Wąsy Podkręcone Do Góry

Czas podkręcić wąsy!

1. Wybierz swój trymer i przytnij wąsy do ok 3–5 mm. Większa długość przyda się do zarostu wokół ust.

 

2. Wymagają drobiazgowej pielęgnacji. Musisz mieć kwadratową, kowbojską twarz, żeby dobrze w nich wyglądać. Warto również zainwestować w cygaro i... konia.

 

3. Teraz przerzuć się na głowicę z siateczką golącą, pamiętając aby trzymać ją pionowo. W ten sposób ustalisz obrys wąsów i usuniesz niepotrzebny zarost wokół nich.

 

4. Starannie wymodeluj zaokrągloną krawędź w środkowej części wąsów. Powinny wyglądać jak dwie zbliżające się do siebie kijanki. Możesz użyć grzebyka i wosku, a jeśli zarost stawia opór, użyj brzytwy.

 

5. Dokładnie ogól się na policzkach, podbródku i szyi, uważając na okolice wąsów. Wykonuj delikatne ruchy po okręgu za pomocą golarki Philips.

 

6. Teraz musisz już tylko dbać o kształt swoich wąsów.

 

Stylizacja/pielęgnacja

Miej pod ręką wosk. Gdy wąsy urosną, trzeba je będzie codziennie modelować.

 

Nie ścinaj wąsów, ten styl jest bardzo popularny!

Podkręcane wąsy były szczególnie modne w XIX w., zwłaszcza na Dzikim Zachodzie, wśród twardzieli, takich jak Wyatt Earp. To oczywiste, że musisz mieć talent i umiejętności, żeby grać w takiej lidze i wyglądać naturalnie. Pamiętaj, że takimi wąsami można wybić komuś oko, dlatego zalecamy zachowanie ostrożności.

 

Tego typu wąsy przypominają odwrócony kształt kierownicy rowerowej. Są niczym zarost azjatyckiego mędrca.

 

Podobnie jak ona, wymagają drobiazgowej pielęgnacji. Musisz mieć kwadratową, kowbojską twarz, żeby dobrze w nich wyglądać. Warto również zainwestować w cygaro i... konia.