1
Domowy sprzęt audio

Fidelio

Philips Fidelio

Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi A5

  Philips Fidelio

  Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi A5

  Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

  Dzięki bezprzewodowemu głośnikowi Hi-Fi Philips Fidelio Twoja muzyka jest dostępna bezprzewodowo w znakomitej jakości. Muzykę można bez wysiłku przesyłać strumieniowo, a 4 przetworniki Hi-Fi zapewniają potężny i przestrzenny dźwięk. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

Dzięki bezprzewodowemu głośnikowi Hi-Fi Philips Fidelio Twoja muzyka jest dostępna bezprzewodowo w znakomitej jakości. Muzykę można bez wysiłku przesyłać strumieniowo, a 4 przetworniki Hi-Fi zapewniają potężny i przestrzenny dźwięk. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Fidelio Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi A5

Wysokiej jakości dźwięk stereo, 60 W, 4 przetworniki Hi-Fi, Wejście analogowe AW5000/10 Znajdź podobne produkty

Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

Fascynacja Dźwiękiem

 • Aplikacja AirStudio+ Lite umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Aplikacja AirStudio+ Lite umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Dostępna w sklepach Apple App Store i Google Play aplikacja automatycznie wykrywa urządzenia przenośne i inne zgodne urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi, co zapewnia natychmiastową kontrolę nad muzyką. Możesz sterować odtwarzaniem, głośnością i ustawieniami dźwięku, a także korzystać z serwisów muzycznych i radia internetowego z dowolnego urządzenia i w dowolnym miejscu.

 • Zakrzywiona konstrukcja zapewnia bardziej przestrzenny dźwięk stereo

  Zakrzywiona konstrukcja zapewnia bardziej przestrzenny dźwięk stereo

  W głośniku zastosowano profesjonalne przetworniki Hi-Fi rozstawione względem siebie pod kątem zapewniającym uzyskanie najbardziej przestrzennego i głębokiego dźwięku. Rozmieszczenie przetworników gwarantuje bezkonkurencyjny, dynamiczny dźwięk — bez względu na to, w którym miejscu pomieszczenia znajduje się słuchacz. Ponadto unikatowa konstrukcja doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza.

 • Wejście liniowe audio

  Wejście liniowe audio

  Dodatkowe wejście liniowe umożliwia podłączanie zewnętrznych źródeł dźwięku, co stanowi uzupełnienie funkcji łączności bezprzewodowej. Wystarczy podłączyć głośnik do wejścia liniowego, wyjścia audio lub gniazda słuchawkowego dowolnego urządzenia odtwarzającego multimedia: odtwarzacza CD/DVD, telewizora czy odtwarzacza MP3.

 • Realistyczne brzmienie dzięki 4 profesjonalnym przetwornikom

  Realistyczne brzmienie dzięki 4 profesjonalnym przetwornikom

  Głośnik jest wyposażony w dwa wysoko- i dwa średniotonowe przetworniki Hi-Fi. To elementy najwyższej jakości, a ich rozmieszczenie zapewnia doskonale dynamiczny i przestrzenny dźwięk.

 • Wejdź do świata internetowych serwisów muzycznych

  Wejdź do świata internetowych serwisów muzycznych

  Subskrybowanie internetowych serwisów muzycznych to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do bogatych zasobów muzyki, w tym najnowszych produkcji. Utwory są dostępne przez całą dobę z każdego miejsca — wystarczy połączenie internetowe. Mając bezprzewodowy głośnik Hi-Fi firmy Philips, nie musisz nawet włączać komputera.

 • Słuchaj tysięcy internetowych stacji radiowych

  Słuchaj tysięcy internetowych stacji radiowych

  Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio umożliwia słuchanie ponad 30 tys. internetowych stacji radiowych z całego świata. Poszerz swoje muzyczne horyzonty dzięki odkrywaniu fantastycznych stacji nadających określone gatunki lub muzykę z konkretnych krajów. Szeroki wybór stacji dostępnych na wyciągnięcie ręki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo łatwa jest też sama obsługa — każdy bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio jest wyposażony w przyciski umożliwiające bezpośredni dostęp do dowolnej stacji.

 • Urządzenie można ustawić tak, aby pasowało do każdego wnętrza

  Urządzenie można ustawić tak, aby pasowało do każdego wnętrza

  Przemyślana konstrukcja bezprzewodowego głośnika Hi-Fi sprawia, że będzie on świetnie wyglądał w każdym wnętrzu. Aluminiowa górna płyta zapewnia trwałość i nutę elegancji, którą dopełnia wysokiej jakości tkanina zakrywająca przetworniki.

 • Szybka i łatwa konfiguracja

  Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio każdy może skonfigurować w 5 minut — nie trzeba być ekspertem. Chcemy, aby głośniki Fidelio były gotowe do pracy jak najszybciej po zakupie, dlatego bardzo się postaraliśmy, aby cała konfiguracja ograniczyła się do kilku prostych kroków. Dodatkowo sam głośnik będzie podpowiadał kolejne czynności.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Serwis Napster jest dostępny tylko w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu