1

Kamera HD

  -{discount-percentage}%

  Kamera HD

  Nagrywaj i dziel się dobrymi chwilami w jakości HD

  Kieszonkowa kamera wideo firmy Philips umożliwia nagrywanie filmów za naciśnięciem jednego przycisku! Przywróć do życia magiczne chwile w jakości HD, udostępniając je na ekranie telewizora lub w sieci. Wbudowane złącze USB umożliwia bezproblemowe podłączenie kamery do komputera.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nagrywaj i dziel się dobrymi chwilami w jakości HD

Kieszonkowa kamera wideo firmy Philips umożliwia nagrywanie filmów za naciśnięciem jednego przycisku! Przywróć do życia magiczne chwile w jakości HD, udostępniając je na ekranie telewizora lub w sieci. Wbudowane złącze USB umożliwia bezproblemowe podłączenie kamery do komputera.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Nagrywaj i dziel się dobrymi chwilami w jakości HD

natychmiast i bez wysiłku

 • Nagrywaj krystalicznie czyste filmy wysokiej rozdzielczości (720p)

  Nagrywaj krystalicznie czyste filmy wysokiej rozdzielczości (720p)

  Nagrywaj filmy wysokiej rozdzielczości (720p) i ciesz się jakością porównywalną z transmisjami telewizyjnymi w standardzie HD. Liczba 720 odnosi się do rozdzielczości ekranu i oznacza liczbę linii poziomych na ekranie. Litera „p” oznacza technologię „Progressive Scan”, czyli sekwencyjne wyświetlanie linii w każdej klatce. Technologia 720p oferuje jakość znacznie przewyższającą możliwości typowych telefonów komórkowych lub aparatów. Dodatkowo, kamery Philips wykorzystują ten sam format, co odtwarzacze płyt Blu-ray, czyli H.264. Ten wysoce zaawansowany format oferuje obraz wysokiej jakości, który idealnie nadaje się do nagrywania filmów.

 • Obsługa za pomocą jednego przycisku ułatwia rejestrowanie najwspanialszych momentów

  Obsługa za pomocą jednego przycisku ułatwia rejestrowanie najwspanialszych momentów

  Już nigdy nie przegapisz żadnej wyjątkowej chwili. Kamery Philips uruchamiają się w mgnieniu oka i są gotowe do pracy niemal natychmiast. Dzięki zastosowaniu kilku zaawansowanych funkcji, np. szybkiego procesora i dedykowanego modułu przetwarzania sygnałów, uruchomienie kamery Philips trwa zaledwie dwie sekundy. Przyciski zostały zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, zatem aby rozpocząć rejestrowanie w wysokiej rozdzielczości, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Z kamerą Philips jesteś zawsze gotów do rejestrowania wszystkich zaskakujących chwil.

 • Szybkie udostępnianie ułatwia umieszczanie treści w serwisach Facebook/YouTube

  Szybkie udostępnianie ułatwia umieszczanie treści w serwisach Facebook/YouTube

  Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu systemu Windows możesz w prosty sposób publikować swoje filmy na YouTube, Facebooku, Twitterze i Vimeo. Użytkownicy komputerów Macintosh mogą w łatwy sposób organizować, edytować i udostępniać swoje treści przy pomocy aplikacji iMovie z pakietu iLife. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji plików format wideo H.264 wykorzystywany w kamerach Philips pozwala na tworzenie plików o mniejszej objętości w porównaniu ze standardowymi kamerami, aparatami cyfrowymi i telefonami komórkowymi — bez utraty jakości. W ten sposób możesz szybciej podzielić się nimi ze znajomymi. Plików tych można używać także w innych programach, np. iPhoto i Windows Movie Maker.

 • Niezrównana wydajność przy słabym oświetleniu, która sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i po zmroku

  Niezrównana wydajność przy słabym oświetleniu, która sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i po zmroku

  Niezależnie od tego, czy nagrywasz w pomieszczeniu czy na świeżym powietrzu, po zmroku lub w ciągu dnia, kamera Philips pozwala rejestrować wspaniałej jakości zdjęcia i filmy. W przypadku większości telefonów komórkowych i aparatów ich niska wydajność przy słabym oświetleniu sprawia, że wykonane z ich pomocą zdjęcia i filmy są niskiej jakości. Taka sytuacja nie grozi użytkownikom kamer Philips. Kamery te są wyposażone w czujnik, obiektyw i procesor, które współpracując ze sobą, zapewniają niezrównaną wydajność przy słabym oświetleniu, dzięki czemu możesz nagrywać w dowolnym momencie bez konieczności użycia lampy błyskowej lub oświetlenia zewnętrznego.

 • Obiektyw szerokokątny pozwala zmieścić więcej w pojedynczym ujęciu

  Obiektyw szerokokątny pozwala zmieścić więcej w pojedynczym ujęciu

  Kamera Philips jest wyposażona w obiektyw szerokokątny o średnicy 37 mm, który zapewnia znacznie większe pole widzenia, dzięki czemu możesz zarejestrować znacznie więcej. Teraz możesz zmieścić wszystkich znajomych na jednym zdjęciu lub kadrze filmu, nawet jeśli stoją obok siebie. Standardowe telefony komórkowe i aparaty cyfrowe pozwalają na „zmieszczenie” zaledwie trzech osób, natomiast przy pomocy kamery Philips swobodnie zmieścisz w kadrze cztery osoby. Nie pozwól, aby cokolwiek uciekło z Twojego ujęcia.

 • Gniazdo kart pamięci microSD pozwala na zapisanie maksymalnie 32 GB 16-godzinnych filmów w jakości HD

  Gniazdo kart pamięci microSD pozwala na zapisanie maksymalnie 32 GB 16-godzinnych filmów w jakości HD

  Dzięki gniazdu kart pamięci microSD, w które wyposażona jest kamera Philips, możesz filmować do woli. Karty microSD, choć niewielkich rozmiarów, potrafią zmieścić ogromne ilości danych w postaci zdjęć i filmów. Z uwagi na niewielkie rozmiary nie sprawi Ci problemu zapakowanie do torby kilku takich kart. Gniazdo kart w kamerze obsługuje wszystkie standardowe typy kart microSD, co pozwala zwiększyć dostępną pamięć do aż 32 GB, na których zmieści się do 16 godzin filmów w jakości HD. Nie zwlekaj.

 • Bezpośrednie połączenie z telewizorem za pośrednictwem złącza HDMI umożliwia oglądanie treści wideo w jakości HD

  Bezpośrednie połączenie z telewizorem za pośrednictwem złącza HDMI umożliwia oglądanie treści wideo w jakości HD

 • Wbudowana wtyczka USB pozwala bezproblemowo łączyć się z komputerami klasy PC/Macintosh

  Wbudowana wtyczka USB pozwala bezproblemowo łączyć się z komputerami klasy PC/Macintosh

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu