Manager

Email: izabela.rogulska@philips.com

 

Agata Blinkiewicz 

PR Specialist 

E-mail: agata.blinkiewicz@philips.com

O spółce Royal Philips

Royal Philips to lider branży technologii medycznych. Misją firmy jest poprawa stanu zdrowia ludności, którą osiąga poprzez kompleksową opiekę opartą na: zdrowym trybie życia, profilaktyce, diagnostyce, leczeniu, a także opiece domowej nad pacjentem. Philips wykorzystuje zaawansowaną technologię, dogłębne analizy kliniczne oraz spostrzeżenia konsumentów aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej i opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej. 

 

Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2016 roku wartość 17,4 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 71 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.


Informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.pl/healthcare i www.philips.com/newscenter
.

 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.