1
Niezbadane

Zaprojektowany z myślą o przyszłości

  Zaprojektowany z myślą o przyszłości

  Zaprojektowany z myślą o przyszłości

  Zachwyć się naprawdę wyrafinowanym efektem. Supercienka obudowa z wysokiej jakości aluminium stanowi wspaniałą oprawę pozwalającą docenić efekty technologii LED. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zaprojektowany z myślą o przyszłości

107 cm (42"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 42PFL6805H/12 Znajdź podobne produkty

Zaprojektowany z myślą o przyszłości

z pilotem zdalnego sterowania zasilanym energią słoneczną

 • Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

  Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

  Ten telewizor, wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię podświetlenia LED, łączy w sobie atrakcyjny, minimalistyczny wygląd i oszałamiającą jakość obrazu, a także najniższe zużycie energii w swojej kategorii. Ponadto technologia podświetlenia LED nie wiąże się z zastosowaniem jakichkolwiek niebezpiecznych materiałów. Dzięki temu można cieszyć się niskim zużyciem energii, wysoką jasnością, niesamowitym kontrastem, ostrością i żywymi kolorami.

 • Podstawa i uchwyt ścienny w jednym pozwala uniknąć niepotrzebnych akcesoriów

  Podstawa i uchwyt ścienny w jednym pozwala uniknąć niepotrzebnych akcesoriów

  Tę rewolucyjną podstawę stołową 2 w 1 można również wykorzystać do zamocowania odbiornika na ścianie. Opatentowana konstrukcja umożliwia wykorzystanie jej na 4 sposoby: jako obracanej podstawy stołowej, obrotowego uchwytu ściennego, superpłaskiego uchwytu ściennego oraz mocowania zgodnego ze standardem Vesa. Dzięki prostemu sposobowi montażu i regulacji wysokości bez żadnych problemów można ustawić telewizor idealnie poziomo.

 • Pilot zdalnego sterowania ładowany za pomocą energii słonecznej eliminuje konieczność wymiany baterii

  Pilot zdalnego sterowania ładowany za pomocą energii słonecznej eliminuje konieczność wymiany baterii

  Ten pilot zdalnego sterowania ładowany za pomocą energii słonecznej eliminuje konieczność wymiany baterii i oddawania ich do punktu zbiórki. Przyjazny dla środowiska akumulator korzysta z łatwo dostępnego źródła energii odnawialnej, jakim jest światło słoneczne. Zgromadzone przez niego zapasy wystarczą nawet na ciemniejsze zimowe miesiące, więc nigdy nie stracisz kontroli.

 • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu zmniejsza negatywny wpływ na środowisko

  Stosujemy opakowania w 100% nadające się do recyklingu, które zmniejszają negatywny wpływ na środowisko. W ich opracowanie włożyliśmy wiele wysiłku i nowoczesnych rozwiązań. Pozbyliśmy się styropianowych osłonek amortyzujących i plastikowych toreb, co stanowi kolejny wkład tego telewizora w ochronę środowiska. Innowacyjny sposób pakowania przy użyciu wyłącznie kartonu i papieru sprawia, że całe opakowanie można łatwiej poddać recyklingowi.

 • Wysoka jakość i smukła konstrukcja z aluminium pochodzącego z recyklingu

  Ten telewizor jest jednym z najcieńszych na rynku. Jego jakość widać na pierwszy rzut oka – wystarczy spojrzeć na nowoczesny, wyjątkowo cienki panel LED z podświetlanymi krawędziami i solidną obudowę z aluminium. Wykorzystanie wysokiej jakości aluminium pochodzącego z recyklingu w połączeniu z prostym, eleganckim wzornictwem stanowi żywy dowód, że wysokiej klasy produkty można wyprodukować z troską o środowisko i zasoby odnawialne. Aluminium zastosowane w produkcji pochodzi w ponad 60% z recyklingu, co jest znacznie wyższym wskaźnikiem niż w przypadku zwykłego aluminium.

 • Przełącznik całkowicie odcinający pobór energii

  Wystarczy przesunąć przełącznik całkowicie odcinający pobór energii, aby zredukować zużycie energii do zera

 • Realistyczny obraz i dźwięk, które sprawią, że w domu poczujesz się jak w kinie.

  Technologia Pixel Precise HD stworzona jest na podstawie nagrodzonego rozwiązania Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom — obraz HD Natural Motion w 4 bilionach kolorów zapewnia płynność i ostrość wyświetlanych filmów. Rozdzielczość Super Resolution technologii Pixel Precise HD zapewnia najwyższą jakość obrazu, niezależnie od tego, czy oglądasz film z Internetu, czy też filmy Blu-ray o wysokiej jakości. Całość uzupełnia system głośników o mocy 20 W i niezwykle wyraźnym dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu