1
Produkty

OneBlade Face

Do przycinania, modelowania i golenia, Do włosów dowolnej długości, 3 nasadki do zarostu, Do użytku na mokro/na sucho, akumulator QP2520/64

Rozwiązywanie problemów

Jak przycinać brodę za pomocą urządzenia Philips OneBlade?

Urządzenia Philips OneBlade można używać do golenia, skracania i modelowania włosów na brodzie. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami na temat przycinania brody za pomocą urządzenia OneBlade. Przed rozpoczęciem przycinania brody upewnij się, że Twoja skóra i włosy na twarzy są suche.

Instrukcje przycinania zarostu za pomocą urządzenia Philips OneBlade

Urządzenie Philips OneBlade jest wyposażone w różne nasadki do przycinania, które umożliwiają skracanie brody do różnej długości.

1) Załóż nasadkę grzebieniową na ostrze w taki sposób, aby ząbki nasadki były skierowane ku górze.

2) Włącz urządzenie OneBlade i przyłóż je do skóry.

3) Upewnij się, że nasadka do przycinania jest w pełnym kontakcie ze skórą, aby przycinanie było równomierne. Rozpocznij przycinanie włosów w kierunku zgodnym z ustawieniem ząbków nasadki i przesuwaj urządzenie pod włos, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

4) Po zakończeniu przycinania wyłącz urządzenie OneBlade, przytrzymaj nasadkę grzebieniową za krawędzie i zdejmij ją z urządzenia. Urządzenie należy wyczyścić po każdym użyciu.

Uwaga! Liczba i rodzaje nasadek do przycinania mogą się różnić w zależności od modelu urządzenia OneBlade. Aby uzyskać szczegółowe wskazówki, należy zawsze zapoznać się z elektroniczną instrukcją obsługi lub skontaktować się z nami.

Przycinanie przy użyciu urządzenia OneBlade

Instrukcje przycinania zarostu za pomocą urządzenia Philips OneBlade Pro

Urządzenie OneBlade Pro jest wyposażone w precyzyjną nasadkę do przycinania, która umożliwia skracanie włosów do różnej długości.

1) Przymocuj nasadkę do przycinania do ostrza (usłyszysz charakterystyczne kliknięcie).

2) Obróć pokrętło ustawień długości włosów, aby wybrać żądaną długość. Ustawienia te są podane w milimetrach.

3) Włącz urządzenie OneBlade Pro i przyłóż je do skóry. Rozpocznij przycinanie zarostu na twarzy, przesuwając ostrze pod włos.

4) Po zakończeniu przycinania wyłącz urządzenie OneBlade Pro. Możesz teraz zdjąć nasadkę, najpierw ściągając jej tylną część z urządzenia, a następnie zsuwając ją całkowicie. Urządzenie i nasadki należy wyczyścić po każdym użyciu.

Przycinanie przy użyciu urządzenia Philips OneBlade Pro

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: QP2520/64 , QP6510/64 , QP6505/21 , QP6505/20 , QP6510/20 , QP6520/20 , QP2520/30 , QP2520/20 , QP2530/20 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!