Baner Smoczek Natural response

Smoczek, który działa jak pierś

Nasz nowy smoczek Natural Response umożliwia wypływ mleka tylko wtedy, gdy dziecko aktywnie pije. Dziecko może więc pić, połykać i oddychać — tak jak podczas karmienia piersią.

*NOWE* Natural Response

Działa zgodnie z naturalnym rytmem niemowlęcia

Dziecko pije, połyka i oddycha w swoim naturalnym rytmie, jak przy piersi. Nowe smoczki Natural Response różnią się od smoczków z wolnym wypływem. Podobnie jak w przypadku karmienia piersią, przyzwyczajenie się do picia z tej butelki może wymagać kilku prób, co jest w pełni naturalne.

Prędkość wypływu

Czy potrzebuję innego smoczka?

Jeśli próbowałaś kilka razy tego samego smoczka z niewielkim lub żadnym sukcesem, może to oznaczać, że Twoje dziecko potrzebuje innego wypływu mleka. Wypływ mleka jest związany z tym, jak chętnie lub stabilnie dziecko pije w miarę rozwoju, niezależnie od wieku.

Jak wybrać

Reaguj na zachowanie dziecka

Czy Twoje dziecko wydaje się sfrustrowane lub zasypia podczas karmienia? Spróbuj zwiększyć prędkość wypływu. Czy Twoje dziecko chrząka lub mleko wycieka z jego ust? Wolniejszy wypływ może pomóc.

Natural czy Natural Response?

Natural czy Natural Response?

Nasze smoczki Natural będa jeszcze dostępne przez jakiś czas, więc jesli już zaczęłaś przygodę z serią Natural, a nie znasz jeszcze Natural Response rekomendujemy byś została przy starej serii.

Wybierz odpowiedni przepływ

Jak wybrać odpowiedni smoczek

Twoje dziecko pije w swoim własnym, niepowtarzalnym rytmie. Reaguj na zachowanie swojego dziecka, aby znaleźć odpowiednią prędkość wypływu.

Baner Aplikacja Pregnancy+

Pomoc

Poznaj aplikację Pregnancy+

Gotowa na odkrywanie interaktywnych obrazów dla każdego tygodnia ciąży? Dołącz do ponad 50 milionów użytkowników i śledź swoje postępy tydzień po tygodniu.

Porównaj

Opinie

Baner Obsługa klienta

Obsługa klienta

Wszystkie porady i wskazówki, akcesoria i obsługa klienta

Porównaj
Responsywny Smoczek Natural
 Responsywny Smoczek Natural

Oświadczenie

* 0% BPA, zgodnie z dyrektywą UE 10/2011

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.